137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Läks napilt!


Üleeile olin pool päeva lapse ja koeraga õues. Palju liikumist oli, kuid trenni alla ma seda ei paneks sest ma ikka puhkasin ka. Sõin ilusti nii nagu pidi, olenemata meie reede õhtusest saunast. Tegin meile snitslit õhtuks nagu mees soovis – liha, liha, liha. Sai oma liha ja ei saanud arugi, et see oli täisterajahuga tehtud. 

Järgmisel päeval mõtlesin (eile), et peaks end kaaluma. Mees koguaeg hädaldas, et no nii suured kogused. Ma siis kaalusin end ja OPSTI! Pea 4kg läinud. Wohooo. See andis palju motti juurde. Eile koristasin ma kodu kenasti puhtaks, tundus et ka see oleks kui trenn olnud, aga vist ei saa seda märkida selle alla. Sõime veel snitslit ning siis asusime küla peale. Hoidsin hinge kinni, et meile seal suuri vahutorte ei pakutaks. Minu nõrkus. Mehele veel kiitsin, et sõbranna armastab jubedalt sushit, et kui pakutakse seda siis püsin ju iseenesest kavas.

Niiii tore! Meile pakutigi sushit ja melonit ka. Proovisin süüa nii nagu kavades sushi kogused on. Loomulikult oli laual veel head ja paremat. Saiakesd, krõpsu, eesti kommid. ka need on mu nõrkus. Mees sõi ja matsutas kõrval. Sõbranna vastas. Võitlesin endaga nii kaua. Jõin palju vett. Õnneks sushi täitis mu kõhu kenasti ära, aga no ikkagi isutasid need patused toidud mind. Olen ju harjunud neid sööma, kasvõi mõned ampsudki võtnud. Aga tean, et kui oleksin ühe ampsu võtnud siis oleks see käest läinud. Eks ma olin natukene valmis ka, et tuleb patukord, aga ei tulnuuuud! Jeee :). 

Lugesin eile õhtul enne magama minekut fitlapi edulugusi. Kes on kolme kuuga kui palju näiteks alla võtnud. Mul on sünnani 2 kuud jäänud. Arvutasin kui nüüd läks 4kg ja kui edaspidi vähemalt 1kg nädalas läheks.. ma oleksin siis raseduse algkaalus sünnipäevaks. See on mu prioriteet ja ma ei tohi libastuda. Pealegi on mul tugev siht jaanuariks, oma unistuste kaalus olla. Veebruaris jätkub mu klubikaart Rootsis oma ülesannet ja ma alustan taas jõusaalis. See oleks nii hea, saan enda keha veel ilusamaks vorpida. Eks ma muretsen oma tiigri triipude pärast ka natuke kehal, aga mis seal ikka. Mul on ilus ja imeline tütar, kes tahtis just triibud mu kehale jäädvustada. Riided peaks vast ikka selga paremini mahtuma, triibud ju neid ei sega. Võimalik, et need jubedad lillad triibud lähevad kaalu alandusega heledamaks siis on vabsje suva. Las nad siis olla. Armastan oma last nii väga ja proovin mitt mõelda koledatele triipudele. Mis tema teha sai :).

Homseni

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eglekas
2994 lugemist / 6 fänni
Minust

Rootsis elav Eesti kodanik, koos oma armsa beebi, mehe ja koerapoisiga.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest see on väga mitmekülgne ja maitsvate retseptidega. Pealegi tundub seda väga lihtne kasutada kaalu alandamiseks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva