Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Taevaisa, aita!

Ma alustasin tänast päeva mõttega, et tahaksin hakata jooksma.Mu elukaaslane on mu käest korduvalt küsinud, et miks ma ei jookse (kõndimine pidi tema arust täielik ajaraisk olema :D) ja ma vastasin alati, et ma vihkan jooksmist. Eelmises postituses lahkasin seda "vihkamist" ja tegelikult tahaksin ju hoopis kõva jooksumutt olla ja niisama 10 km ajaviiteks ära joosta.

(Mu lõunane katsetus kahe juustu pastaga. Ma olen ju koguaeg ainult valgeid makarone söönud ja need täistera makaronid olid nii võõrad :D)

Mõeldud-tehtud 😀 Haha, ei. Aga võtsin ennast kätte ja läksin parki ringile. Siht silme ees- üksring kõndi, teine ring… jooksu. Üks ring umbes poolteist kilomeetrit. Noh, tegin oma esimese ringi (2 km) kiires tempos jalutamist ja suure õhinaga muutsin kohe isegi Endomondos liikumisviisi runninguks. Ja hakkasin jooksma. Mul tuleb see suremise koth vist üsna esimese paarisaja meetriga. Nagu enne juba krijutasin, see tuleb lihtsalt üle elada ja edasi sõtkuda. Sõtkusin. Ja vandusin alla alles 1 km pärast (võibolla natuke vähem)..MINA.. JOOKSIN..JÄRJEST. Ise ka ei uskunud, aga tõus võttis minust viimase. Jõudsin nö mäe otsa ja kõndisin paarsada meetrit. Siis juba aeglasema tempoga jälle sörki. Ja nii lõpuni. MA OLEN NII UHKE ENDA ÜLE!!! Tunne on, nagu oleks hiiglama suure asjaga hakkama saanud, trenni teinud ja värki. Tõesti on hea tunne ja ei ütleks, et oleks meeletult kurnatud. Ei, mul on energiat veel tegutsemiseks. Rohkem isegi kui enne. Ah jaa, Endomondo pani kohe isikliku rekordi 3 km jooksmisele. No natuke petuvärk, aga las ta olla 😀

Sellise veekogu ümber saangi joosta

Ja see olen mina, näost punane, natukene suremas, aga õnnelik 😀

Mis teie arvates parimad treeningud kaalulangetamiseks on? Jooksmine, rattasõit, jõusaal? Millele soovitate spordiklubis tähelepanu pöörata?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse