137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Minu algus


STARTOlen Fitlap lehte eelnevalt uurinud ja puurinud. Lugenud edulugusid ja mõelnud, kas kaalu on võimalik nii lihtsal moel langetada. Teistel kaal langeb, miks minul mitte? Tunnen, et nelja lapse kõrvalt ei ole mul aega, et korralikult toituda, liikuda. Peale neljanda lapse sündi, mis oli 1,5 kuud tagasi, arvasin, et kaal langeb. Kuid ei… ma pole nii palju kaalunud kui nüüd ja tunnen, et pidev stress, katkendlik uni ja aja puudus viib mind masenduseni ja uuesti kaalutõusuni. Lohutan end õhtuti, küpsisepakkiga ja vahvlitega. Ei ole jaksu end ree peale tõmmata. Igal hommikul ärkan ja mõtlen: "Nii täna alustan", kuid juba lõunaks on motivatsioon langenud. Mis Toimub? Miks ma nii nõrk olen? Kust leida endas jõudu ja kindlameelsust, et kaalu langetada? Tunda ennast hästi. Olen väsinud kandmast jätkuvalt rasedatele mõeldud riideid, dressipükse. 

Ja siin ma nüüd olen, uhkes üksinduses STARDI joone taga, valmis püsti tõusma ja liikuma. Kas õnnestub…

Liitusin ka täna grupiga 100 päeva jõuludeni. Mõtlesin, et kui liidaks sinna juurde ka liikumise, kas või 3,5 km. Tahaks alustada jooksmisega, kuid tunnen, et pisut vara. Võhma pole. Jookmine on minu jaoks olnud üks ja ainus liikumise viis, mis aitab kaalu langetada, mediteeriv ja langetab stressi, Tahaks taas jõuda tasemini, kui sa läbitud 10km rahu ja naudinguga. 

Tunnen end kui kanaema, pidev vaaritamine, koristamine, lastega toimetamine ja kodukontori töö.  Olen ennast kaotanud. 

Püüan leida antud Fitlapi lehelt positiivseid päikesekiiri, mis aitaka ja turgutaks minu motivatsiooni: langetada kaalu.

Siin tuleb kasuks planeerimise oskus tihedas päevakavas, kus keegi ilma minuta hakkama ei saa või mulle tundub, et ei saa. 

Soov ennast leida ja tunda elurõõmsana.

Hetkel valmistab mulle raskusi leida aeg, et minna jalutama ja valmistada toitu antud retseptide alusel. See, et ma hetkel siin olen ja kirjutan enda jaoks motivatsioonikirja on minu une arvelt, aeg, kui laps magab. 

Olen valmis proovima ja katsetama Fitlapi nõuandeid, retsepte jpm põnevat. Püüan leid endas usku, et ma saan kaalu langetamisega hakkama. EDU MULLE!

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Pärlike
556 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

On lihtne, huvitav, palju infot, võimalus valida. Võimalus küsida ja saada abi. Osalede "Üritusel" nagu näiteks 100päeva Jõuludeni. Motiveeriv ja julgustav.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva