137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Taevaisa, aita!


Ma alustasin tänast päeva mõttega, et tahaksin hakata jooksma.Mu elukaaslane on mu käest korduvalt küsinud, et miks ma ei jookse (kõndimine pidi tema arust täielik ajaraisk olema :D) ja ma vastasin alati, et ma vihkan jooksmist. Eelmises postituses lahkasin seda "vihkamist" ja tegelikult tahaksin ju hoopis kõva jooksumutt olla ja niisama 10 km ajaviiteks ära joosta.

(Mu lõunane katsetus kahe juustu pastaga. Ma olen ju koguaeg ainult valgeid makarone söönud ja need täistera makaronid olid nii võõrad :D)

Mõeldud-tehtud 😀 Haha, ei. Aga võtsin ennast kätte ja läksin parki ringile. Siht silme ees- üksring kõndi, teine ring… jooksu. Üks ring umbes poolteist kilomeetrit. Noh, tegin oma esimese ringi (2 km) kiires tempos jalutamist ja suure õhinaga muutsin kohe isegi Endomondos liikumisviisi runninguks. Ja hakkasin jooksma. Mul tuleb see suremise koth vist üsna esimese paarisaja meetriga. Nagu enne juba krijutasin, see tuleb lihtsalt üle elada ja edasi sõtkuda. Sõtkusin. Ja vandusin alla alles 1 km pärast (võibolla natuke vähem)..MINA.. JOOKSIN..JÄRJEST. Ise ka ei uskunud, aga tõus võttis minust viimase. Jõudsin nö mäe otsa ja kõndisin paarsada meetrit. Siis juba aeglasema tempoga jälle sörki. Ja nii lõpuni. MA OLEN NII UHKE ENDA ÜLE!!! Tunne on, nagu oleks hiiglama suure asjaga hakkama saanud, trenni teinud ja värki. Tõesti on hea tunne ja ei ütleks, et oleks meeletult kurnatud. Ei, mul on energiat veel tegutsemiseks. Rohkem isegi kui enne. Ah jaa, Endomondo pani kohe isikliku rekordi 3 km jooksmisele. No natuke petuvärk, aga las ta olla 😀

Sellise veekogu ümber saangi joosta

Ja see olen mina, näost punane, natukene suremas, aga õnnelik 😀

Mis teie arvates parimad treeningud kaalulangetamiseks on? Jooksmine, rattasõit, jõusaal? Millele soovitate spordiklubis tähelepanu pöörata?
Neiu T
1313 lugemist / 1 fänn
Minust

Neiu, kes on alustamas uut elu kergemanaViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva