Juba nii suur tüdruk, aga ikka rumal :)

Lihtsalt kurb ja masendav.Ei alustame ikka ilusatest asjadest, nt eelmisest esmaspäevast – see minu kaalumispäev. Olin alla võtnud -1,3 kg, no oli ilus number, oli. Olin ka väga tubli kavatäitja ja tubli veejooja, oi kui tubli.

Ja olalalallla, eilne kaalumine. +1,2 kg sad Mis mõttes??? Olin kurb, pettunud ja kõik mis veel. Ühesõnaga see laev läks uppi.

Istusin siis rahulikult maha ja hakkasin analüüsima rahulikult, et miks siis nii ikkagi juhtus. Kahjude kahjuks olen mina see väike ime, kes peab olema 101% kavas, et alla saada, 99% kavas olemist tõotab juba nulli ringi jne. Pöördume tagasi minu analüüsi juurde: esmaspäev kaalusin (no muidugi nii suure miinuse juures oli suur eufooria, mis millegipärast annab mulle veel siiani arusaama, et nüüd nagu võiks lõdvemaks lasta), hommik oli kavas, lõuna oli kavas ja õhtul käisime kinos, mis lõppes Sämmi grillis suure praega – esimene vitsa andmise koht. Teisipäev olin kavas. Kolmapäeval olin kavas + millegipärast lipsas mu suhu kaks ruutu šokolaadi – teine vitsa andmise koht. Neljapäeval olin kavas. Reedel olin kavas + õhtul sõin lapse kommikausi pooltühjaks – kolmas vitsa andmise koht. Laupäeval läksin sõbranna juurde, jõin sampust ja muid snäkke, kusjuures enda kiituseks devilvõin öelda, et hommik ja lõuna oli kavajärgne, aga sellegipoolest oli see juba neljas vitsa andmise koht. Ja pühapäev – hommik kavas, lõuna kavas ja siis õhtul tuttava sünnipäevale – üks suur kokteil ja snäkid (snäkkide hulgas oli ka heeringas) – ühesõnaga viies ja korralik keretäis oleks vaja anda eelneva nädala eest.

See on ikka kohutavalt suur häbiväärne nädal. Aga see oli vaja siia kirja panna, et mul veel suurem oleks häbi. Ise siin toas kaaludes ei teakski teised ja ei olekski võibolla nii suurt häbi, kui seda avalikkusele tunnistada, nii et jaaaaaaa, kõik olete teretulnud mulle nüüd näpuga näitama ja häbi-häbi tegema.

Terve eilse päeva käisin ringi ja ei julenud enda kaalu ei Fitlapi lehel uuendada ega ka meie uhkes kaalutabelis ära märkida, aga eelkõige ausus iseenda vastu, nüüd on kõik tehtud. Kurb on lihtsalt, et ma suutsin nii suure plussi saada, ise ma ju tean, kui raske on seda jälle maha saada.

Ehkki ma siiski pean ka natuke uhke olema, sest ma ei ole veel kunagi (vist kolm korda) suutnud kavas olla ja mitte alla vanduda sellele süsteemile. Kõige pikem periood on vist olnud 1 kuu äkki, aga hetkel on mul käsil siiski 8. nädal wink Ja vaatamata enda suurele plussile ei kavatsegi ma veel alla vanduma hakata, nii et kuulete minust peagi.

Ja kadri komme ei söö 😛Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod