Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Kilbiga või kilbil

Tere taas!

 

Näe, alles üleeile siin kiitlesin ja kiitsin ennast,et küll ma olen ikka tubli! 🙂  Ja siis tuli nädalavahetus. Ei, laupäeval olingi ju tubli,hommikul sai külaline waldorfsalatiga teele saadetud, kiitis ja vaata et taldrikki sai läikima.No ja õhtul sai veel ratast tehtud, igati vinks-vonks. Pühapäev algas muidu kenasti, räime, kodujuustukillu ja ohtra spinatiga. Võiks nagu rahul olla. Ja eile ainult üks patutoidukord tuligi kirja. Seda siis terve päeva jooksul, sest käisime päeval külas ja selle kolme tunni sisse mahtus kenasti kaks toidukorda ära. Salat, tükk kala soe salat. Kõik normis. Aga siis läks lappama – laual oli muu hea-parema hulgas ka saaremaa maitsevõi päiksekuivatatud tomatitega  ja soe ciabatta! Ei suutnud lõpuks vastu pidada ja tegin endale paar tükki selle supermegahea võiga ja hiljem,(nagu sellest veel oleks vähe olnud) veel paar tükki küüslaugu-juustumöginaga. frown Ühesõnaga, feilisin täiega. Aga olin sellega ka arvestanud, patutoidukord läks kirja. Koju lohistati niiöelda kilbil.  Õhtusöögi jätsime ära (kõht oli niigi punnis) ja õhtuks tegin meile ühe tassi keefiri hapukapsa ja apelsiniga – et aitab seedida. Rahustuseks kudusin kinnast. blushValik oli vist õnnestunud, suutsin rahulikult uinuda. 
 Hommikul esimese asjana soe soodavesi sisse, neutraliseerib happelist keskkonda ja siis hommikusööki valmistama. Ja nüüd tuleb kangelaslikkuse moment- nimelt leidsin laua pealt mingist pakist pudenenud halvaatükikese-1cm2 suuruse, panin selle instinktiivselt suhu, ja siis, taibates mis toimub, poetasin sama kiirelt suust välja tagasi- ei tahtnud päeva taas alustada enesepettusega. Vot see ongi minu tänahommikune kilbiga-moment! Ja ometigi ma JUMALDAN halvaad! Muu magusa suhtes olen üsna ükskõikne, näiteks šokolaad võib olla või mitte olla, suva. Aga jah, loobumistes on oma võlu.
Mehele munapuder singitükkidega, endale munapuder pähklilusikatäiega ja pool ananassirõngast, tass musta kohvi ja voilà! päev võib alata. /Õhtul kriban kuidas läks/
Huh! Ongi päev läbi! Õhtul oli poolteist tundi trenn,kundalini, väljakutseid esitav nagu alati. aga et mul polnud kaasaga kokku lepitud kus ta mind ootab pärast, tuligi jalgsi koju minna, see läheb trenni lisaks.(viljandis on ühiskondliku transpordiga pisut keerukam kui tallinnas ) 

Kõht oli juba jube tühi kui koju jõudsin aga tahtsin siiski miskit sooja ja toekamat saada. Nii läks kartuli-kodujuustu vorm ahju ja 40 min pärast sa asuda nautima. Nommnomm! see osutus üliõigeks valikuks!
Hilisõhtul filmi juurde sõime veel kumbki veerand hurmad ja paar mandlit. Igatsen puuvilju, varem sõin neid rohkesti, praegu ei julgegi enam-et sisaldavad suhkrut. indecisionKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod