136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Täna on ju reede!


Täna on reede! Tahaks olla rõõmus, sest nädalavahetus, me sõidame Hiiumaale ja saame rahus aega veeta. AGA see on ühtlasi ka viimane puhkuse reede ehk esmaspäevast peab tagasi tööle minema. Töö.. mis see veel on? 😀 Ma olen juba juuni algusest puhanud ja üldse pole tunnet, et tahaks jälle tööinimeseks hakata See tähendab ka seda, et saab hakata karbimajandusega tegelema. Lõunasöök ikka tööle kaasa 🙂 Mul vajab veel natuke harjumist see kava koostamine- kuidas kokkamisvaeva vähendada ja, et toiduained raisku ei läheks. Aga tundub, et hakkan lõunaks ja õhtuks sama sööma, õhtuse portsjoni teen lihtsalt kahele. Või siis kaks lõunat sama ja kaks õhtut sama? Elukaaslane vist selle üle nii õnnelik ei oleks, kui mitu päeva sama õhtusööki saab 😛 Eks see tuleb läbi arutada. 

Tänast päeva alustasin kiivi-banaani smuutiga 😛 

Mitte, et siit pildi pealt midagi vaadata oleks, aga kogus oli päris korralik. 

Eile õhtul käisin esimest korda elus rabamatkal. Või noh, mis matk see oli, jalutasime lihtsalt laudteel. Millegipärast pole ma aga kunagi rabasse sattunud. Ise olen hiidlane, maalt ja hobusega 😀 aga no vot, rabasse pole sattunud. Läksime siis Viru rabasse ja jalutasime seal poolteist tundi. Väga mõnus õhtune ajaviide. 

   

Tänanes menüüs on veel lihapallid ja tatar kanaga. Haaran kodust kuivained kaasa ja proovin nädavahetusel Hiiumaal vanemate juures ka midagi head kokku keerata. Kavast välja ei kavatse kalduda. Tossud võtan ka kaasa, sest tundub, et täna ei jõua minna ringile, maal on aga supermõnusad teekesed tervisespordiks 😛

Olen veel viimase valiku ees järgmiseks nädalaks- spordiklubi. Ma ikkagi liiga kooner ning 63 euri MyFitnessile ei raatsi maksta. Hetkel vist kaldun 24-7fitnessi poole. Hind on sõbralikum ja tundub, et kõik vajalik on olemas. Mu vend on seal käinud (jõutõstja) ja tundub, et aitab küll. Ainuke asi, et asukoht pole mu lemmik. Kuigi see paikneb täpselt töö ja kodu vahel, on ta ikkagi kodust bussiga käimiseks tülikal kaugusel. Vist on tekkimas paar trennibuddyt ka, kellega koos ehk mõnusam käia. 

Mis spordiklubides te liikmed olete?

Nüüd kokkan toidud valmis ja lähen tegutsema. Enne sõitu vaja veel asju ajada 🙂
Neiu T
1291 lugemist / 1 fänn
Minust

Neiu, kes on alustamas uut elu kergemana


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva