see hilisõhtune toidukord

Nii ma nüüd olen koju aheldatud oma kooliasjade hulgaga juba pool nädalat. Ja täna on eriline rahutus, sest õppimise kõrvale oleks ju nii hea midagi näksida. Aga mul ei ole kodus midagi patust! Ei ole komme ega sokolaadi ega midagi. Ainult proteiinibatoonid ja pähklid ja need õnnetud mandariinid. Tuleb välja, et minu kindlameelsus poes on end ära teeninud, sest ma oleksin kindlasti murdunud, kui mul oleks mõni sokolaad kapist võtta ja tervislikumaid asju ju ometi õppimise kõrvale näksida ei saa. Siin ma nüüd rahutult olen. Hommikusöögist on veel vähe möödas ja lõunasöögiks vara, muidu peataks selle rahutuse lõunaga. Nii ei teagi, kuidas oma rahutust murda. Mõtlesin, et äkki blogisse kirjutamine aitaks. Samas võiks ka minna teed tegema või süüa üks batoonike hilisõhtuse söögi arvelt? Samas kõht ju ise tühi ei olegi. Tööpäevadel on ikka palju lihtsam, siis ei ole igasuguseid nõmedaid ahvatlusi või mõtteid. 

Jaajaa, see meenutab mulle probleemi, mis mul muidu on, kui ma pole koju aheldatud. Olen lugenud, et teistel ka kipub õhusöök hilisõhtusega kokkusulama. Samas on mul lõuna ja õhtusöögi vahe kursitiku suurune – kui tavaliselt lõunat söön 12 – 13 vahel, siis õhtusöögini jõuan umbes seitsme-kaheksa vahel ja siis üheksa ajal juba hilisõhtune, sest kümnest voodisse. Ühesõnaga lõpetan õhtusöögi ja hakkan juba põhimõtteliselt hilisõhtusega möllama ja kui see söödud juba hambaid pesema ja magama. Huvitav, kuidas teised selle lahendanud on? Põhimõtteliselt tundub ju loogiline, et võtaksin siis hilisõhtuse tööle kaasa ja sööksin selle vahepalaks lõuna ja õhtu vahel? Ma ei teagi, tööle tagasi jõuan ka alles mõne päeva pärast, siis saan katsetada, aga see oli üks lahendus, mis tundus mõistlik.

Teisel teemal – olen natuke kade ka oma elukaaslase töökoha peale. No mitte töö iseenesest, minu töö meeldib mulle ikka palju rohkem! Aga neil on seal aeg-ajalt tervise nädalad, nt ühel nädalal pidid nad kõik oma samme lugema, teisel nädalal tehti neile just Fitlapi toite sööklas! Mida! Samas väga vahet ei ole, kui ma neid ise tööle kaasa võtan ja töö juures meil nii kui nii sööklat ei eksisteeri. Aga sammulugemise päevi meil ka ei ole! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod