Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Uuel nädalal uue hooga!

Haa! Tegelikult sama hooga edasi, sest püsisin väga ilusti rajal terve nädalavahetuse. Vahepeal juhtub hoopis nii, et kui õhtul nt on ringi käimisi ja tegemisi, siis ei jõua süüa hilist õhtusööki. Kas see on halb, et ma seda ei söö? Vahetult enne magama minekut ka seda teha ei tahaks. Aga tänae hommikul tegin kaalumise ja nädala on kadunud 4 kg. Kuigi olin terve nv ilusti rajal, jäi see langus siis toppama. Aga ootan järgmist nädalat ja järgmist kaalumist (ah mis ma valetan, nagunii kaalun iga päev). 

Tänasest olen jälle tööl. Hommikul sõin kõhu ilusti täis ja võtsin oma karbikese toiduga tööle kaasa. Nüüd lõunapausil on hea mõelda nädala toidukava, et siis pärast poodi minna. Arvasin, et äkki olen esimesest tööpäevast nii läbi, et jaksan kodus ainult magada. Hetkel aga on tunne, et võiks kohe jooksma minna täna. Nagu mainisin, töötan lasteaias ja täna sõimes on ainult 4 rahulikku last. Lust ja lillepidu 😀 Poole kolmest sammun juba kodu poole, käin poes, ostan paari päeva jagu süüa ja lähen koju õhtusööki valmistama. Ja õues on nii palav, et loodetavasti ma ei sula ära. Tulen kodust välja enne kella 7 ja nii raske on ennustada, mis riideid vaja oleks. Vistp eab tööle mingid vahetusriided kaasa võtma 😀

Täiesti teisest teemast- 24-7Fitnessil on lahtiste uste päevad tulemas ning saangi minna vaatama, mis klubiga tegu on. Liituda saab ka tasuta (jess, säästan 10 euri :D:D) . Praegu tahan alustada selle jooksmiskavaga (LearnToRun10K, mille Carmeni positusest leidsin :)) ja eks siis lisan aega mööda jõusaali ka. 

Nonii, panen oma toidukava selleks nädalaks kokku ja siis saangi shoppama minna. Olge mõnusad!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse