136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

2. päev


Oi, milline algaja õnn. Olin juba tähtsa jutu kirja pannud ja hakkasin nikerdama, et pilti panna ja arvake ära, mis juhtus. Kõik kadus, kogu mu jutt sad Aga nüüd olen juba natuke targem ja äkki ka osavam. Piltide tegemine toitudest ei tulnud veel hästi välja, aga enda suure abimehe sain vähemalt jäädvustatud. Kui mulle on ettenähtud hetkel 2,9 l vett, siis eile sain 2,5 joodud.

Hommikusöök algas võileiva juustu-majoneesi kattega, lõunasöögiks oli rukkihelbepuder omletiga ja õhtusöök kikerherne-seeneroog. Olin varasemalt kikerherneid söönud ainult hummuse sees, oli erakordselt huvitav uus kogemus ja muidugi imemaitsev kogemus. Muidugi oleks tahtnud teha seda toitu kukeseentega, aga no võta näpust, need seened ei taha kohe kuidagi minu juurde sealt metsast tulla. Ise ma metsa inimene ei ole, ei meeldi mulle seal ei marjul käia ega seenel käia, aga need saadused, mida sealt välja tuuakse, on imemaitsvad. Ühesõnaga pean mina enda rahakotti kogu aeg selle koha pealt kergendama, et siis ka neid häid asju natukenegi enda sügavkülma või purki saada, mul ei ole sellevastu õnneks midagi. Ja hilisõhtuse söögi pidin patutoidukorraks tegema, sest kolleegidega oli vaja istuda ja sünnipäevi pidada. Ma ei ole tahtnud enda toitumiskava väga suure kella külge panna, siis ma tahan, et nad sellest väga aru ei saaks, kuid siiski ma suutsin laua taga endalegi üllatuseks suht viisakaks jääda, just enda täitmise mõttes. Jah, alkoholikokteil nüüd sinna alla väga ei kuulu, siis muus osas ma võin enda üle täitsa uhke olla.

Mulle väga meeldib fitläpparina hommikuti ärgata, sest nii hea tunne on  või selline kerge tunne, sest ei ole õhtul pidanud ennast täis ajama kõikvõimalike külmkapis leiduvate asjadega.

Ühe korraliku toitumiskavaga peaks ju kaasas käima ka trenn, siis minu poolt on see sellises vähemuses. Mul on küll jooksulint ja kasutan seda igapäevaselt sinna sisse kodeeritud programmidega, hetkel olen programmi teisel tasemel ja teen seda 15-20 minutit, aga kas see ka trenni alla läheb, seda ei julge arvata.

Pea püsti, sest me oleme tublid!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pille
4470 lugemist
Minust

Olen 37-aastane kolme tütre ema, kes on enamus oma elust maadelnud ülekaaluga, eriti sellises jo-jo stiilis :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

retseptide valik on lihtsalt nii ahvatlev

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva