Aasta kokkuvõte-

Igal aastal teen ma enda jaoks kokkuvõtte tervest aastast. Seekord, otsustasin, et võtan kokku ka oma tervise, toitumise ning liikumise. 

 

Jaanuar- 

Jaanuaris olin ma 100% kavas ning kaotasin kilosi ning jalutasin oma perega nädalas ikka mitu korda pikke ringe. Olin ise positiivne ning kõik toimis. 

Veebruaris- veebruar sai minu jaoks saatuslikuks, sest seal kuskil jäi minu kava jälgimine katki tänu sellele, et härrale hakkas fitlap kõhule ning tervis muutus tal halvemaks. 

Märts- olin poolenisti kavas poolenist mitte kavas, kaal küll langes aga mitte enam nii palju 

Aprill- olin 0 kavas, miskipärast tänu kiirele eluviisile jäi minu fitlap-i toitumine kuidagi väga kõrvale. Toidulaud sai tagasi vana valiku- viinerid, valmistoidud jne

Mai- Mai kuus üritasin ma end uuesti kokku võtta ning alustasin uuesti dieediga. Kaotatud sai -3 kilo . Mai lõpul käisin operatsioonil ning peale seda olin eridieedil. Lahjad ja vedelad toidud olid minu toidulaual. 

Juunis- tundsin ennast juba paremini ning jaanipäeval mekkisin juba alkoholi ning liha. Tulemuseks- ebamugavus tunne. Jätsin veel nädalaks liha jm kõrvale. Jätkasin eridieediga. 

Juuli- Juulis hakkas maitsema alkohol, sest sellega ei kaasnenud aastaid kestnud valud ja oksendamine. Lisaks grill ja salatid ja valmistoidud kui kuskil trippimas sai käidud. 

August- avastasin, et oih kaal on tõusnud nii palju vahepeal, tekkis masendus. Võtsin vastu otsuse , et kuna suvi veel kestab siis veel ma ei hakka fitlappima , sest teadsin, et trippidel niikuinii grillime ja toitume teisiti. Lisaks olin augustis depresioonis, sain korra ka närvivapustuse, sest miski ei toiminud -ei toitumine, pereelu ega ka suhe. 

September- Alustasin uuesti dieediga aga see läks üks hetk vett vedama. Samal ajal läksin trenni ja aktiivse trenniga kadusid cm.

Oktoober- Olin uuesti kavas aga oktoobri lõpuks sain aru, et midagi on viltu, sest kaal ei langenud aga cm küll kehalt läksid.Trenn oli endiselt hoogsalt peal.

Novemberi- Endiselt kavas, cm läksid aga ei läinud üldse kohe kaal. Otsustasin veidi veel jälgida ning siis käia ära arstil , et saada kinnitus oma tervise kohta ega midagi ei ole hakanud seda mõjutama, et kaal enam ei lange vaid püsib ühe koha peal.Trenn on jäänud sinnapaika, sest töö võtab oma aja ja peale seda vajab ka laps tähelepanu.

Detsembris- olen kaotanud juba praegu nädalaga -1kg. Arst andis mulle märku, et peaksin vee joomist vähendama tänu üle paisetanud jalgadele ja kehale ning ka kaloreid jälgima. Tehtud- ning ma olen õnnelik, et see kaalukene nüüd langeb vahvalt. Käin tööl ning minu aktiivsus kell näitab õnneks mulle igapäevaselt seda, et ma teen vähemalt 10 000 sammu täis mis kodus istudes nii lihtsalt täis ei tulnud.

 

Eesmärk detsembri lõpuni jälgida ja toimetada. Uuel aastal kaotada vähemalt -15kg.Rohkem on alati ilusam aga ma püstitan uueks aastaks endale eesmärgiks -15kilo.

-1 on juba tehtud -14 jäänud . Seda kilost sealiha tükki ma enam kaasas ei kanna igatahes .(eelmises postituses kirjutasin sellest)

Kokkuvõtteks ei ole minu aasta olnud just kõige tervislikum ning seda on keha pealt näha.Tervis on mind mitmeid kordi alt vedanud ning ka motivatsioon on mitmel korral ära kadunud. 

Ma soovin endale uueks aastaks suuremat enesekontrolli! Eks tegelikult ole see kõik mõtlemises kinni ja jumal tänatud, et ma tööl käis , sest kodus askeldaks vist koguaeg praegu kuskil kommikausi kallal, sest ennem naiste asju tekib suur söögiisu ja vajadus millegi järgi. See kilone lihatükk tekiks kohe tagasi. 

 

Uuel aastal uue hooga! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod