95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Pilleryn Viimsi on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Tagasi rajal!
06.02.2017

Nonii, käes pühapäeva õhtu ja peale suurt ÕGIMIS NÄDALAT astusin kaalule, vaade oli masendav .. või lihtsalt kurb – 59.9kg. Nüüd kui 17.01 endale uuesti kasutusaega ostsin olin 58.9kg. 
OLEN HOMSEST JÄLLE RAJAL! 
Sellega on kohe nii, et kui asi on käest läinud, siis ootad seda " uut algust nagu väike laps jõuluõhtul kingituse avamist .. vähemalt mina! Ma ei liialda kui ütlen, et ootan trenni tegemist, sest see hea tunne mis peale trenni sind valdab on nii mõnus .. ja peas endamisi mõeldes, et ma saingi hakkama! smiley Seekord on kuidagi selle kava jälgimise ja trennidega teisiti .. muidu oli teiste ees nõme tunne, et libastusin. Nüüd tunnen, et olen iseennast alt vedanud, sest mis teistel minu kehast! Ega minu mees mulle ei ütle,et ma võiks alla võtta või,et mis mul siit ripub. ( Siinkohal mõtlen siis volte kõhul laugh )
Seda kõike teen ma ju enda jaoks .. enda heaolu nimel. Seekord ma ei pannud enda eesmärgiks " suveks saledaks " vaid mais on meid kutsutud pulma, pidu kestab 2 päeva. Teisel päeval siis ilmselt sportlikke ( jess ) ühistegevusi ja saunad jne, ühesõnaga olen mõelnud, et sinna minnes tahan ma oma kehaga rahul olla! Tõesti niii rahul, et saan osta endale nii ümber kleidi kui soovin, kõrged kontsad alla ja tunnen mugavamalt kui kunagi varem! Oeh, ootan! smiley

Eile nägin kuskil reklaami vist kuppudest. Olen kuulnud ka nendest varem, mul isegi õde kunagi soovitas, aga sel ajal jäi see sinna paika, nüüd hakkas huvi pakkuma jälle. 

Googeldasin nende kohta ja otsisin ka reaalselt inimestelt tagasisidet. Igal asjal on alati nii negatiivseid kui positiivseid pooled, aga selle puhul ( vähemalt minu silmis ) jäi ülekaal positiivsele poolele. Kuna mul on murekohaks minu kõht ja puusad, siis just kõhtu ning puusapiirkonda plaanin aktiivselt kuputama hakata! Eks näis kuidas aitab,sest kaotada pole midagi peale raha ja ehk sinikate kõhul .. need viimased pidid päris kergelt tekkima. 
Selliste asjade puhul tuleb alati tõesti olla targem ja natuke kodutööd teha, mitte osta esimesest ettejuhtuvast (e-)poest kallid kupud ja kuputama asuda. Näiteks kupud.ee oli ühe hinnaks 11€ ja 2tk 18.50€, kuhu lisandub postikulu. Pakkusid ka juurde õlisid ( mis on väga tähtis kuputamise juures ), aga samas kookosõli on mul koguaeg kodus olemas, niiet ilmselt lasen selle käiku. Ja siin http://medpoint.ee/shop/massaazikupp-kehakupp/ on ühe hind 6€, kõik suuruselt samad jne. 

Annan kindlasti ka tagasisidet mingi aeg selle kohta! 

Aitab tänaseks, varsti magama ära ja homme uue hooga kava jälgima ja trenni tegema! Tsau! smiley

Pilleryn Viimsi on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.