91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Nele on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
4 nädalat Fitlapitamist -4,4 kg
13.02.2017

Hei-hei, armsad fitlapitajad! 🙂

Minul sai täis neli nädalat Fitlapi järgi toitumist. Jah, just toitumist, sest siinseid treeninguid ma ei ole veel teinud. 

Eelmise nädala sees kirjutasin, kuidas mul esimest korda on kaal plussis. Ametlikult uuendan oma mõõte iga esmaspäeva hommikul, aga kaalul käin küll peaaegu igal hommikul. Mingil päeval oli kaal isegi +1 kg võrreldes esmaspäevaga, aga täna hommikul oli kaalul isegi pisikene miinus – 300 grammi. Asi seegi. Nelja nädala peale 4,4 kg on ju väga hästi!

Nädalaga ma täiesti rahul ei ole. Toitumiskava järgisin 80 % ulatuses. Mõni päev lihtsalt ei jõudnud nelja toidukorda süüa. Trenni ja liikumisega olid ka kehvad lood. Nädala esimese poolega ei saanud üldse liikumise osas rahule jääda, nädala teises pooles käisin ujumas ning kõndimas. 

Ma leian, et mul pole isegi õigust olla pettunud, et kaalulangust võrreldes varasemate nädalatega palju vähem on. Pole ju 100 % panustanud ka. Kuidagi keeruline nädal on olnud igal tasandil.

Olen lugenud paljude blogisid. Väga tore on lugeda ja tunda ära, et vot see on see, millega mina hetkel maadlen või saada motivatsiooni hetkel, kui tundub, et nii raske on ja enam ei jaksa.

Kahjuks ma ise ei saa blogide all sõna võtta, kuna pole Näoraamatu kasutaja. Mõnikord tahaks küll sõna sekka öelda, tänada vahva postituse eest või vastata blogis tõstatatud küsimusele.

Väga kasulikud on minu jaoks postitused, kus jagatakse oma lemmiktoite ja räägitakse, mis asendusi, mugandusi tehakse. Põnev on lugeda, kuidas teised sellele süsteemile lähenevad. On ju küll üks süsteem, aga kasutusvõimalusi oi, kui palju. Mul endal veel päris paika ei ole loksunud, et kuidas mul kõige lihtsam ja mugavam Fitlapi kasutada on. Olen planeerinud terve nädala korraga ära ja siis ostunimekirja välja printinud ja vajalikud asjad poest toonud, aga olen ka päeva-paari kaupa planeerinud ja siis vajadusel täiendanud kodus olemasolevaid varusid. 

Tean, et see nädal tuleb parem ja ilusam, siht on silme ees ning pole muud, kui ikka vapralt selle poole edasi rühkida! 🙂

Kaunist uut nädalat kõigile! 🙂

 

Nele on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.