140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Iga algus on raske


Tere!

Veidike minust – olen 30-ndates eluaastates naisterahvas, ühe poja ema. Olen eluaeg veidi ülekaaluline olnud, kuid peale abiellumist ja poja sündi läks asi ikka väga käest ära. Kaalu aina tuli ja tuli. Poest pidin ostma neid riideid, mis selga läksid, mitte neid riideid, mis meeldisid ja nii käisingi ringi vaid teksastes ja enamasti mustas kampsunis. Abikaasa juba küsis, et kas muid riideid ei olegi? Kaks aastat tagasi võtsin ka ennast käsile, hakkasin korralikumalt toituma, hakkasin ujumas ja kõndimas käima. Puusadelt kadus 12kg. Sõpradelt ja tuttavatelt sain väga palju kiita, endal oli ikka supertunne küll..yes, ma sain hakkama. Siis muutusin laisaks ja kaal jäi seisma. Tänaseks on sellest 2kg tagasi tulnud (minu õnneks, et mitte rohkem), ehk et miskitki olen vähemalt suutnud hoida. Aga ikkagi on tunne, et vaja oleks edasi liikuda ja hävitada enda puusadelt veel umbes 20kg – nii oleks ju endal ka palju kergem elada:)

Vaimusilmis kujutan endale juba ostmas paar numbrit väiksemaid riideid:)

Olen mitmeid päevi välja printinud toitumiskavasid, kuid pole suutnud ennast käsile võtta…eile saabus lõpuks see päev, mil läksin poodi, ostsin ära vajalikud toiduained ja täna naudin oma esimest hommikut pudruga. Tunne on igaljuhul megamõnus ja olen hakkamist täiega täis. Abikaasagi ütles hommikul, et sa oled täna kuidagi teistsugune, et mis juhtus? Vastasin, et tänasest algab minu uus elu…

Vaadates ja lugedes neid inimeste lugusid siin fitlap.ee-s, siis mõtlesin, et kas tõesti mina ei saa sellega hakkama? Reaalselt on ju näha, et inimesed kaotavad kümneid ja kümneid kilosid…Eks iga uus algus on alati raskeja kõik tundub nii raskesti  kättesaadav ja ka raskesti teostatav. Mõtlesin, et peab ju hullusti nüüd kokkama hakkama, mis ei ole just minu kõige tugevam külg, aga reptseptide valik on meeletult lai. Neid praegu lugedes ja vaadates tundub mulle, et ma ei jaksa nii palju süüagi:)
Igaljuhul hoian endale pöialt ja vaatame, mis minuga juhtuma hakkab:) Esimese päeva hommikul olen küll megapostiivselt meelestatud:)

Ilusat päeva kõigile:)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kristiina Kruus
1080 lugemist
Minust

38a naisterahvas, kes soovib midagi endaga ette võtta, sest vanaviisi lihtsalt ei saa enam. Eesmärk on kaotada fitlap abiga vähemalt 20kg enda kehakaalust.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kindlasti soovitan fitlapi ka teistele...sest inimeste lugusid lugedes on ju näha, et kaal alaneb ja see on väga lahe

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom