Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

ikka see koolihäda

Tegelikult peaksin õppima ja tegema kodutöid, aga siin ma olen. Viimased kaks päeva on kooli suhtes olnud eriti kriitilused ja iga minut arvel (aga siin ma istun ja kirjutan postitust), nii ma otsustasingi, et lähen kaheks päevaks üle mingitele valmis toitudele, et säästa poeskäimise ja toiduvalsmistamise arvelt. Poeskäimise selles suhtes, et mul ei ole harjumust osta nädala jagu toitu ette, vaid käin nii ülepäeviti, vahel ka iga päev. Kulutan küll kodus olevad toiduained ilusti lõpuni ära, aga kasutan neid erinevates retseptides ja isud muutuvad, nädala jagu ma oma isusid küll ei suuda ette planeerida, vahel mõtlen veel lõuanapaiku õhtusöögigi ümber. Toiduvalsmitamise selles mõttes, et vähemalt korra päevas mulle väga meeldib soe toit, aga mu elukaaslane neid üleliia tihti omale ei tee ning enamasti on need tal friikartulid ja poolfarikaadid. Kui friikartulid mulle isegi meeldivad, siis viimased küll ei., niiet teda ma ka ei taha panna endale õhtusööki tegema. Nii otsustasin osta valmistoitu poest. Aga täna, juba teisel päeval on terve päev natuke halb olla olnud nendest ja juba igatesen midagi värsket ja head, seega ikkagi käisin puuvilju hankimas. Valmistoiduna olen ostnud nii salatit, aga ka üks makaroniroog tuli minuga koju, viimase üle uhke pole, maksimarketit ka nagu teele ei jäänud. Ehk siis järgmine kord kui on jälle kiirem periood, lepingi mingite lihtsate ja kiirete retseptidega ja loobun paariks päevaks soojast toidust, kui hakkan ostma valmistoite poest või noh, tegelt vist oleks juba suure osa mingi sooja toiduga tegeletud sel ajal, kui blogisse kirjutasin… Ehk siis täpselt see – sul on millegi jaoks aega, kui see on sulle tähtis. Aga oma kaalu normaalsuse piires hoidmine peaks ju olema mulle tähtis? Mõttekoht – Nt saaksin mitmeks päevaks toidu ette teha või äkki on mõni kiirem soojatoidu retsept, mida ma ei ole siiani märkanud. Üldse teiste blogisid lugedes olen täheldanud nii palju põnevaid toite, millest ma olen kuidagi mööda vaadanud, aga kui kiirem aeg läbi, kindlasti proovin! Tegin nimekirjai nendest. Ja teine asi – uskumatu kui palju raha mul läks nii kahe päeva toiduks! Tavaliselt saan vähemalt 1,5 nädalat sama summaga hakkama. Õppetund igatahes. Kavast olen seega kaks päeva eemal, aga päris hulluks ka ei lähe. Homsest jälle kavas ja trenni ka laupäeval jälle. 

Aga aitäh ka nendele, kes mu eelmist postitust kommenteerisid – järgmisel nädalal kindlasti proovin seda, et võtan pool HÕ-st kaasa ja söön selle lõuna ja õhtusöögi vahel ära. Ja koolihullusega seotud rahutuse ajal vabavarade söömise soovitus oli ka hea, selleks ajaks, kui seda lugesin, olin küll juba poes käinud, aga järgmisel korral kindlasti proovin, sest mul ei ole seda, et tahaks just rämpstoitu vms süüa, vaid et lihtsalt midagigi näksida. Selles mõttes tee ja kohvi joomine aitavad ka kindlasti, ise olen vee ja teega katsetanud, aga alati ei ole isu ka vedeliku järele.

Oma blogipostitusi tagant järele vaadates tundub, nagu ma muud ei teekski kui kooli pärast halaks ja üldse kavas ka ei püsi, nii hull ikka asi ka pole laugh.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod