Uus katse, päev 1

Tere tulemast tagasi mulle! Vahepeal lendasin rajalt suure hooga ja kaugele maha, nüüd sattusin üle pika aja spordiklubi riietusruumis kaalu peale ja sain kinnituse, et peegel ei ole mulle valetanud. Pooled kilod suutsin juba tagasi korjata. Sentimeetreid muidugi ka tagasi tulnud. Piinlik tunnistada, aga see number kaalul ei olnud isegi see lõplik tõuge tagasi kava järgi sööma. Ei, viimane piisk oli hoopis kommentaar sugulaselt, et mul ei ole niikuinii lootust mingit fitnesskeha saavutada, mis ma ikka trennis käin. No et vaadaku ma kasvõi teda ja teisi oma sugulasi. Mina muidugi olen kindel, et on ikka küll lootust ja nüüd pean ju näitama, et ma saan sellega hakkama.

Kaasa aitaks, kui ma saaksin kiiremini oma jõusaalikartusest üle. Astusin küll juba esimesed sammud oma hirmudele vastu ära – käisin paar korda sõpradega koos, siis üksi varahommikuti kui on vähe rahvast. Keset päeva või tipptunni ajal ei ole veel suutnud käia. Proovinud olen, isegi esimese(d) harjutused tehtud saanud, aga siis olen ikka lõpuks sama kiiresti sealt välja tagasi tulnud. Kahjuks niimoodi on päris keeruline oma trennid tehtud saada, sest iga hommik ei jaksa enne tööd veel poolteist tundi varem ärgata ja trennis käia. Loodetavasti siis varsti ma suudan ilma poole pealt jooksu pistmata päevasel ajal ka trenni tehtud saada.

Aga muust elust ka.. Vahepeal olen oma viimase kooliaasta lõppu jõudnud ja peaaegu 3 kuud oma 4-kuusest praktikast läbi teinud, 5 nädalat sellest olin Portugalis. Teen veebilehti ning olen siiani üsna rahul ja paistab, et nii töökoht kui ka kliendid on minuga samamoodi rahul. smiley

Kuna mul härral vahepeal töökohta ei olnud ja mina kraapisin kooli/praktika kõrvalt erinevate töödega sente kokku, siis kolisime ajutiselt oma Männiku korterist Koplisse veel pisemasse korterisse, kus on samamoodi üks tuba, aga olematu köök. Üks põhjustest miks ma ei ole fitlapi järginud – sellises köögis lihtsalt ei viitsi ega taha süüa teha. Nimelt see ei olegi üldse köök. Kööktuba ka ei ole, vaid pisikene kööginurk esikus. Ühel pool seinas on pesumasin, selle peal on plaat mille peal on külmkapp ja väike riiul kuivainete jaoks. Teisel pool seinas on kraanikauss. Nende seinte vahel on aken ja aknalaual on ahjuga minipliit. Ja ruumi on seal asjade vahel kuskil pool meetrit. Mugav, eksju. Lisaks tuleb välja, et seal on ventilatsioon olematu ja hallitus tahab ka kutsumata külla tulla. Loodame, et kui nüüd juunis kooli lõpetan ja saan "päriselt" tööle minna, siis saame uuesti paremasse kohta kolida.

Hoidke siis pöialt, et ma suudangi ennast nüüd kokku võtta ja selles köögis kokkamine mul liiga kiiresti koppa ette ei viska! laughKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod