Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

APPIAPPI! Vegan sõbranna külas ja need esimesed patud

No nüüd ma ei teagi.. sõbranna on külas ja alles nüüd avastasin, et blogi challenge. Kas mu blogid loevad tänasest ka sinna challenge alla? Mitte et võit nüüd üli oluline oleks, aga ikka on tore sellistest asjadest osa võtta. Aga lahe võistlus, seda rohkem motiveerivamaid blogisi siin lugeda saab. 

Uurisin üks päev meie toredatelt facebooki grupist, mida oma vegan sõbrannale süüa teha. Jõudsin otsusele, et ootan ta ära ja siis otsustame koos.Tegin siis selliseid toite millel saab liha ära jätta. Panin ta küll meie arvestusse sisse, aga liha jagasin siiski kahega. Minu ja mees sõime liha. Näiteks tegin kartuliputru. Retseptis oli, et lihapallide sisse riivin juurikad aga ma panin näiteks riivitud porgandi hoopiski pudrule lisaks. Tegin nö päikeseputru nagu lasetaias kunagi ka sõime. Jammi! Sõbrannale ka rohkem maitseid. Lihapallidele riivisin kaalikat. Kusjuures sibula asemel. Imetav ema ju. Mees praadis omale sibulaga eraldi pallid. Natukene mööda jälle kavast, sibula kogus vaevalt palju tema kaalu muudab. 

Hommikusöögiks tegin meile sõbrannaga putru, mees sõi peekonit ja muna. Jälle oma soov, aga ma ei jaksa beebi kõrvalt koguaeg kell viis ärgata. Jään siis ju ise ka kohe ülesse. Vedelme beebsuga ikka vähemalt 9-ni hommikul. 

Pean oma esimesi patte ka ülesse tunnistama. Sõin pühapäeval Bostoni kooki ja kukeseenerisotot.. vb risoto polegi nii hull, aga see või kogus mis seentele pandi..Bostoni kook on ka lemmik, sõbranna ekstra ostis mulle. No niii nõrk olin.. no ei ole iseloomu.

Esmaspäeval jõudiski sõbranna ja teine sõbranna võttis ta sadamast peale. Tuli siis temagi minu juurde, lapsukee teine elukuu täitus ju. Valmistasin kohupiima toorjuustukooki siit retseptidest. Üldse ei meeldinud. See stevia rikkus kogu maitse ära. Nii vastu hakkas see. Enam kunagi ei taha ma seda maitset tunda. Enne teen patutoidukorra. Seetõttu ostsime väidetavalt maailma populaarsema tordi "printessitort" ja loogish mina ei suutnud ka vastu panna. Milline pettumus.. jälle ma ei suutnud vastu panna. 

Eile samamoodi Stockholmis jalutades kõndisime mööda mu lemmik putkast, kus müüakse pehmet jäätist. Mhm, ostsin ja veel kõige suurema. 

Täna alustasin uuesti ja proovin mitte enam patustada. Muidu ma jälgisin kava ilusti.. määä :/ ma nii pettunud endas. Aga alla ei anna, jätkan kus pooleli jäin!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse