Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Minu uue elu algus?

Hei!

Uh, ma olen lõpuks jõudnud oma elus sinna, et teistmoodi enam ei anna edasi minna. Kui erinevatest blogidest saab lugeda, kuidas inimesed peavad ennast paksukesteks või ajavad taga  5 kilogrammi, siis mina olen tõesti paks. Oma esimesel Fitlapi hommikul kaalusin 112 kg. Siiani olin vist rahul sellega? Ei, ma tegelikult ei olnud rahul, aga vist ei olnud ka midagi, mis oleks käskinud mul muutuda. Riideid veel poest leidis ja elukaaslane polnud hüljanud. Ikka nii poole aastase intervalliga käisid need hetked "OH MA TÄNASEST HAKKAN TUBLIKS!" ja seda täpselt… paar nädalat? 

 

 

via GIPHY

Kaks aastat tagasi võtsin 3 kuuga 20 kg alla. Lihtsalt muutsin oma toitumist. See tuli ikka väga kergelt kätte ning tundus, et võib vahepeal ju lõdvaks lasta ja nö tavainimese elu edasi elada. Millest olen nüüdseks aga arusaanud, on see, et minu keha ei tunne mõistet "tavainimese elu". Minu keha arvab vist, et see tähendab mitme kilo juurde võtmist. Nüüd tahan liikuda edasi kindlas rütmis ning muuta kogu oma elustiili.

Aga nüüd ma tunnen, et hakkan päriselt tubliks. Kuna kaotada on nii palju (kilosid ikka :P), siis on algus kindlasti rõõmustav. Ja eks mul on üks tõsine motivaator ka kuklas. Nimelt oleme eludega just sellises punktis, kus tahaksime kalli elukaaslasega hakata pere looma. Ma tahan olla täisväärtuslik ema, kes 1) elab raseduse üle 2) jaksab oma lapsega kõike teha. Ma ei saa küll öelda, et ma praegu oleks ainult diivanil istuv ja iga teise sammu peale hingeldav noor inimene. Ei, seda ma ei ole. Ma töötan lasteaiaõpetajana, jooksen lastega mööda õuet ringi ja proovin suunata neid tervislikule elule. Aga rasedusega ma küll 200 kiloseks ei taha paisuda (see on mu suur hirm :D) 

Ma ei tahaks kõike oma söömisharjumuste kaela ajada, aga vist peab. Natuke saan vist süüdistada oma olematut kilpnääret (justnimelt olematut, kuna seda enam ei ole), mis mingil hetkel meeletult kilosid juurde tõi. 2014 avastati mul kilpnäärme vähk ja see lõigati kahe operatsiooniga täies mahus välja. Nüüd asendan hormooni tabletiga ja nii elu lõpuni. Ja ma ei ole hea tabletivõtja. Lihtsalt ununeb? Igatahes, kui jätan võtmata, võin üsna kindel olla, et varsti olen raskem. Aga mu uue elu nimekirja kuulub ka enese tervise eest vastutamine ehk korralik tablettide võtmine! 

 

 

via GIPHY

Nii siis, kutsun teid kaasa mu teekonnale -40 kg saavutamiseks. Alustasin Fitlapi retseptidega ja järgmisest nädalast tahan alustada spordiklubis käimist. Seni kasutan meie kodu ümbruse võimalusi ehk jalutan ja JOOKSEN! (ma pean sellest eraldi postituse vist tegema, kui väga ma vihkan jooksmist). 

Ma tahan muutuda!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse