Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Alustame jälle uuesti

Mitmes kord see juba uuesti alustada on? Neljas? Või juba hoopis viies? Igal juhul… liiga mitmes. Olen olnud ülekaalus 2015. aasta kevadest saati. Ma ei ole kunagi olnud peenike. Olen 170cm pikk ja keskkoolis kaalusin enamasti 65 kilo ringis. Esimesed viis kilo tulid järk-järgult kahe aasta jooksul peale keskkooli. Siis toimus suurem elu muutus ja paari kuuga võtsin korraga juurde 8 kilo ja olin ülekaalus. 78 kilo pealt olen korduvalt langenud 73 kilo peale, tänu aktiivsele elustiilile ja paremale toitumisele. Kuid kunagi ei ole saanud ma oma liigsetest kilodest lahti, peale seda kui ma nad juurde võtsin. Nüüd olen saavutanud juba uue jubeduse… 83 kilo !!! APPI… Ei ole enam endal ka sõnu. Suvi oli laisk ja toitumine kontrolli alt väljas.

Kuid nüüd! Nüüd aitab. Olen viimase aasta jooksul teinud väga palju tööd oma vaimse poolega. Ja ma tunnen end selles osas hästi. Kuid mu keha ja see liigne kaal tõmbab mu enesetunnet pidevalt alla. Reied suvel hõõruvad üksteist. Kõhult pekk teeb ainult kleidi kandmise ebamugavaks. Tunnen, et on vaja midagi, mis mu kõhupekki kinni hoiaks. Riided on kitsad ja muidu on ka paha.

Kuna ma olen juba nii palju kordi ebaõnnestunud, siis see kord ma ei pane endale liiga kõrgeid ootusi. Ei ole suhtumist kõik või mitte midagi. Ma alustan vaikselt algusest ja siis vaatame edasi. Mu plaan on selline. Kõigepealt jälgin kava 30 päeva. Seega on mul motivatsiooni rohkem, sest tean, mitu päeva olen vastu pidanud ja mitu veel minna. Ei keskendu kaalule, vaid hoopis enesetundele. Ja kui ka natuke kusagil libastun, siis ei lase meeleolu nii alla, et täitsa ree pealt maha kukkuda. Tasa ja targu.

Peale esimest kuud vaatame edasi. Loodetavasti olen ma nii vaimselt kui füüsiliselt selleks ajaks toitumiskava järgmisega kohanenud. Kuid kui ka ei ole, siis pole ka hullu. Vaatame kuhu ma oma kaalu ja ümbermõõtudega jõudnud olen ning loodetavasti annab see motivatsiooni juurde. Ja kui on ikka raske, siis panen endale järgmise lühikese eesmärgi. Järgmised 30 päeva näiteks.

Wish me luck!

PäikestKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse