140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

3 nädalat ja -4,1 kg! :)


Tere kõigile!

Taas on möödas üks nädal, mis ei tähenda muud, kui aeg teha kokkuvõtet!

Nagu mu blogi pealkirjast juba lugeda võib, on kolme fitlapitamise nädala tulemus -4,1 kg! Olen tulemusega väga väga rahul. Sentimeetreid on ka veidi kahanenud, keskmiselt 1 cm nädalas vöökohalt, reitelt ja puusadelt. Kõik see annab mulle juurde palju motivatsiooni olla tubli ja astuda sihikindlalt oma seatud eesmärkide poole. Kaalulangusega võin rahule jääda, aga kuna mul seda ülekaalu on ikka nii palju, siis visuaalis ma hetkel küll aru ei saa, et kuskilt midagi maha oleks läinud.

Ootan väga oma esimese vahe-eesmärgi – 10 kg – kaotamist. Siis on mul veel vaja seda kaks korda korrata ja lõpuks panna "i"-le täpp viimase 4 kg kaotamisega. Nii on seda teekonda lihtsam käia. Kogu ülekaal osadeks võetuna tundub paremini võidetav kui vaadata seda tervikuna. Igatahes Fitlapi poolt pakutud vahe-eesmärgi soovituslikust joonest olen praegu eespool.

Esimese -10 kg saavutamiseks on Fitlap süsteem mulle pakkunud 10. aprill. See päev on isiklikus plaanis mulle väga tähtis päev ja oleksin väga õnnelik, kui selleks päevaks oleks -10 kg kadunud. Ise aga loodan salamisi, et ehk õnnestub mul siiski nii tubli olla, et selleks päevaks on kaalu kadunud vähemalt 11,5 kg, mis tähendaks seda, et mu kaalunumber algaks juba väiksema numbriga. 🙂

Mis on olnud teistmoodi viimase kolme nädala jooksul võrreldes varasemaga? Esimene ja kõige suurem asi minu jaoks on see, et ma pole söönud ühtegi kommi ega šokolaadi! Suudan end üldjuhul piirata, aga kui varasemalt ikka šokolaadi sööma hakkasin, siis võisin endale märkamatult liiga palju seda korraga ära süüa. Nüüd mõnikord mul isutab veidi šokolaadi järele, kui mu elukaaslane seda sööb, aga hetkel on need isud ilusasti kontrolli all. 🙂

Teine suur asi minu jaoks on see, et olen taas hakanud köögikaalu kasutama. Kaalun ära kõik oma portsjonid ja pean toitumiskavast kinni. 🙂

Kolmas edusamm on blogimine siinses keskkonnas. Pole seda kunagi varem teinud ja minu jaoks on see üsnagi suur eneseületus. Aga hea on siin teha kasvõi üks postitus nädalas, kus võtan kokku oma möödunud nädala tulemused. Isegi, kui ei teki aktiivset diskussiooni/kaasaelamist siin, siis ometi on hea endalgi lugeda ja tagasi vaadata. Usun, et see aitab tulevikus siis, kui tekib motivatsioonikriis või kaaluseisak.

Arenemisruumi on mul jätkuvalt liikumise koha pealt. Liigun rohkem kui varem, aga alati saab paremini. Seega neljandat edusammu hetkel loetleda ei saa.

Sellised on siis olnud minu kolm nädalat Fitlapiga ning loodan, et püsin seatud kursil ja kõrgelt motiveerituna. 🙂

Kaunist alanud nädalt kõigile! 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Nele
4273 lugemist
Minust

Ilus, tark ja osav. Ja veidi ülekaaluline. :D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on koondatud kõik, mida vajad teekonnal saledama ja tervislikuma elustiili poole. Mulle meeldib, et siin saan mugavalt valida retseptid ning programm ise arvutab välja õiged kogused sõltuvalt sellest, kas valmistan toidu iseendale või kogu perele. Lisaks toitumiskavale on ka treeningkavad erinevate tasemetega, kust igaüks peaks endale midagi sobivat leidma. Mulle meeldib ka Fitlapi keskkond, mida on lihtne kasutada! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom