Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Hea rutiin

Heippa!

Sellenädalane Tallinnaskäik tegi kohe kolm päeva trennivabaks, kui bussis varvaste liigutamine arvesse ei lähe. No ei saa mina niikaugele et igalpool võimlema kukuks kus aga maandun! 😛 Aga me ei anna alla! Pmst loobusin ka igapäevasest kaalumisest, nagunii oli näha et ükspäev üles teine alla. Kaalun hommikul ja siis vaatame- kolm nädalat saab varsti täis ka. Mis seal salata- patupäevi tuleb, aga mitte nüüd nii hullusti. Pigem on mul selline tunne et söön kohutavalt palju rohkem ka siis kui rangelt kavas püsin- kas see on normaalne tunne? kuidas teistel on olnud, kas ongi sööki nagu koguseliselt rohkem, lihtsalt parem valik? Igastahes nälginud ma nüüd küll ei ole, seda kindlasti mitte. Ja toidud ,mida katsetan on kõik parasjagu huvitavad ,samas mitte liiga keerukad. Täna tegin õhtusöögiks näiteks läätsesalati tofuga ja sidrunikastmega, jube maitsev sai! Ja mees ka ei nurise, sööb aga kenasti oma osa ära, juurde ei nõua ja vaata et lakubb veel taldrikugi puhtaks! Nagu eile ka tegelikult juhtus- peale kana ananassil väikse sinihallitusjuustu maitseainega 🙂 Nõudis peale sööki tassi et taldrikule jäänud mahl sinna kallata ja jõigi ära! 😀 

Ühes blogis, kus "kõik läheb paremuse poole!" sain kergendustundega teada et ma pole ainuke ,kel aju "jupsima" hakkabb kui kaua toitu ei saa… ka mina lähen kergesti endast välja kui söögikordade vahed paljuüle neljatunni lähevad. Nii et . Aga jah, põhiliselt ma nagu toidu ja toitumisega praegu tegelengi, ei kujuta ette kuidas tööl käivad ja väikelaste emad sellega toime tulevad! Paljuks muuks nagu aega ei jäägi. No ja blogimine võtab ka oma aja.. Seega läks Tallinnaskäik isegi töö mõttes asja ette. 
Täna olime tegelikult tublid, käisime jala poes, pärast tassisime raskeid kotte koju- oli nagu jõusaali eest kohe koormus ja puha . No ja õhtul nüüd plaanin veel väikse rattamaratoni teha. Hea filmi vaatamise ajal vändata. 
Natuke olen õnnetu ka, sest mu taimetoitumine on jäänud suht unarusse- ikka ja jälle kipub see kanakints suhu minema, kuigi ise eelistaks tofut või muud …aga alati pole teist ja siis nii ongi nagu on. Ehk ongi hea ,vahelduseks kehale muud ka anda. 

Näeme jälle! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod