Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas ma end ühel hetkel Fitlapi kasutajana avastasin


Ma olen terve oma nooruspõlve olnud pigem kergemate ja saledamate killast tüdruk. Kõik muutus aga pärast esimest rasedust. Ei, ma ei ole ülekaaluline vaid normaalkaalu ülemises otsas. Kahjuks tunnen ma ennast aga kõige paremini pigem normaalkaalu alumises otsas. Seega, ühel hetkel leidsin, et see peab muutuma. Omaette tõuke andis veel asjaolu, et üks hea tuttav, kes minust alati rohkem kaalunud oli ühel hetkel minust kergem. Ka küsimused “Millal siis kolmandat oodata on?” ja “no ikka tuleb perelisa, jah?” ei aidanud kaasa enesetunde kerkimisele vaid pigem langemisele.

Abikaasa küll ütleb, et temal pole selle vastu midagi, et mind on pisut rohkem millest kinni haarata, kuid ma ise ei tunne end enam iseenese nahas hästi. Justkui oleks võõras kehas ja nii leidsin, et ainuõige on end muuta. Kasvõi juba laste pärast, sest koduste lastena saavad nad kõik oma söömisharjumused minult. Ka kehakuju ja kaal mõjutavad tegelikult lapsi rohkem kui me arvatagi oskame. Niisiis tabasin end soodukaga prooviks ühe kuu ostmisel.

Kuu liitumist ostes olin ma üsna kindel, et hea kui ma selle kuu aega vastu pean. Nüüd mõtlen juba, et peab ikka kindlasti pikendama et ikka kauem saaks nii hästi süüa.

Statistilistest numbritest ka: Minu algkaaluks oli 70kg 175cm pikkuse juures. Jah, paljude jaoks oleks see kindlasti ideaalkaal, aga nagu ma ütlesin, minu jaoks mitte. Lisaks enesetundele sõltub minu kaalust ka ravimikogus, mida mulle igakuiselt manustatakse ja juba see 5-10kg võib seda omajagu muuta. Kaks päeva kava täielikku jälgimist on kehalt ära viinud 0.5kg. Kui see ei näita, et asi toimib, siis ma ei tea mis näitab 🙂

Kui ma nüüd end veel rohkem trenni suudaks tegema sundida, siis võiks iseendaga juba väga rahul olla. Aga leian, et üks muutus korraga ja küll kaalu langedes ka trenn päevakorda tekib aina rohkem. 

Pean küll ütlema, et perekonda ma Fitlap'i toite sööma pole "sundinud" teen neile mõningaid toite mööndustega ja gramme niiväga taga ei aja. Ka pole ma neile väikest suhkrut keelanud, kuid katsun neidki suunata järjest paremate valikute poole. 
 

Kuidas teie perekond esialgu asjasse suhtus? Kas olete skeptikutest lapsed ja abikaasad endaga sama toitu sööma saanud?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse