Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

3. päev

Nagu näha, suutsin juba lausa kaks pilti teha wink Esimesel pildil on minu õhtusöök kikerherne-forelliroog, forell asendatud broilerifileega, sest elan väikses maakohas ja forelli või lõhe saamiseks tuleb ikka suuremasse linnapoodi minna, nii et originaalretsept tuleb hiljem kunagi. Teisel pildil on HÕ seemned puuviljaga, puuviljad asendatud tikrite vastu, sest keegi peab ju marjapõõsaid ka tühjendama. HS oli omlett kodujuustu ja spinatiga, spinat oli värske kurgi vastu vahetatud. LS oli Juubeli kanašašlõkk lillkapsa puruga, see oli megahea. Veejoomine jäi ikka sinna 2.2 l juurde, päev jääb lihtsalt liiga lühikeseks 😛

Üle pika aja ajasin eile ka kolleegi välja ja pidime kepikõnni uuesti au sisse seadma, nii et käisime eile enda 5 km ringil ära, oi kui hea tunne oli. Lähme täna jälle. Mõni aeg tagasi käisime nädalas vähemalt 4-5 korda, millegipärast oli see unarusse meil jäänud, aga nüüd saab uuesti hoo sisse.

Minu kaalust nii palju, et alustasin 98,6 kg pealt ja soovkaaluks oleks 80. Esmaspäeval tuleb esimene kaalumine, loodame parimat.

Nüüd vett jooma! yes

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse