137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

4. ja 5. päev


4. ja 5. päev – laupäev ja pühapäev.

Laupäev möödus väga hästi…..õhtuni. Hommikusöögiks oli odrajahupuder, lõunasöögiks kotletid kartuliga (pildilt võib näha siis, et kotlette sellest hakklihast ei saanud, aga toit oli megahea sellegipoolest), õhtusöök  kanakotletid galettidega – kanakotleti asendasin karbonaadiga, sest tahtsin ühildada pere toidulauaga ja nii tundus see sel hetkel kõige mugavam meie kõigi jaoks. Peale õhtusööki läksin õue tikreid korjama hilisõhtusöögi jaoks, milleks oli keefirikokteil vaarikatega. Sel hetkel, kui ma kavatsesin HÕ tegema hakata, käis välk ja pauk ning elekter kadus. No ootasin lootes elektri tagasitulemisse, siis kell 22 loobusin ja sõin tikrid ära koos pähklitega, keefir jäi joomata, sest ei tihanud külmkappi lahti teha ja sealset külma välja lasta. Miks nii? Sellepärast, et see torm, mis meist üle käis, andis mõista, et see elekter ei tule tagasi nii pea. Nii ka juhtus. Aga õnneks oli öö tulemas ja selleks väga elektrit vaja ei lähegi, muidugi kui suudaks ainult peast visata enda sügavkülma materjali.

Pühapäev algas siis elektrita. Õnneks on minu koduhoovil alles jäetud käsikaev, nii et tõin sealt aga vett ja toas on mul just sellisteks puhkudeks ka gaasipliit. Hommikusöök juustune kaeraklii puder sai valmis ja söödud. Külmkapp oli muidugi väga soe selleks ajaks ja mõistlik lahendus oli hakata kiiresti riknevaid asju söögiks tegema. Lõunasöögiks oli heeringa-kodujuustusalat. Õhtusöök oli kartul heeringaga, HÕ kohupiim puuviljakeedisega, mis sai tikritest tehtud. Ja ollaalala, kell 18 tuli kadunud elekter tagasi, meie pidime kõigest 22 tundi elektrita olema, aga mõned majapidamised olid/on veel kauem.

Eilne päev möödus õues tormikahjustuste tagajärgede likvideerimisega, aga nagu sai lubatud, siis ka laupäev käisin kepikõnnil, siiski ilma keppideta, mu päevinäinud kepp läks lihtsalt katki. Lähen täna vaatan, kas saan endale uued osta.

Veejoomine on ka kontrolli all, laupäeval ca 2,6 l ja eile sama, nojah normist jääb klaasitäis alla, aga vast pole hullu.

Esmaspäeva tegin endale ju kaalumise päevaks ja täna hommikul siis väriseva südamega astusin kaalule ja vaata seda kaalu nii palju , kui tahad, näitas see miinuseid täpselt 2 kilo – 98,6–>96,6. On ju hea tunne, muidugi on.

Vett jooma!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pille
4554 lugemist
Minust

Olen 37-aastane kolme tütre ema, kes on enamus oma elust maadelnud ülekaaluga, eriti sellises jo-jo stiilis :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

retseptide valik on lihtsalt nii ahvatlev

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva