129233 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Veidi minevikust ja olevikust


Hei hopsti!

Siiamaani on kava jälgimine üpris ilusti läinud, vahest olen ka mõndasid koguseid vaadanud silma järgi, kui on kiire olnud.Vahest lihtsalt ei jaksa igat grammi nii teraselt taga ajada.Ega ma siis ei liialda kogustega.Ei.Tegelikult on juba kogused suhteliselt pähe kulunud ja ma ei muretse kui peakski kogematta mõni gramm üle minema.Me oleme ju inimesed.See on elustiil mida tuleb nautida, mitte igat grammi taga ajada nagu ei tea mis asja.

Trenni olen teinud ikka kava järgi aegajalt ja siis kui meelde tuleb laugh Aga jah mul on ka hea põhjus ja põhjuseks pole mitte laiskus.Hoopis pikad koolipäevad, kodutöö ja õhtuti tahaks veidi niisama ka olla ehk endale aja pühendada.Ei, kes ikka väga tahab leiab ka selleks aega muidugi.Põhjuseid leiab ikka, aga ega ma ei kurda minu jaoks on see okei hetkel.Teen siis kui tahan, siis kui keha tahab.Pole mõtet peale pikka koolipäeva väsinuna veel rassida ja krimpsus näoga kuidagi-kuidagi kõik harjutused lõpuni teha, et see linnuke sinna kirja panna- Tegin trenni! check! Mkm, teen trenni ikka siis kui tuju ja naudinguga, et saada häid emotsioonesmiley

Mis veel? Siiamaani ilmselt lugedes tundub, et olen ikkagi muutunud laisaks ja tahan käega lüüa? Ei kaalu enam 100% täpsusega igat grammi, ei tee järjepidevalt trenni! ..Oioi laugh Ei ole hullu mitte midagi.Mina olen ikka väga positiivne, lõpuks sain kaalu ka liikuma, pärast ehk kahte nädalat seisu (?) Eile hommikul näitas kaal näiteks 64,7kg jeesus kui õnnelik ma olen..ainult naatuukeene veel.Wow ja ma saan siis öelda, et Sain hakkama! Oi juba ootan seda hetke!

Vahest ikka meenutan siiani jaanuarit või üldse eelmist aastat.Seda, kuidas ei tahtnud end enam peeglistki vaadata, kuidas vältisin endast fotode tegemist, kuidas kandsin lötakaid riideid selleks, et end veidigi niiöelda varjata.Oeh ma olin ikka sellel ajal pagana õnnetu.Tõesti, ma ei uskunud, et võiksin suuta kaalu kaotada.Ma olin kindel, et see ongi minu saatus.Oleks ma siis osanud varasemale endale öelda, et kõik on võimalik ja ära anna kunagi alla. Õnneks, nagu näha, käis mul üks hetk kiiks läbi ja ma sain aru, et kui teised saavad hakkama siis mis imeloom ma olen, et heietan ühe kohapeal, vihkan end.Aga nüüd ma olen tõesti uus inimene, ma tunnen seda ise.Ma olen enesekindlam, ma vaatan end peeglist (oo jaa viimasel ajal palju!), ma teen endast fotosid, ma kannan kleite(!) ja kusjuures ma tunnen end lõpuks naiselikuna.Ma tahan naeratada ja särada.Ma olen saanud viimasel ajal nii palju armsaid komplimente.Ma olen lihtsalt tänulik, et võtsin end kokku, et ma olen peaaegu, et lõpusirgel, et ma õppisin end tõeliselt armastama.Et ma võin endale öelda Ma olen ilus! 

…Kaldusin veidi kõrvale.Ma ei ole niimoodi oma mõtteid jaganudki, aga  ma kirjutan selleks, et ehk suudan ka motiveerida teisi, kes on alles seal punktis kus mina olin.Ehk aitab, mu postitus kedagi, kes teab.

Jah, täna tegin siis ka patukorra, üle pika ja tegelikult.Kuna hommikust sõin juba 6:15 ..lõuna oli kah vara umbes 12 paiku ja no kõht oli kuidagi pärast seda ikka tühi.Käisin pikal jalutusringil.Tulin tagasi ja sõin ära ka juba õhtusöögi ennem kolme.Oeh! Ma mõtlesin, et kuna pole ammu teinud patupäeva ja kuna kaal on ilusti ju ikkagi langenud, siis luban endale seda.Noh kuivõrd patuks seda ikka saab nimetada (otse loomulikult läheb punase päevana ikka kirja) , lihtsalt mõtlen, et enam ei tahagi teha nii ebatervislikke valikuid.Näiteks sõin õunu ja rasvata kohupiimakreemi toorkakao pulbri, mee ja mustikatega (umbes nagu kohupiima maiuse retsept..ligikaudu).Ja oligi kogu patt.Ei patustanud kookide, shokolaadide, burgeri või mille muuga veel.Olen rahul angel

Homme peaks olema ka ametlik mõõtmiste-kaalumiste päev, eks vaatame kuidas siis see on.

Suudate, te uskuda, et ma ostsin endale täna ka preemiaks oma dream kleidi.Oi, minust on saanud täielikult kleitide inimene.Võrreldes varasema ajaga, mul vist polnudki kleite ja põhjenduseks ütlesin kõigile, kes küsisid miks sa kleiti näiteks ei pane (oletame, et teatrisse mineku puhul) ma vastasin täiesti veendunult, et ma pole kleidi inimene ja kleidid ei sobi mulle.Haha , praegu naeran haledalt tolle aegse enda välja.Ma olen kleidi inimene ja kleidid on mu lemmik riietusesemed nüüdseks! cheeky

Mõnusat õhtut kõigile ja aitäh lugemast!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ööliblikas
6093 lugemist
Minust

Positiivse ellusuhtumisega tütarlaps, kes unistab suurelt ja seab üha uusi eesmärke mille poole püüelda.Seekord siis eesmärgiks kaalulangetamine ja hiljem soovitud kaalus püsimine :) 79kg..75kg..73kg..70kg..67kg..lõppsiht 60kg!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap.ee-s on palju erinevaid, huvitavaid ent samas lihtsalt valmistatavaid toite.Mulle meeldib, et retseptide hulgas on mitmeid erinevaid magustoite mida saab oma menüüsse lisada (algselt näiteks arvasin et kaalulangetus menüüde puhul pole võimalik süüa pannkooke või muid magusaid asju.)Kava on kiirelt jälgitav ja koostatav, tänu millele ei satu toidulauale rämpsu ja muud ebatervislikku.Treeningkavad on jagatud koormuse kaupa, mis annab juurde motivatsiooni pürgida edasi ja kunagi tulevikus alustata näiteks ka kõige raskema kavaga :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva