Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ma olen veel alles :D

Tere jälle! Jah, ma pidin hakkama kirjutama igapäev, kuid millegi pärast on nii, et kui ma teen mingi plaani (näiteks hakata tegema igapäev trenni, igapäev jalutada või kasvõi igapäev kirjutada), siis see plaan jääb alati katki. Tavaliselt juba esimesel päeval. Oskaks ma ainult seletada miks see nii on..

Kuidas ma olen vahepeal kavas püsinud? Nii ja naa. Jaanidel mõtlesin küll ilusti kava järgi süüa, kuid leidsin kohe vabanduse, et ah jaanid on ju kord aastas ja see üks nädalavahetud ei tee ju midagi nii hullu. Peale seda hakkaski pihta see komistuste jada. Päev algab ilusti 100% kavas, enamasti söön ilusti ka lõunat, kuid õhtul hakkan jälle patustama.Mul ei ole küll kõik päevad sellised, kuid ma kardan, et nii on läinud vähemalt pooled päevad. Ma võiksin ju märkida kõike seda päevikusse, kuid ka sellega on nii, et oli küll tore plaan seda korralikult täitma hakata, aga juba teisel päeval ununes ka see. Igatahes täna ei saa ma enam öelda, et ma olen olnud 100% tublisti kavas, sest elukaaslasele süüa tehes vno soojendades ( ta tahtis täna süüa praetud pelmeene) pistsin ka ma ise paar tükki põske. 

Postituse alguses mainisin ma ka trenni tegemist. Ka seda pole ma teinud teab mis ajast. Mul on juba ammusest ajast telefonis rakendus MapMyWalk, mida ma alati kasuatan kui lähen jalutama. Märkisin endale ka seal nö Goali, et nädalas minimaalselt 30km jalutamist. Ma nüüd ei tea, kas see on lihtsalt vabandus laiskusele, aga ma käiksin kindlasti rohkem jalutamas, kui mul oleks keegi kaasas. Keegi, kes aitab vankri trepikojast õue tassida ja pärast tagasi. Üksi käies pean ma kõigepealt lapse riidesse panema, siis vankri välja viima, jooksuga tagasi kolmandale korrusele, siis võtan lapse ja kui läheb hästi siis saame ilma pikema nututa vankriga jalutama minna. Minu kahjuks ei taha ta enam eriti vankris olla, kui varem võis ta mitu tundi jalutamise ajal magada, siis nüüd on hästi kui ta on rahulikult kasvõi pool tundi, peale seda sobib ainult süles olemine. Just selle pärast ostsin ka koti, kuid ega ta sealgi paremini lepi. Selle pärast ei tahagi ma enam eriti linnas üksi jalutama minna, maal aga mul sellist probleemi pole. Tagasi teema juurde tulles siis, muid harjutusi proovin vahepeal teha kui väike preili oma mängumatil lelusid uudistab, aga sedagi teen healjuhul kord-paar nädalas.

Kaal oli täna hommikul 91.3 kg. Mitu nädalat on see kõikunud 92-93 vahepeal, aga no selles olen puhtalt ma ise süüdi. Kui nüüd mõtlema hakata, siis varem hoidis mul motivatsiooni üleval kleidid. Tellisin preili ristimise puhuks endale kaks maksikleiti ja proovisin kramplikult kavas püsida, et need õigel ajal ikka selga läheks. Kleidid jõudsid kohale ja üks on isegi natukene suur. Sellega seoses kadus ära ka see ''hasart''. Nüüd olen võtnud eesmärgiks number 8 kaalule ette saada. Eks näis kuidas kaua mul nüüd sellega läheb. 

Päikest! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse