109986 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Tere! :)


Minul said eile õhtul vabandused otsa ja täna alustasin toitumiskava – kuupäev ka ilus, 1. veebruar 🙂 Blogipidamine ei ole muidu üldse minu rida, ma pole selline pikajutunaine, aga võtan seda kui võimalust dokumenteerida oma edusamme 🙂

Niisiis, algandmed: pikkus 166cm ja kaal 64,5kg. KMI järgi on kõik okitoki, aga tahaks rohkem trimmi saada ja eks üleliigset ole ikka ka. Kuna täna on kolmapäev, hakkangi ennast kaaluma kolmapäeviti. Muidu olen selline pidev "kaalu jälgija", ikka iga päev vaja oma tuju rikkuda 😛 Edaspidi siis katsun piirduda korraga nädalas.

Mis veel? Olen kahe lapse ema (6a ja 2a) käin tööl. Trenni teen tavaliselt 3x nädalas – 2x Express HotYoga ja 1x pilates. Tahan hakata ka jooksmas käima.

Jõudu ja püsivust kõigile fitlapitajatele! 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pille-Riin
1296 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib tohutu suur valik retsepte, milles omakorda on pea kõike võimalik välja vahetada. Samuti meeldib võimalus lisada perekonnaliikmeid - see teeb uude elustiili sisseelamise oluliselt lihtsamaks :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.