Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mis s**asti, see uusesti

On mul alles ropp suu eks. Aga no see on väljend mida me kõik teame. 

Teine nädal oleks lõppemas, kui jälgin fitlapi toitumiskavasi. Ise olin loll, et komistasin ja nõustusin patustamisega. Ometi mees ütles kõrval, et kui toitumiskava tellin siis tuleks seda ilusti jälgida ja ma jäängi toppama kui ma patustan. Saan hoo sisse ja siis vaatame. Mul polnud õieti nädalatgi möödas kui otsustasin patustada. Mees on mulle supertoeks, aga ma arvasin.. ah ma ju söön ainult praegu, olen järgmine toidukord jälle tubli.. plaplapla. 

Kui tahad kava jälgida, peab seda JÄLGIMA! Tahad muutusi, tuleb anda endast kõik kui muudmoodi ei oska. Kes näljutab end kes teeb jõhkralt trenni. Seda viimast tegin ma isegi palju, aga kunagi ei saanud ainult sellega soovitud 6 kaalunumbriks ette. Praegu usun, et ma suudan kevadeks selle saavutada. Motivatsioon on olemas, aga need isuuuuuud kui keegi teine sööb. 

Enivei! Eile möödus päev taas patustamata. Enesetunne on super hea pärast eilset. Tubli kõndimine ja tervislik toitumine, super kooslus. Olin palju rõõmsameelsem ja jaksasin silmi kauem lahti hoida õhtul. Beebi kõrvalt on see ju väga raske. Päeval ma lõunauinakuid ei tee ja siis õhtul "plõks" tuleb uni. Eile tuli ka aga samas olid need silmad mis andsid tunda ja tahtsid iseenesest kinni vajuda, aga pea oli energiat täis veel.

Õhtul mehe koju tulekul tegime papsiga vahetust, tema tuli meie tütrekest vaatama ja mina siis kööki oodatud kanawrape tegema. Mh, mul lagunesid need ära. Aga kahvel aitas mul taldriku kenasti ikka tühjaks süüa. Mees ostis omale nende kõrvale mingisuguse küüslaugu kastme, et vb jäävad liiga kuivaks.. aga ohooo, kavas oli hapukoore ja tilli kaste. Jammmmmi!

Täna lubas meie kandis vihma sadada, ilmselt jalutama ei lähe. Vaatan siis telkust oma kodulinnas toimuvat arvamusfestivali .. ja kadestan 29 kraadi sooja pidavat tulema. 

Varsti tulevad ka külalised. Appiappi! Uus katsumus. Kui ma neile midagi valmistan siis asjadest mille peaks kodust likvideerima. Näitkeks on mul Eesti küpsetusshokolaadi ja originaal tortillasi. Olen muidu tavalise nussaga tortilla katnud ja banaan vahele. Jamm, mis magustoit. Nüüd sulatan shoksi ja panen õuna vahele. Ei viitsi poodi minna, kasutan asju ära mida vaja pole. Õuna sai lihtsalt palju kokku ostetud. Loodan tugev olla ja mitte patustada ise. Edaspidi kui kõrge kalori sisaldusega toiduained kodust kaotatud hakkan külalistele tervislike retsetide järgi toitusi laua peale tegema. angel

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse