133170 kasutajat 535 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tere! :)


Minul said eile õhtul vabandused otsa ja täna alustasin toitumiskava – kuupäev ka ilus, 1. veebruar 🙂 Blogipidamine ei ole muidu üldse minu rida, ma pole selline pikajutunaine, aga võtan seda kui võimalust dokumenteerida oma edusamme 🙂

Niisiis, algandmed: pikkus 166cm ja kaal 64,5kg. KMI järgi on kõik okitoki, aga tahaks rohkem trimmi saada ja eks üleliigset ole ikka ka. Kuna täna on kolmapäev, hakkangi ennast kaaluma kolmapäeviti. Muidu olen selline pidev "kaalu jälgija", ikka iga päev vaja oma tuju rikkuda 😛 Edaspidi siis katsun piirduda korraga nädalas.

Mis veel? Olen kahe lapse ema (6a ja 2a) käin tööl. Trenni teen tavaliselt 3x nädalas – 2x Express HotYoga ja 1x pilates. Tahan hakata ka jooksmas käima.

Jõudu ja püsivust kõigile fitlapitajatele! 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pille-Riin
1662 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib tohutu suur valik retsepte, milles omakorda on pea kÔike vÔimalik vÀlja vahetada. Samuti meeldib vÔimalus lisada perekonnaliikmeid - see teeb uude elustiili sisseelamise oluliselt lihtsamaks :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva