140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

4,5 päeva – suhteliselt algaja


Mida siis algatuseks arvata kui möödas on minu esimesed neli ja pool päeva. Kaalu numbri vaatan homme trennis üle, seal on kaal korralikum, seega seda ma hetkel kommenteerida ei saa, et kuidas arengud selles vallas kulgevad ja mida numbrid näitavad, aga ideeliselt on tore, üllatusi tegelikult ei ole. Neid toite olen ma ise väga paljusid teinud, mis on ju tegelikult positiivne, see tähendab, et ma ei saa asjadest valesti aru, et tegelikult ma tean midagi. Seega, mingit aklimatiseerumist kui sellist, mul ei ole toidu vallas olnud. Ja see on puhas rõõm. See käis nüüd soolase toidu kohta :).

 Magusad küpsetised on mul aga märkimisväärselt teistsugused olnud kui siin retseptides. Mitte, et ma oleks mingi hull küpsetaja, aga kook tähendab kooki. Ja kui ma panen vahel arva kringli ahju, siis on seal shokolaadi ja muud paremat ja kook on ka natuke tummisem. Kohupiimakreemid ja smuutid ei käi siia alla, need on head nii siin kui kodus. Aga need asjad mis ahju lähevad, need ei ole ikka need, vähemalt mitte minu maitsele. Sortisin seal kookide menüüs edasi ja tagasi, sest otsustasin, et nädalavahetusel kui poeg sõjaväest kodus, tahab ehk temagi midagi ja endal ka tore vaadata, et mida siis pakutakse. Valisin välja ilusa pealkirjaga koogi mille nimeks on Taevalik šokolaadikook. Ahjust tuli imehead lõhna, aga see asi maitses nagu banaani ja šokolaadi omlett. Ja nii ta ju tegelikult oligi, sest jahu seal ei olnud. See ei olnud jube, aga koogiks ma seda vist ei nimetaks. Seega, magusavallas ma eelistan edaspidi tõenäoliselt pigem erinevaid kreeme kui magusa isu tuleb. Ahju ei rända siit valikust esialgu ma kahtlustan lähiajal midagi.

Muidu on aga see menüü väga tore. Kuna ma olen kunagi proovinud ühte kahenädalast menüüd mis töötas väga hästi, aga millest loobusin, kuna oli liiga eksklusiivne ja väga täpselt ette antud ja olgem ausad, hakkas ka veitse rahakotile. Maitses väga hästi, midagi paha ei ütle, menüü oli ülikirju. Portsud olid ka suured nagu siingi, vahel tundub, et kas ikka tõesti. Siis lähed valad oma asja tagasi, kaalud ja arvutad ja saad samasuguse toidumäe, järelikult tuleb usaldada. Eks nagu kilod said söödud, tuleb nad ka maha süüa :).

Igatahes proovin edasi. Kui ma vaatan oma trenni kalendrit, siis see on väga vinks vonks, ilusti roheline, selle koha pealt on kõik hästi. Toitumise pealt on natuke vinklist väljas. Põhjus on väga lihtne, Koju sai ostetud mõned asjad just enne Fitlapiga liitumist, mida nagu ei raatsi ära visata ja need on nüüd vaikselt otsa saamas, õigemini nüüd ongi otsas. Natuke imeõrnas marinaadis heeringat, Muhu pagarist seemneleib, aga kindlasti otse pagarist, mitte poest. See on hämmastav kui suur vahe on pagarist ostetud ja paberkotti pandud leiva ja kiles seisnud leiva vahel, uskumat ma ütleks. Kui rääkida mõne toidu sõltuvusest, siis see viimane on küll minu nõrkus, Muhu leib ma mõtlen, see lihtsalt on nii hea ja kahjuks seda siin leiva valikus ei ole. Järsku te lisate selle sinna :), oleksin väga õnnelik. Seega on hetkel vahel lisandunud käär leiba heeringaga, siis olen midagi muud natuke vähem võtnud. Jah ma tean, et siis on mikrod ja makrod paigast ära, aga see patustamine ei olnud suur. Loomulikult pole see vabandus. Kõik muud asjad jooksid ilusti, aga tänu sellele leivale ei saa siiski kalendrit roheliseks.

Kõige suurem probleem on tegelikult vedeliku tarbimine, sellega peab ikka täitsa tegelema. Ma arvan, et ma pole sellega üksi, paljude jaoks tundub see kogus mis neile ette antakse suur. See vajab harjutamist.  

Igatahes, esialgsed emotsioonid on toredad. Jõudu kõigile kaasvõitlejatele.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Suslik
4335 lugemist / 1 fänn
Minust

Kaugelt vaadates pole hullu, lähemale tulles vajaks suts vähendamist ja tiba trimmimist, no et endal oleks kena olla :). FITNESS ON NAGU ABIELU. SA EI SAA SELLEGA PETTA JA LOOTA, ET SEE TÖÖTAB.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib, kuna ei pea ise arvutama. Olgem ausad, kui on masin, mis numbrid sinu eest õigeks sätib, siis ma ei näe põhjust seda iga päev ise teha. Sama hästi võiks ka pesu käsitsi pesta, aga aeg ja mugavus maksavad ka midagi.Lisaks on siin toredad kaaslangetajad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom