Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ja jälle alguses…..

Olen siis jälle alguses, ja juba ei tea mitmendat korda. Miskipärast kaob see õige teeots käest väga lihtsal moel ja ossaa, kuidas selleks leiab vabandusi.

Igatahes otsustasin seekord teha seda natuke teistmoodi. Esiteks siis üritangi siia ka kirja panna nii palju kui vähegi suudan, tegelikult lootsin ikka, et saan ka kohe pildi panna, aga no võta näpust, pildi tegemine ei seisa meeles, see tuleb alles siis meelde, kui kõik möödas või söödud 🙂 Luban, et parandan ennast.

Alustasin eile, 09.08.2017. Päevik lubas vahe-eesmärgi täitumist täpselt pulma-aastapäevaks ja soovkaalu täitumist uueks aastaks. Nii et kõige tähtsam on püsida reel ja anda endast kõik, et see nii ka läheks. Eilne HS oli kodujuust, õun asendatud tikritega ja mandlid. Tikrid võtsin randa kaasa ja tegin neile otsa peale. Lõunasöögiks oli oa-singisalat, mida mu väike piiga käis kogu aeg miilustamas, õhtusöök oli lindströmi kotletid kartuli ja tomati-kurgisalatiga. Hiline õhtusöök kõrvitsaseemnetega karask, mis oli väääga hea. Veejoomine oli natuke vähe, kui ette antud norm. Tuleb täna seda järelikult kontrollida rohkem.

Kaalumise päevaks jääb mul esmaspäeva hommik.

Kuigi mulle ei ole väga kerge selline kirjutamine, siis siiski ma püüan siia igapäevaselt enda püüdlustustest kirja panna, ehk aitab seegi mind natuke reel hoida. Kuidas selle kohta öeldakse, mitu korda pead seda läbi tegema, et see saaks harjumuseks? 21 korda? Äkki siis 21 päeva möödudes saab see juba harjumuseks, kes teab.

Jällelugemiseni!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse