137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Hea rutiin


Heippa!

Sellenädalane Tallinnaskäik tegi kohe kolm päeva trennivabaks, kui bussis varvaste liigutamine arvesse ei lähe. No ei saa mina niikaugele et igalpool võimlema kukuks kus aga maandun! 😛 Aga me ei anna alla! Pmst loobusin ka igapäevasest kaalumisest, nagunii oli näha et ükspäev üles teine alla. Kaalun hommikul ja siis vaatame- kolm nädalat saab varsti täis ka. Mis seal salata- patupäevi tuleb, aga mitte nüüd nii hullusti. Pigem on mul selline tunne et söön kohutavalt palju rohkem ka siis kui rangelt kavas püsin- kas see on normaalne tunne? kuidas teistel on olnud, kas ongi sööki nagu koguseliselt rohkem, lihtsalt parem valik? Igastahes nälginud ma nüüd küll ei ole, seda kindlasti mitte. Ja toidud ,mida katsetan on kõik parasjagu huvitavad ,samas mitte liiga keerukad. Täna tegin õhtusöögiks näiteks läätsesalati tofuga ja sidrunikastmega, jube maitsev sai! Ja mees ka ei nurise, sööb aga kenasti oma osa ära, juurde ei nõua ja vaata et lakubb veel taldrikugi puhtaks! Nagu eile ka tegelikult juhtus- peale kana ananassil väikse sinihallitusjuustu maitseainega 🙂 Nõudis peale sööki tassi et taldrikule jäänud mahl sinna kallata ja jõigi ära! 😀 

Ühes blogis, kus "kõik läheb paremuse poole!" sain kergendustundega teada et ma pole ainuke ,kel aju "jupsima" hakkabb kui kaua toitu ei saa… ka mina lähen kergesti endast välja kui söögikordade vahed paljuüle neljatunni lähevad. Nii et . Aga jah, põhiliselt ma nagu toidu ja toitumisega praegu tegelengi, ei kujuta ette kuidas tööl käivad ja väikelaste emad sellega toime tulevad! Paljuks muuks nagu aega ei jäägi. No ja blogimine võtab ka oma aja.. Seega läks Tallinnaskäik isegi töö mõttes asja ette. 
Täna olime tegelikult tublid, käisime jala poes, pärast tassisime raskeid kotte koju- oli nagu jõusaali eest kohe koormus ja puha . No ja õhtul nüüd plaanin veel väikse rattamaratoni teha. Hea filmi vaatamise ajal vändata. 
Natuke olen õnnetu ka, sest mu taimetoitumine on jäänud suht unarusse- ikka ja jälle kipub see kanakints suhu minema, kuigi ise eelistaks tofut või muud …aga alati pole teist ja siis nii ongi nagu on. Ehk ongi hea ,vahelduseks kehale muud ka anda. 

Näeme jälle! 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Riina
2178 lugemist / 2 fänni
Minust

Olen 53 a "meeleheiteta koduperenaine", kes püüab vähem tädistuda. Olles eelnevalt olnud 5 a nii ovo-lakto-vegan kui 8 kuud ka toortoitlane, otsisin oma kehale sobivaimat toitumiskava, millega õnnestuks püsida endale meeldivas vormis ja kaalus.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kui endal erinevatest proovimistest juhe juba koos , siis on ilmselt viimane aeg sirutada abikäe järele, milleks on olemas suurepärane fitlap.eeSeda tegingi ja soovitan teistele ka :)Lihtsad ja maitsvad retseptid, pealegi mulle meeldib köögis mässata ja katsetada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva