137789 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

APPIAPPI! Vegan sõbranna külas ja need esimesed patud


No nüüd ma ei teagi.. sõbranna on külas ja alles nüüd avastasin, et blogi challenge. Kas mu blogid loevad tänasest ka sinna challenge alla? Mitte et võit nüüd üli oluline oleks, aga ikka on tore sellistest asjadest osa võtta. Aga lahe võistlus, seda rohkem motiveerivamaid blogisi siin lugeda saab. 

Uurisin üks päev meie toredatelt facebooki grupist, mida oma vegan sõbrannale süüa teha. Jõudsin otsusele, et ootan ta ära ja siis otsustame koos.Tegin siis selliseid toite millel saab liha ära jätta. Panin ta küll meie arvestusse sisse, aga liha jagasin siiski kahega. Minu ja mees sõime liha. Näiteks tegin kartuliputru. Retseptis oli, et lihapallide sisse riivin juurikad aga ma panin näiteks riivitud porgandi hoopiski pudrule lisaks. Tegin nö päikeseputru nagu lasetaias kunagi ka sõime. Jammi! Sõbrannale ka rohkem maitseid. Lihapallidele riivisin kaalikat. Kusjuures sibula asemel. Imetav ema ju. Mees praadis omale sibulaga eraldi pallid. Natukene mööda jälle kavast, sibula kogus vaevalt palju tema kaalu muudab. 

Hommikusöögiks tegin meile sõbrannaga putru, mees sõi peekonit ja muna. Jälle oma soov, aga ma ei jaksa beebi kõrvalt koguaeg kell viis ärgata. Jään siis ju ise ka kohe ülesse. Vedelme beebsuga ikka vähemalt 9-ni hommikul. 

Pean oma esimesi patte ka ülesse tunnistama. Sõin pühapäeval Bostoni kooki ja kukeseenerisotot.. vb risoto polegi nii hull, aga see või kogus mis seentele pandi..Bostoni kook on ka lemmik, sõbranna ekstra ostis mulle. No niii nõrk olin.. no ei ole iseloomu.

Esmaspäeval jõudiski sõbranna ja teine sõbranna võttis ta sadamast peale. Tuli siis temagi minu juurde, lapsukee teine elukuu täitus ju. Valmistasin kohupiima toorjuustukooki siit retseptidest. Üldse ei meeldinud. See stevia rikkus kogu maitse ära. Nii vastu hakkas see. Enam kunagi ei taha ma seda maitset tunda. Enne teen patutoidukorra. Seetõttu ostsime väidetavalt maailma populaarsema tordi "printessitort" ja loogish mina ei suutnud ka vastu panna. Milline pettumus.. jälle ma ei suutnud vastu panna. 

Eile samamoodi Stockholmis jalutades kõndisime mööda mu lemmik putkast, kus müüakse pehmet jäätist. Mhm, ostsin ja veel kõige suurema. 

Täna alustasin uuesti ja proovin mitte enam patustada. Muidu ma jälgisin kava ilusti.. määä :/ ma nii pettunud endas. Aga alla ei anna, jätkan kus pooleli jäin!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eglekas
3019 lugemist / 6 fänni
Minust

Rootsis elav Eesti kodanik, koos oma armsa beebi, mehe ja koerapoisiga.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Sest see on väga mitmekülgne ja maitsvate retseptidega. Pealegi tundub seda väga lihtne kasutada kaalu alandamiseks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom