133706 kasutajat 537 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Peale rasedust ehk elu uues köögis.


Kui möni veel ei tea, siis meil käsil juba pikemat aega kodu renoveerimine. Nüüd viimaks, ca aasta hiljem on uus köök, mitte veel täiesti valmis, kuid siiski, saab juba toimetada. Nädal enne seda käis igasugune puhastus töö, pinna uurimine, kui palju kaldus on, ja ma vöin öelda, et see oli ikka meeletu.. Köök töusis 15cm 😀 , ma ei kujuta ette, et terve korter peaks nii palju töusma. Leidsime lahenduse, et kööki viib siis "kerge aste" , ajuvabadus igal pool seda teha, isa ka ütles, et see oleks ikka hull nikerdamine. Koridoris ei saaks seda eluilmaski teha, kuna välisuks on siiski madalamal, kui 15cm.. 
Sain oma kauaoodatud ja tahetud puitpöranda, selleks kulus meil terve päev! Naabrid said terve päev kopsimisterrorit täpselt kuni öörahuni välja, önneks  sai pörand just valmis ka. 😀 Ukseava sai ka 10cm laiemaks tehtud, kuna me suurte ajudega panime köögitööpinna paika ja külmkapp oli endiselt elutoas.. 
Nädalavahetusel ei saanud süüa ka teha, seega salat oli teemas ning nii mönigi gramm sai maha vöetud, vett kulus hulganisti ja samas ka närve. 

Probleeme tekkis omajagu ning Noormees töi esile veel rohkem probleeme, kuid mitte ühtegi lahendust ning nähvatud sai ikka päris mitu korda. Reedel sain püstivihaseks, et ta polnud samal tasemel pahane minuga. Eks siis ka emotsioonid löid ülepea, küllap ta hoidis lihtsalt külma närvi, kuid emana ma seda teha ei suutnud. Nimelt hoiustan lapsevankrit koridoris, kuna toas ei ole ruumi, naaber oli pannud kassi väljaheited vankri peale, kuna arvas, et meie kass kasutab ta keldriboksi välikäimlana. Külma saabudes me kass ei lähene ka välisuksele. Saatsin Noormehe asja uurima, kui naaber loomulikult eitas seda, ma suutsin ainult möelda, kui ebanormaalne on midagi sellist teha, ta oleks vöinud panna need kilekotiga kasvöi ukselingi külge, mida iganes, aga lapsevanker… See siiamaani ei mahu mulle pähe. Noormees sai kogu pahameele endale.. 
Korter oli ka nii sassis, kuna köögimööbel oli keset tuba, ruumi oli vähe, tekkis kerge klaustrofoobia, väsimus tikkus ka ligi. Noormees tahtis jalutama minna, nähvasin jälle omakorda, et ega see väljas jalutamine tuba korda tee. 
Aasta elukaaslane… Arvasin, et raudselt nüüd pakib ta asjad kokku, alustab uut elu siresäärse naiskolleegiga, kes kunagi pole halvas tujus ja äärmiselt rahuliku iseloomuga. Mitte, et ma rahulik poleks, aga vahel hakkab läti veri domineerima. Loomulikult vabandasin, kui köök valmis sai ja tuba ka elamiskölblikuks. 

Pildil siis vana pörand. Linoleum+veel linoleumi+mingi soomepapi moodi asjandus+betoon/puitpörand. Hetkel veel uuets köögist pilti ei pane, kuna löppviimistlus veel tegemata. 

Sai süüa tehtud eile ka uues köögis, önneks sai kogused viimane kord välja kirjutatud. Pasta-suvikörvitsaga on lihtsalt imeline, ma oleks Noormehe portsjoni ka ära söönud, kui ta oleks vaid lubanud. 
Neiu kaalu oleme ka nüüd kontrolli alla vist saanud ning vöib beebikaalu tagasi viia. Printsi sünnipäeva veetsime rahulikult. Tegin toorjuustukoogi, endale vötsin väikse tüki, kuna üpris rammus ning enam magus ei tömba üldse.. 😀 

Igatahes- see nädal on alanud positiivselt, Noormees sai ametikörgendust, mina uue köögi, boonusena väike kaalulangus, Prints on aasta vanem ning Neiu kaal on ka töusvas joones. 
Patsiku seiklused
14354 lugemist / 3 fänni
Minust

Ahoi! -25kg tehtud! Saadaks need ülejäänud 7kg samuti soojale maale puhkama?!


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva