Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

2. päev

Oi, milline algaja õnn. Olin juba tähtsa jutu kirja pannud ja hakkasin nikerdama, et pilti panna ja arvake ära, mis juhtus. Kõik kadus, kogu mu jutt sad Aga nüüd olen juba natuke targem ja äkki ka osavam. Piltide tegemine toitudest ei tulnud veel hästi välja, aga enda suure abimehe sain vähemalt jäädvustatud. Kui mulle on ettenähtud hetkel 2,9 l vett, siis eile sain 2,5 joodud.

Hommikusöök algas võileiva juustu-majoneesi kattega, lõunasöögiks oli rukkihelbepuder omletiga ja õhtusöök kikerherne-seeneroog. Olin varasemalt kikerherneid söönud ainult hummuse sees, oli erakordselt huvitav uus kogemus ja muidugi imemaitsev kogemus. Muidugi oleks tahtnud teha seda toitu kukeseentega, aga no võta näpust, need seened ei taha kohe kuidagi minu juurde sealt metsast tulla. Ise ma metsa inimene ei ole, ei meeldi mulle seal ei marjul käia ega seenel käia, aga need saadused, mida sealt välja tuuakse, on imemaitsvad. Ühesõnaga pean mina enda rahakotti kogu aeg selle koha pealt kergendama, et siis ka neid häid asju natukenegi enda sügavkülma või purki saada, mul ei ole sellevastu õnneks midagi. Ja hilisõhtuse söögi pidin patutoidukorraks tegema, sest kolleegidega oli vaja istuda ja sünnipäevi pidada. Ma ei ole tahtnud enda toitumiskava väga suure kella külge panna, siis ma tahan, et nad sellest väga aru ei saaks, kuid siiski ma suutsin laua taga endalegi üllatuseks suht viisakaks jääda, just enda täitmise mõttes. Jah, alkoholikokteil nüüd sinna alla väga ei kuulu, siis muus osas ma võin enda üle täitsa uhke olla.

Mulle väga meeldib fitläpparina hommikuti ärgata, sest nii hea tunne on  või selline kerge tunne, sest ei ole õhtul pidanud ennast täis ajama kõikvõimalike külmkapis leiduvate asjadega.

Ühe korraliku toitumiskavaga peaks ju kaasas käima ka trenn, siis minu poolt on see sellises vähemuses. Mul on küll jooksulint ja kasutan seda igapäevaselt sinna sisse kodeeritud programmidega, hetkel olen programmi teisel tasemel ja teen seda 15-20 minutit, aga kas see ka trenni alla läheb, seda ei julge arvata.

Pea püsti, sest me oleme tublid!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse