129760 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Peale rasedust ehk Noormees käis poes…


Tavaliselt me käime alati koos poes, vahel harva, kui miskit nipet-näpet vaja, siis saame ka eraldi hakkama. Kuid paar päeva tagasi oligi juhtumisi külmkapp tühi, aga mul oli tööd ning ei saanud ise kogu selle lastekarjaga poodi kaasa minna. Ütlesin, et teen siis kuni neljapäevani kava ruttu valmis, copy-paste ja vöibki ta poe poole asuda. Ta arvas, et tal elusees ei kulu nii palju aega, valisin ekstra selllised retseptid, kus ma ei peaks midagi oluliselt ümber muutma, aga ta veetis seal poes 2 tundi! 😀 Ma käin ise lastega nii kaua poes, jalgsi. Ta helistas pea iga asja osas, aga köige rohkem ajas teda segadusse grammid. Loodan, et ta tegin nalja turavtöötaja osas, kes teda oli jälitanud juba 😀 . 
Kiidan teda, et ta siiski sai poes ära käidud ja töi köik öiged asjad, mitte ühtegi üleliigset asja toidukorvi ei sattunud. Tal kombeks isegi nimekirjaga minnes improviseerida. 

Avastasin nüüd keefiri-banaani joogi, niiii hea hiliseks öhtusöögiks alla libistada. Viimasel ajal on omlett ka üliminev kaup, löpuks ometi olen masterdanud selle tegemise. Enesetunne on hea! KÄin lastega kaks korda päevas jalutamas, enne löunat ja siis peale 18't , kui tööd ei pea öhtul tegema, päeval veedame ka aega liivakastis loomulikult. Printsile päike ei hakka üldse peale, töeline lubjavabriku tööline ja Neiu samasugune. Vett kulub ka kodus metsikult, 6-pakk , 1,5 liitrised pudelid, läheb kahe-kolme päevaga kindlasti ära. 

Neiu on nüüd 10kuune, enne tegin talle spetsraamtu järgi toitu, alguses söi kenasti, kuid mingi hetk tabas ära, et me sööme midagi muud. Enda toidust vöttis paar ampsu, aga löpuks tuli meie taldrikutest ikka noolima. Väga heameelega sööb! Kindlasti saab ta köik toitained ilusti kätte ning toidulaud ei ole üksluine. Kui mul seda poleks, siis oleks ainult kartul, pasta, hakkliha ja kana vaheldumisi. Kalaga üritame ka teda meelitada, kuid see pole talle eriline lemmik, üldse tal lihaga natukene halvad suhted, kuidagi ei taha seda, kuid juurvilju sööb heameelega, isehakanud vegan. 😀 Mainin siiski ära, et liha sööme heameelega. Eelmine aasta proovisin kolm nädalat, aga sellega asi piirdus. 

Veel röömuhöiskeid! Olen usinalt nokitsenud oma köögi kallal, ja eile sai siis asjad köik paika. Nüüd vaja ainult seinte kallal vaeva näha. kahju, et mul pole ühtegi pilti, milline köök oli täitsa alguses, kui siia kolisime, täiesti öö ja päev! Nüüd on valgus ja värve, ise olen ma tösiselt rahul, et olen millegi sellisega hakkama saanud. Eriti uhke olen, et sain ise pesumasina ära ühendatud 😀 , isa juhendas küll natukene, aga ise käisid igasuguste niplite järel ehituspoes, mainisin ka vist kuskil, et mulle pakuti isegi tööd sinna 😀 . 

Vasakul olev pilt on tehtud just enne uue pöranda paigaldust. Isa nägi kövasti vaeva, et see köik joondu saada ja ilma temata oleksin endiselt ilma pörandata 😀 

Eks jah, mu isa on töeliselt kuldsete kätega! Veab metsikult, et ta on ehitaja, korjan ka ise nippe ülesse ning kunagi kui ma oma maja saan, siis tulevad ehk kasuks 😀

Teisel pildil on näha löpptulemus, see sai paika eile hilisöhtul. Paigutasin asju ühele poole ja teisele, päeval oli hoopis teine vaatepilt.

Olen uhke, et olen sellega hakkama saanud, kaalualandus vöiks ka nii hästi minna, aga olekski igav, kui köik läheks ladusalt. 

 

 
Patsiku seiklused
13433 lugemist / 3 fänni
Minust

Ahoi! -25kg tehtud! Saadaks need ülejäänud 7kg samuti soojale maale puhkama?!


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva