137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

3. päev


Nagu näha, suutsin juba lausa kaks pilti teha wink Esimesel pildil on minu õhtusöök kikerherne-forelliroog, forell asendatud broilerifileega, sest elan väikses maakohas ja forelli või lõhe saamiseks tuleb ikka suuremasse linnapoodi minna, nii et originaalretsept tuleb hiljem kunagi. Teisel pildil on HÕ seemned puuviljaga, puuviljad asendatud tikrite vastu, sest keegi peab ju marjapõõsaid ka tühjendama. HS oli omlett kodujuustu ja spinatiga, spinat oli värske kurgi vastu vahetatud. LS oli Juubeli kanašašlõkk lillkapsa puruga, see oli megahea. Veejoomine jäi ikka sinna 2.2 l juurde, päev jääb lihtsalt liiga lühikeseks 😛

Üle pika aja ajasin eile ka kolleegi välja ja pidime kepikõnni uuesti au sisse seadma, nii et käisime eile enda 5 km ringil ära, oi kui hea tunne oli. Lähme täna jälle. Mõni aeg tagasi käisime nädalas vähemalt 4-5 korda, millegipärast oli see unarusse meil jäänud, aga nüüd saab uuesti hoo sisse.

Minu kaalust nii palju, et alustasin 98,6 kg pealt ja soovkaaluks oleks 80. Esmaspäeval tuleb esimene kaalumine, loodame parimat.

Nüüd vett jooma! yes

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pille
4562 lugemist
Minust

Olen 37-aastane kolme tütre ema, kes on enamus oma elust maadelnud ülekaaluga, eriti sellises jo-jo stiilis :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

retseptide valik on lihtsalt nii ahvatlev

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom