137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mis s**asti, see uusesti


On mul alles ropp suu eks. Aga no see on väljend mida me kõik teame. 

Teine nädal oleks lõppemas, kui jälgin fitlapi toitumiskavasi. Ise olin loll, et komistasin ja nõustusin patustamisega. Ometi mees ütles kõrval, et kui toitumiskava tellin siis tuleks seda ilusti jälgida ja ma jäängi toppama kui ma patustan. Saan hoo sisse ja siis vaatame. Mul polnud õieti nädalatgi möödas kui otsustasin patustada. Mees on mulle supertoeks, aga ma arvasin.. ah ma ju söön ainult praegu, olen järgmine toidukord jälle tubli.. plaplapla. 

Kui tahad kava jälgida, peab seda JÄLGIMA! Tahad muutusi, tuleb anda endast kõik kui muudmoodi ei oska. Kes näljutab end kes teeb jõhkralt trenni. Seda viimast tegin ma isegi palju, aga kunagi ei saanud ainult sellega soovitud 6 kaalunumbriks ette. Praegu usun, et ma suudan kevadeks selle saavutada. Motivatsioon on olemas, aga need isuuuuuud kui keegi teine sööb. 

Enivei! Eile möödus päev taas patustamata. Enesetunne on super hea pärast eilset. Tubli kõndimine ja tervislik toitumine, super kooslus. Olin palju rõõmsameelsem ja jaksasin silmi kauem lahti hoida õhtul. Beebi kõrvalt on see ju väga raske. Päeval ma lõunauinakuid ei tee ja siis õhtul "plõks" tuleb uni. Eile tuli ka aga samas olid need silmad mis andsid tunda ja tahtsid iseenesest kinni vajuda, aga pea oli energiat täis veel.

Õhtul mehe koju tulekul tegime papsiga vahetust, tema tuli meie tütrekest vaatama ja mina siis kööki oodatud kanawrape tegema. Mh, mul lagunesid need ära. Aga kahvel aitas mul taldriku kenasti ikka tühjaks süüa. Mees ostis omale nende kõrvale mingisuguse küüslaugu kastme, et vb jäävad liiga kuivaks.. aga ohooo, kavas oli hapukoore ja tilli kaste. Jammmmmi!

Täna lubas meie kandis vihma sadada, ilmselt jalutama ei lähe. Vaatan siis telkust oma kodulinnas toimuvat arvamusfestivali .. ja kadestan 29 kraadi sooja pidavat tulema. 

Varsti tulevad ka külalised. Appiappi! Uus katsumus. Kui ma neile midagi valmistan siis asjadest mille peaks kodust likvideerima. Näitkeks on mul Eesti küpsetusshokolaadi ja originaal tortillasi. Olen muidu tavalise nussaga tortilla katnud ja banaan vahele. Jamm, mis magustoit. Nüüd sulatan shoksi ja panen õuna vahele. Ei viitsi poodi minna, kasutan asju ära mida vaja pole. Õuna sai lihtsalt palju kokku ostetud. Loodan tugev olla ja mitte patustada ise. Edaspidi kui kõrge kalori sisaldusega toiduained kodust kaotatud hakkan külalistele tervislike retsetide järgi toitusi laua peale tegema. angel

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eglekas
3004 lugemist / 6 fänni
Minust

Rootsis elav Eesti kodanik, koos oma armsa beebi, mehe ja koerapoisiga.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest see on väga mitmekülgne ja maitsvate retseptidega. Pealegi tundub seda väga lihtne kasutada kaalu alandamiseks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva