129526 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Peale rasedust ehk kus/mis toimub.


Minuga on köik korras! Suvel on nüüd palju tegemist olnud ning selleks, et mitte siia kiigata pidevalt kirjutasin endale kogused ja lemmiktoidud ülesse. Enam-vähem önnestus ka jälgimine, -5kg on siiski maha läinud. Ülenädala kuskil veetnud pikemalt ning siis kuidagi üldse ei saa endaga hakkama. Pean harjutama veel seda, kuidas vööras keskkonnas kaalu paremini kontrolli alla hoida. Üsna kultuurne suvi on olnud see aasta, nägin ära oma lemmikbändi Foo Fighters'i Riias, vihane Rammstein samuti nähtud, Red Hot Chill Peppers'i järgi pead liigutanud, veel on tulemas Scooter ja Trad.Attack! 
Pean siiski ütlema endale, et ma oleks pidanud tublim olema, vähemalt nüüd pean siiski pingutama. 
Järjekordne pulm on ukse ees ning sooviks ikka parem välja näha, kuu aja pärast on tüdrukuteöhtu, mille saan ise korraldada, jälle, seega toiduvalik on minu teha. Usun, et suudan selleks ajaks 4-5kg ikka maha saada ja kindlasti on erinevus näha. 
Olen nüüd viimane nädal ka järjekindlalt ja tublisti trenni teinud koos lastega, üritan neis spordipisikut ülesse äratada. Prints jälgib huviga hetkel kergejöustikku ning üritab sportlasi imiteerida. Neiu on veel pisike, seega ta eriti olukorda ei adu, kuid väga hea treeningvahend see-eest. 
Olen tööd ka teinud nüüd ja koormust vähendanud, kuna ma lähen autokooli. Olles nüüdseks juba 26aastane, siis vöiksid need olemas olla. Neiul oli körvapöletik ja vihaseks ajas asjaolu, et kodus auto olemas, kuid kasutada ei saa/ei oska. Pidingi ootama Noormeest koju ja selleks ajaks, kui ta siia jöudis oli analüüside andmise aeg läbi. 
Prints on ka vahepeal operatsioonil käinud, körvast on nüüd vesi välja vöetud ja adenoidivaba. Vahe on märgatav- köne on selgem ning töesti kuuleb paremini. Avasin kommipaberit köögis ja poiss oli krapsti kohal, töestatud värk.  Vähemalt see on selja taga, saime ka ootamatult kiiresti antud aja, muidu oleks pidanud ootama septembri löpuni. See aeg ei sobinudki eriti, kuna Neiu I sünnipäev, operatsioon ja pulm olid kohe üksteise järel. 

Nüüd on ka siinne rahvas mu tegevustega rohkem kursis. Ühesönaga, mina pean end rohkem tagant sundima ja parem olema, teised jätkaku samas vaimus, röömustav ikka lugeda, kuidas keegi on jälle kilo-kahe vörra kergem. 
Ootan kannatamatult juba suve löppu, et saaks normaalse rutiini tagasi enda ellu. 
Patsiku seiklused
13397 lugemist / 3 fänni
Minust

Ahoi! -25kg tehtud! Saadaks need ülejäänud 7kg samuti soojale maale puhkama?!


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva