137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

ikka see koolihäda


Tegelikult peaksin õppima ja tegema kodutöid, aga siin ma olen. Viimased kaks päeva on kooli suhtes olnud eriti kriitilused ja iga minut arvel (aga siin ma istun ja kirjutan postitust), nii ma otsustasingi, et lähen kaheks päevaks üle mingitele valmis toitudele, et säästa poeskäimise ja toiduvalsmistamise arvelt. Poeskäimise selles suhtes, et mul ei ole harjumust osta nädala jagu toitu ette, vaid käin nii ülepäeviti, vahel ka iga päev. Kulutan küll kodus olevad toiduained ilusti lõpuni ära, aga kasutan neid erinevates retseptides ja isud muutuvad, nädala jagu ma oma isusid küll ei suuda ette planeerida, vahel mõtlen veel lõuanapaiku õhtusöögigi ümber. Toiduvalsmitamise selles mõttes, et vähemalt korra päevas mulle väga meeldib soe toit, aga mu elukaaslane neid üleliia tihti omale ei tee ning enamasti on need tal friikartulid ja poolfarikaadid. Kui friikartulid mulle isegi meeldivad, siis viimased küll ei., niiet teda ma ka ei taha panna endale õhtusööki tegema. Nii otsustasin osta valmistoitu poest. Aga täna, juba teisel päeval on terve päev natuke halb olla olnud nendest ja juba igatesen midagi värsket ja head, seega ikkagi käisin puuvilju hankimas. Valmistoiduna olen ostnud nii salatit, aga ka üks makaroniroog tuli minuga koju, viimase üle uhke pole, maksimarketit ka nagu teele ei jäänud. Ehk siis järgmine kord kui on jälle kiirem periood, lepingi mingite lihtsate ja kiirete retseptidega ja loobun paariks päevaks soojast toidust, kui hakkan ostma valmistoite poest või noh, tegelt vist oleks juba suure osa mingi sooja toiduga tegeletud sel ajal, kui blogisse kirjutasin… Ehk siis täpselt see – sul on millegi jaoks aega, kui see on sulle tähtis. Aga oma kaalu normaalsuse piires hoidmine peaks ju olema mulle tähtis? Mõttekoht – Nt saaksin mitmeks päevaks toidu ette teha või äkki on mõni kiirem soojatoidu retsept, mida ma ei ole siiani märkanud. Üldse teiste blogisid lugedes olen täheldanud nii palju põnevaid toite, millest ma olen kuidagi mööda vaadanud, aga kui kiirem aeg läbi, kindlasti proovin! Tegin nimekirjai nendest. Ja teine asi – uskumatu kui palju raha mul läks nii kahe päeva toiduks! Tavaliselt saan vähemalt 1,5 nädalat sama summaga hakkama. Õppetund igatahes. Kavast olen seega kaks päeva eemal, aga päris hulluks ka ei lähe. Homsest jälle kavas ja trenni ka laupäeval jälle. 

Aga aitäh ka nendele, kes mu eelmist postitust kommenteerisid – järgmisel nädalal kindlasti proovin seda, et võtan pool HÕ-st kaasa ja söön selle lõuna ja õhtusöögi vahel ära. Ja koolihullusega seotud rahutuse ajal vabavarade söömise soovitus oli ka hea, selleks ajaks, kui seda lugesin, olin küll juba poes käinud, aga järgmisel korral kindlasti proovin, sest mul ei ole seda, et tahaks just rämpstoitu vms süüa, vaid et lihtsalt midagigi näksida. Selles mõttes tee ja kohvi joomine aitavad ka kindlasti, ise olen vee ja teega katsetanud, aga alati ei ole isu ka vedeliku järele.

Oma blogipostitusi tagant järele vaadates tundub, nagu ma muud ei teekski kui kooli pärast halaks ja üldse kavas ka ei püsi, nii hull ikka asi ka pole laugh.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pähkel
8720 lugemist / 2 fänni
Minust

Alustades olin normaalkaalu ja ülekaalu piiril. Otsustasin kohe ülekaalu ennetama hakata ja võtsin end käsile. Teekond veel jätkub.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Toidud on maitsvad ja millestki otseselt loobuma ei pea, sest väga paljudele asjadele on olemas tervislikud alternatiivid. Ja sobib ka kiire eluga inimestele, nii mõnegi maitsva retsepti valmistamine võtab maksimaalselt kümme minutit.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom