143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

see hilisõhtune toidukord


Nii ma nüüd olen koju aheldatud oma kooliasjade hulgaga juba pool nädalat. Ja täna on eriline rahutus, sest õppimise kõrvale oleks ju nii hea midagi näksida. Aga mul ei ole kodus midagi patust! Ei ole komme ega sokolaadi ega midagi. Ainult proteiinibatoonid ja pähklid ja need õnnetud mandariinid. Tuleb välja, et minu kindlameelsus poes on end ära teeninud, sest ma oleksin kindlasti murdunud, kui mul oleks mõni sokolaad kapist võtta ja tervislikumaid asju ju ometi õppimise kõrvale näksida ei saa. Siin ma nüüd rahutult olen. Hommikusöögist on veel vähe möödas ja lõunasöögiks vara, muidu peataks selle rahutuse lõunaga. Nii ei teagi, kuidas oma rahutust murda. Mõtlesin, et äkki blogisse kirjutamine aitaks. Samas võiks ka minna teed tegema või süüa üks batoonike hilisõhtuse söögi arvelt? Samas kõht ju ise tühi ei olegi. Tööpäevadel on ikka palju lihtsam, siis ei ole igasuguseid nõmedaid ahvatlusi või mõtteid. 

Jaajaa, see meenutab mulle probleemi, mis mul muidu on, kui ma pole koju aheldatud. Olen lugenud, et teistel ka kipub õhusöök hilisõhtusega kokkusulama. Samas on mul lõuna ja õhtusöögi vahe kursitiku suurune – kui tavaliselt lõunat söön 12 – 13 vahel, siis õhtusöögini jõuan umbes seitsme-kaheksa vahel ja siis üheksa ajal juba hilisõhtune, sest kümnest voodisse. Ühesõnaga lõpetan õhtusöögi ja hakkan juba põhimõtteliselt hilisõhtusega möllama ja kui see söödud juba hambaid pesema ja magama. Huvitav, kuidas teised selle lahendanud on? Põhimõtteliselt tundub ju loogiline, et võtaksin siis hilisõhtuse tööle kaasa ja sööksin selle vahepalaks lõuna ja õhtu vahel? Ma ei teagi, tööle tagasi jõuan ka alles mõne päeva pärast, siis saan katsetada, aga see oli üks lahendus, mis tundus mõistlik.

Teisel teemal – olen natuke kade ka oma elukaaslase töökoha peale. No mitte töö iseenesest, minu töö meeldib mulle ikka palju rohkem! Aga neil on seal aeg-ajalt tervise nädalad, nt ühel nädalal pidid nad kõik oma samme lugema, teisel nädalal tehti neile just Fitlapi toite sööklas! Mida! Samas väga vahet ei ole, kui ma neid ise tööle kaasa võtan ja töö juures meil nii kui nii sööklat ei eksisteeri. Aga sammulugemise päevi meil ka ei ole! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pähkel
12392 lugemist / 4 fänni
Minust

Alustades olin normaalkaalu ja ülekaalu piiril. Otsustasin kohe ülekaalu ennetama hakata ja võtsin end käsile. Teekond veel jätkub.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Toidud on maitsvad ja millestki otseselt loobuma ei pea, sest väga paljudele asjadele on olemas tervislikud alternatiivid. Ja sobib ka kiire eluga inimestele, nii mõnegi maitsva retsepti valmistamine võtab maksimaalselt kümme minutit.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom