Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kas mulle võiks hakata jooksmine meeldima?

 

Kolmas päev seda uut algust juba. Tunne on hea, kõht on täis ja teiste mugimine minu kõrval pole tekitanud tahtmist juba patustada. Ma olen suur tüdruk , seega kaalu langetamine ei ole mingi raketiteadus. Ma mõtesin küll, et lähen kaalule alles järgmise nädala alguses, aga ei suutnud vastu panna. Minu kaal ütleb, et kadunud on juba 3,4 kg. Tean, tean- see on see vesi. Motivatsiooniks on aga hea küll. 

 

Aga tegelikult tahtsin hoopis teisest asjast rääkida. Jooksmine. Minu jooksmised jäid vist algklassidesse. Põhikooli kehalise kasvatuse õpetajal polnud mingit viitsimist õppekava jälgida ja gümnaasiumis jäid mu pikimaks jooksuks need 800 m jooksud. Siis pidin ka ära surema. Cooperi testidest viilisin ära (astma diasgnoos, millega sai väga kergelt perearstilt vabastuse). Lisaks olid mu klassiõed nö maakonna eliit- kõige kiiremad. Polnud üldse tahtmist nendega võistelda :D. Mulle lihtsalt ei mahtunud pähe, et võiksin nautida jooksmist, kui esimese saja meetri peale jalad ära surid. Peale kooli lõpetamist polnud üldse mingit põhjust joosta. 

 

Nüüd aga tunnen, et tahaks teistmoodi. Olen jalutaja, aga viimasel ajal ei paku jalutamine enam pinget. Ja nii ma olengi paar korda jalutamise vahele teinud jooksusamme. Endalegi üllatuseks. Ma arvan, et nii pikalt järjest saigi joostud algkassides (vabatahtlikult). Aga ärge nüüd arvake, et ma mitu km järjest jooksin.. Ei ei, võibolla 1 km 😀 Ma igaks juhuks ei vaadanud täpselt meetreid, muidu oleks arvatavasti pettumus. Nüüd olen arusaanud, et tuleb sellest suremise punktist üle saada, siis läheb lihtsamaks. 

Mul on maja taga tore park, jooksurajaga. Mu järgmine eesmärk on terve see ring ära joosta. See on umbes 1,5 km. See tundub nii naeruväärne, just lugesin ühest blogist, kuidas inimene jookseb 15 km korraga ja tahaks siis veel trenni teha. HAHA, ma sean eesmärki 1,5 kilomeetrile. Aga kuskilt peab ju alustama. 

Ah jaa, ma pole kunagi rabas käinud matkamas, seega sõbrannad lubasid võtta minult rabasüütuse. Ja muide need samas sõbrannad on ka Fitlapitajad. Hea on kellegagi ausalt ja otse arutada toitude üle ja teha mingeid ühiseid plaane. 

Ma lähen täna ja jooksen natuke. Äkki ikka hakkab meeldima 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse