137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas ma jälle reele tagasi sain?


Alles ma eelmine nädal samal ajal kelkisin, et ohoooo REKORD! Ja siis järgmine päev libastusin. Sõbranna surus nii head kukeseene risotot peale ja siis see kook..ja siis tuli mu vegan sõbranna külla. Õigemini mis selgus, ta otsustas et on vegan alles Rootsi tulema hakates. Otsustas minu juures piimatooteid ikka tarbida, no viimane nädal.Muidugi. Palju lihtsam mul ju. Ta võib ju venitada samamoodi nagu mina kava korraliku jälgimisega…. nooojah. Sõime siis torti ja ma muudkui alustasin uut päeva retseptidest leiduva pudruga. Sõbrannale väga meeldis see. Kui me ühel korral plaanisime pannkooki teha ei olnud meil õnneks muna piisavalt. Lõunasöögid läksid jälle käest kuna mul polnud beebi kõrvalt aega süüa teha ja kui oleks aega olnud siis lobisesime sõbrannaga nii palju et unustasime end ajahätta. Aga kuidas ma siis tagasi reele sain?

Sõbranna saatsin minema ja olin kohe erksam täna. Oli kahju, et ta ära läks sest niinii tore oli ju, aga toitumist see natukene häiris. Külaliste vatsuvõtt, beebiga tegelemine ja söögi tegemine ei käi käsikäes. Või siis tuleb see kõik kenasti eelnevalt läbi mõelda. 

Täna hommikul alustasin kohe palju varem oma päeva. Beebi võtsin lamamistooliga enda juurde kööki kaasa ja asusin pannkooke tegema, aga tervislike. Kohe mitmeks päevaks. Lausa terveks nädalavahetuseks. Siis võtsin sügavkülmast kanaliha ja hakkliha välja. Plaanisin siis koheselt peale nende valmimist ja beebi toitmist kõndima minna. Pea 15km kõndisin. Oleksin veel kõndinud, aga beebi oli juba 3h tudunud, tema pidanuks ka juba sööma. Siis koju tulles lootsin hakata tegema kanawrape. Aga oh üllatust. Kui mees viimati poes käis unustas ta tortillad osta.

Mida teha mida teha.. kodus oli igasugu toiduaineid. Eriti isutas mozzarella. Avasin retseptid ja panin otsingusse sõna mozzarella. Vahetasin paar toiduainet, aga valmistasin ruttu omale juustuga salati. Jammi! Nii hea on ikka fitlap. 

Mees lubas peale tööpäeva poest läbi minna ja tuua meile lausa kaks pakki täisteratortillasi. Hiljem teen veel võib-olla täisteratortillal pitsat, hiliseks õhtusöögiks. Lubas sinki ka tuua. Jehhhuuu 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eglekas
2993 lugemist / 6 fänni
Minust

Rootsis elav Eesti kodanik, koos oma armsa beebi, mehe ja koerapoisiga.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest see on väga mitmekülgne ja maitsvate retseptidega. Pealegi tundub seda väga lihtne kasutada kaalu alandamiseks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva