Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Minu algus

STARTOlen Fitlap lehte eelnevalt uurinud ja puurinud. Lugenud edulugusid ja mõelnud, kas kaalu on võimalik nii lihtsal moel langetada. Teistel kaal langeb, miks minul mitte? Tunnen, et nelja lapse kõrvalt ei ole mul aega, et korralikult toituda, liikuda. Peale neljanda lapse sündi, mis oli 1,5 kuud tagasi, arvasin, et kaal langeb. Kuid ei… ma pole nii palju kaalunud kui nüüd ja tunnen, et pidev stress, katkendlik uni ja aja puudus viib mind masenduseni ja uuesti kaalutõusuni. Lohutan end õhtuti, küpsisepakkiga ja vahvlitega. Ei ole jaksu end ree peale tõmmata. Igal hommikul ärkan ja mõtlen: "Nii täna alustan", kuid juba lõunaks on motivatsioon langenud. Mis Toimub? Miks ma nii nõrk olen? Kust leida endas jõudu ja kindlameelsust, et kaalu langetada? Tunda ennast hästi. Olen väsinud kandmast jätkuvalt rasedatele mõeldud riideid, dressipükse. 

Ja siin ma nüüd olen, uhkes üksinduses STARDI joone taga, valmis püsti tõusma ja liikuma. Kas õnnestub…

Liitusin ka täna grupiga 100 päeva jõuludeni. Mõtlesin, et kui liidaks sinna juurde ka liikumise, kas või 3,5 km. Tahaks alustada jooksmisega, kuid tunnen, et pisut vara. Võhma pole. Jookmine on minu jaoks olnud üks ja ainus liikumise viis, mis aitab kaalu langetada, mediteeriv ja langetab stressi, Tahaks taas jõuda tasemini, kui sa läbitud 10km rahu ja naudinguga. 

Tunnen end kui kanaema, pidev vaaritamine, koristamine, lastega toimetamine ja kodukontori töö.  Olen ennast kaotanud. 

Püüan leida antud Fitlapi lehelt positiivseid päikesekiiri, mis aitaka ja turgutaks minu motivatsiooni: langetada kaalu.

Siin tuleb kasuks planeerimise oskus tihedas päevakavas, kus keegi ilma minuta hakkama ei saa või mulle tundub, et ei saa. 

Soov ennast leida ja tunda elurõõmsana.

Hetkel valmistab mulle raskusi leida aeg, et minna jalutama ja valmistada toitu antud retseptide alusel. See, et ma hetkel siin olen ja kirjutan enda jaoks motivatsioonikirja on minu une arvelt, aeg, kui laps magab. 

Olen valmis proovima ja katsetama Fitlapi nõuandeid, retsepte jpm põnevat. Püüan leid endas usku, et ma saan kaalu langetamisega hakkama. EDU MULLE!

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse