Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kõik uus on septembrikuus…..

Kas ikka on?

Ma olen ju korduvalt uuesti alustanud ja alustanud. Kõige rohkem vist olen olnud ühe kuu järjepidevalt korralik ehk siis toitumiskavast kinni pidanud. Nüüd alustasin 08.08 ja nagu võluväel kahe nädala möödudes hakkasid patutoidukorrast päevad saama ja takkapihta juba nädal. Ja mis on vabandused? Tütre sünnipäev, enda sünnipäev, 1. september ja oh kui palju võiks neid veel loetleda siia. Häbi peaks hoopis olema! Ja ongi.

Tänaseks enam vabandusi ei leidnud, ma ju tahan kaalust alla saada, siis tuleb ennast käsile võtta. Võtsingi. Toitumiskava paigas, hommikusöök korralikult kava järgi söödud ja kohe-kohe tuleb hakata lõunasööki tegema ning mõned ettevalmistused ka homseks vaja teha. Veepudel on kõrval. Jah, ma libastusin ja kukkusin, kuid ma ei jäänud sinna maha lamama, vaid tõusin ja lähen nüüd pea püsti edasi. Kaalumise päev on mul esmaspäev, eks siis homme ole näha, kuidas mulle see patunädal mõjus. Kahjuks saan süüdistada vaid iseennast, pole kohe mitte midagi teha.

Mõtleme positiivselt!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse