Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Täna on ju reede!

Täna on reede! Tahaks olla rõõmus, sest nädalavahetus, me sõidame Hiiumaale ja saame rahus aega veeta. AGA see on ühtlasi ka viimane puhkuse reede ehk esmaspäevast peab tagasi tööle minema. Töö.. mis see veel on? 😀 Ma olen juba juuni algusest puhanud ja üldse pole tunnet, et tahaks jälle tööinimeseks hakata See tähendab ka seda, et saab hakata karbimajandusega tegelema. Lõunasöök ikka tööle kaasa 🙂 Mul vajab veel natuke harjumist see kava koostamine- kuidas kokkamisvaeva vähendada ja, et toiduained raisku ei läheks. Aga tundub, et hakkan lõunaks ja õhtuks sama sööma, õhtuse portsjoni teen lihtsalt kahele. Või siis kaks lõunat sama ja kaks õhtut sama? Elukaaslane vist selle üle nii õnnelik ei oleks, kui mitu päeva sama õhtusööki saab 😛 Eks see tuleb läbi arutada. 

Tänast päeva alustasin kiivi-banaani smuutiga 😛 

Mitte, et siit pildi pealt midagi vaadata oleks, aga kogus oli päris korralik. 

Eile õhtul käisin esimest korda elus rabamatkal. Või noh, mis matk see oli, jalutasime lihtsalt laudteel. Millegipärast pole ma aga kunagi rabasse sattunud. Ise olen hiidlane, maalt ja hobusega 😀 aga no vot, rabasse pole sattunud. Läksime siis Viru rabasse ja jalutasime seal poolteist tundi. Väga mõnus õhtune ajaviide. 

   

Tänanes menüüs on veel lihapallid ja tatar kanaga. Haaran kodust kuivained kaasa ja proovin nädavahetusel Hiiumaal vanemate juures ka midagi head kokku keerata. Kavast välja ei kavatse kalduda. Tossud võtan ka kaasa, sest tundub, et täna ei jõua minna ringile, maal on aga supermõnusad teekesed tervisespordiks 😛

Olen veel viimase valiku ees järgmiseks nädalaks- spordiklubi. Ma ikkagi liiga kooner ning 63 euri MyFitnessile ei raatsi maksta. Hetkel vist kaldun 24-7fitnessi poole. Hind on sõbralikum ja tundub, et kõik vajalik on olemas. Mu vend on seal käinud (jõutõstja) ja tundub, et aitab küll. Ainuke asi, et asukoht pole mu lemmik. Kuigi see paikneb täpselt töö ja kodu vahel, on ta ikkagi kodust bussiga käimiseks tülikal kaugusel. Vist on tekkimas paar trennibuddyt ka, kellega koos ehk mõnusam käia. 

Mis spordiklubides te liikmed olete?

Nüüd kokkan toidud valmis ja lähen tegutsema. Enne sõitu vaja veel asju ajada 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse