Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas ma jälle reele tagasi sain?

Alles ma eelmine nädal samal ajal kelkisin, et ohoooo REKORD! Ja siis järgmine päev libastusin. Sõbranna surus nii head kukeseene risotot peale ja siis see kook..ja siis tuli mu vegan sõbranna külla. Õigemini mis selgus, ta otsustas et on vegan alles Rootsi tulema hakates. Otsustas minu juures piimatooteid ikka tarbida, no viimane nädal.Muidugi. Palju lihtsam mul ju. Ta võib ju venitada samamoodi nagu mina kava korraliku jälgimisega…. nooojah. Sõime siis torti ja ma muudkui alustasin uut päeva retseptidest leiduva pudruga. Sõbrannale väga meeldis see. Kui me ühel korral plaanisime pannkooki teha ei olnud meil õnneks muna piisavalt. Lõunasöögid läksid jälle käest kuna mul polnud beebi kõrvalt aega süüa teha ja kui oleks aega olnud siis lobisesime sõbrannaga nii palju et unustasime end ajahätta. Aga kuidas ma siis tagasi reele sain?

Sõbranna saatsin minema ja olin kohe erksam täna. Oli kahju, et ta ära läks sest niinii tore oli ju, aga toitumist see natukene häiris. Külaliste vatsuvõtt, beebiga tegelemine ja söögi tegemine ei käi käsikäes. Või siis tuleb see kõik kenasti eelnevalt läbi mõelda. 

Täna hommikul alustasin kohe palju varem oma päeva. Beebi võtsin lamamistooliga enda juurde kööki kaasa ja asusin pannkooke tegema, aga tervislike. Kohe mitmeks päevaks. Lausa terveks nädalavahetuseks. Siis võtsin sügavkülmast kanaliha ja hakkliha välja. Plaanisin siis koheselt peale nende valmimist ja beebi toitmist kõndima minna. Pea 15km kõndisin. Oleksin veel kõndinud, aga beebi oli juba 3h tudunud, tema pidanuks ka juba sööma. Siis koju tulles lootsin hakata tegema kanawrape. Aga oh üllatust. Kui mees viimati poes käis unustas ta tortillad osta.

Mida teha mida teha.. kodus oli igasugu toiduaineid. Eriti isutas mozzarella. Avasin retseptid ja panin otsingusse sõna mozzarella. Vahetasin paar toiduainet, aga valmistasin ruttu omale juustuga salati. Jammi! Nii hea on ikka fitlap. 

Mees lubas peale tööpäeva poest läbi minna ja tuua meile lausa kaks pakki täisteratortillasi. Hiljem teen veel võib-olla täisteratortillal pitsat, hiliseks õhtusöögiks. Lubas sinki ka tuua. Jehhhuuu 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse