91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kristiina Kruus on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Ei teagi, kas ja kuidas edasi
12.02.2017

Nädala alguses alustasin suure tahtejõu ja entusiasmiga, et mina ei taha enam paks olla ja võtan ennast käsile. Esimesed paar päeva oli kõik väga ilus..siis aga saabus nädalavahetus ja igasugused üritused jne. Ülimalt raske on sünnipäeva lauas ennast ohjata kui laua peal on kõik isetehtud (salat, liha, täidetud munad jne jne) ja ülimaitsev. Kõik sünnipäevalised sinu ümber matsutavad kahe suu poolega ja kiidavad sünnipäevalast veel takka, et appi kui hea söök on valmistatud. No andke kannatust, aga mina…mis minst niimoodi saab. Tean küll, et vahest võib natukene patustada, aga no vähemalt esimese nädala võiks ju korralik olla. Aga ei….ja nüü läks minulgi juba esimesel nädalal veidike asi käest ära. Ja selle üle ei ole ma kohe üldse mitte sugugi õnnelik…pigem kurb, et kuuidas nii saab. 

Täna olen terve päeva mõelnud, et kuidas ja mis minust nüüd edasi saab. Kas ma ikka suudan seda kõike teha? Või teengi siin enda kulul igal esmaspäeval nalja, et tänasest algab minu uus elu. No hallooo, nii ei saa ju. Ei saa igal esmaspäeval mõelda, et täna võtan ma ennast käsile ja hakkan korralikuks. Kust küll leida seda tuge ja tahtejõudu, et üks esmaspäev võtan ennast käsile ja nii jääbki…ei anna rohkem alla? See kõik tundub nii paganama raske ja ületamatu, kuid sisimas ju ometi tean, et mitte võimatu. Sisimas olen hullult hakkamist ja tahtmist täis, et kaotada minu jaoks olulised kilod enda puusadelt.

Kõige raskemana tundus sellel nädalal mulle kogu see toidu kaalumine jne. Ja siis mõtlesin veel, et kas tõesti iga jumala päev peab olema mul erimenüü? Või võib ka nii, et kui ühel päeval teen lõunaks suurema portsu mingit toitu, siis võin seda süüa ka järgmise päeva lõunaks?

Tean, et tulemuse saavutamiseks pean ennast ikkagi ise käsile võtma, leidma endas üles selle tõelise mina, kes tahab kaalu langetada ja olla mõne aja möödudes ilus ja sale:) Vahvad mõtted, eks ju:) . Oma peas kannan kinnisideed, et teen seda ainult iseenda pärast…mitte keegi teine minu eest minu kaalu ei ju langeta.

Igaljuhul püüan olla igati võitlushimuline ja mitte alluda igasugustele ahvatlustele…

Ilusat pühapäeva kõigile!

Kristiina Kruus on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.