Eriti nõrgaks muutunud aka mittemeeldiv spa-s käik

Otsustasime härraga, et lähme pühapäeval spasse ja esmaspäeval tuleme tagasi, et asju edasi ajada. 

Tehtud mindud, poiss oli ka muidugi kaasas. 

 

Pühapäeval jõudsime kuskil kella kolmeks kohale ja läksime kohe ujuma. Poiss on mul täielik veehull  ja naudib seda korralikult.

Kui varasemalt ta ujuda ei osanud ega julgenud siis seekord juba pani nagu noor udras lastebasseinis oma kätistega. 

Möllasime veel 2 tundi kui ma tundsin, et kuidagi imelik on olla. Pea käib kergelt ringi ja kõhus hakkas keerama. Otsustasin, et lähen poisiga tuppa ja vaatan mis toimub. Äkki lihtsalt kuum basseiniruum tegi oleku uimaseks. 

Niipea kui ma hotelli tuppa jõudsin ja pikali viskasin siis sinna ma jäingi. Süda paha, kõhtu lõid valud, üle keha käisid külmavärinad ja pea oli tulikuum. Tore- mind murdis niivõrd korralikult gripp, et ma pole ammu olnud nii hullus seisus. Midagi kuskilt poolt välja ka ei tulnud. Ega ma hotelli tulles ei mõelnud ka, et võiks vb miskit kaasa võtta kõhu hädada korral. Mul oli kaasas ainult kõrvetiste vastu aitavad tablettid. Vähe sellest hakkas ka härral öösel sama probleem aga vähe kergemalt. 

Ma pole olnud kunagi nii hullusti kõhugripis nagu seal olin. Püsti tõusta ei suutnud ainukene asi mida juua sain oli väikeste lonksude haaval vesi!

Õnneks tänaseks on asi niipalju normaliseerunud, et kõht küll läbi ei käi aga valud ja uimasus on kadunud ning nende asemel on tekkinud nohu.Õde oli mul samas asjas ja ka temal on nüüdseks nohu tekkinud. Igatahes see on ikka midagi sellist mida ka vaenlasele ei soovita.Ma ei tea kas see on kõhugripp või misasi. 

Õnneks spas pühapäeval härra võttis asja üle ja käis pojaga mängutoas ja mujal, et ta ei peaks toas igavlema samal ajal kui mina pikali maas olin. Eile hommikul võtsin mina üle kuna siis oli juba minul parem ning viisin poja veelkorra ujuma, et ta ikka neid spa rõõme kasutada saaks. Ehk siis see spa külastus oli ikka täiesti pekki läinud. 100€ nagu niuhti maha visatud. 

Mul on üks pahe- ma suitsetan. 

Pühapäeval tegin ma vaid 2 suitsu ja seda ennem spasse minekut. Mõtlesin ja sisimas lootsin, et äkki hommikul enam ei tahagi. Aga võta näpust. Peale pojaga hommikusöögi söömist oli vaja ju ikka suitsule minna,sest olek oli juba parem. Ma mõtlen tegelikult igal hommikul, et võiks selle kuradi suitsetamise jätta. Olen proovinud aga kuna ma olen see inimene kellele meeldib suitsetada, siis mul on seda väga raske teha. Kuigi minupuhul aitab enesesisestus , siis suitsetamise puhul see positiivset mõju pole avaldanud. Kuigi kui ma olen haige, siis ma olen suutnud isegi 4 päeva ilma suitsuta olla.. 

 

Ma praegu kaalule ei kipugi ja mõõte ka mitte võtma, sest ma näen, et mul on kõht niivõrd punnis ees, sest see pole mitu päeva ei eest ega tagant midagi välja ajanud -.- Vabandust rõveduse eest aga ma ei näe tänu sellele mõtet endalt mõõte võtta. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod