Iga algus on raske

Tere!

Veidike minust – olen 30-ndates eluaastates naisterahvas, ühe poja ema. Olen eluaeg veidi ülekaaluline olnud, kuid peale abiellumist ja poja sündi läks asi ikka väga käest ära. Kaalu aina tuli ja tuli. Poest pidin ostma neid riideid, mis selga läksid, mitte neid riideid, mis meeldisid ja nii käisingi ringi vaid teksastes ja enamasti mustas kampsunis. Abikaasa juba küsis, et kas muid riideid ei olegi? Kaks aastat tagasi võtsin ka ennast käsile, hakkasin korralikumalt toituma, hakkasin ujumas ja kõndimas käima. Puusadelt kadus 12kg. Sõpradelt ja tuttavatelt sain väga palju kiita, endal oli ikka supertunne küll..yes, ma sain hakkama. Siis muutusin laisaks ja kaal jäi seisma. Tänaseks on sellest 2kg tagasi tulnud (minu õnneks, et mitte rohkem), ehk et miskitki olen vähemalt suutnud hoida. Aga ikkagi on tunne, et vaja oleks edasi liikuda ja hävitada enda puusadelt veel umbes 20kg – nii oleks ju endal ka palju kergem elada:)

Vaimusilmis kujutan endale juba ostmas paar numbrit väiksemaid riideid:)

Olen mitmeid päevi välja printinud toitumiskavasid, kuid pole suutnud ennast käsile võtta…eile saabus lõpuks see päev, mil läksin poodi, ostsin ära vajalikud toiduained ja täna naudin oma esimest hommikut pudruga. Tunne on igaljuhul megamõnus ja olen hakkamist täiega täis. Abikaasagi ütles hommikul, et sa oled täna kuidagi teistsugune, et mis juhtus? Vastasin, et tänasest algab minu uus elu…

Vaadates ja lugedes neid inimeste lugusid siin fitlap.ee-s, siis mõtlesin, et kas tõesti mina ei saa sellega hakkama? Reaalselt on ju näha, et inimesed kaotavad kümneid ja kümneid kilosid…Eks iga uus algus on alati raskeja kõik tundub nii raskesti  kättesaadav ja ka raskesti teostatav. Mõtlesin, et peab ju hullusti nüüd kokkama hakkama, mis ei ole just minu kõige tugevam külg, aga reptseptide valik on meeletult lai. Neid praegu lugedes ja vaadates tundub mulle, et ma ei jaksa nii palju süüagi:)
Igaljuhul hoian endale pöialt ja vaatame, mis minuga juhtuma hakkab:) Esimese päeva hommikul olen küll megapostiivselt meelestatud:)

Ilusat päeva kõigile:)


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse