Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Seisak on tagasiminek

Kuna ma hakkasin peeglist lausa inimese moodi välja nägema, siis ütles leebem mina, et ära seda köögikaalu enam nii hullult vahi ja tee süüa tunde järgi. No minu kangem mina oli vist puhkusest nii väsinud, et see ei viitsinud kuidagi reageerida ja nii ma siis ilma kaalu abita süüa valmistasin. Tööl on lihtne – lähed "Konsumi" ja ostab mõne Maksiköögi valmisroa kontorisse kaasa. Kui hommikul unise peaga piirdusid vaid kohviga, siis saab poe abil lahendada nii hommiku- kui ka lõunasöögi. No ja kui õhtul on vaja mingile väliüritusele tuisata, siis ostad õhtusöögi ka poest. Mul on autosse paar pakki ühekordseid söögiriistu varutud, et selliste juhtumite korral pea ees näiteks kodujuustukarpi ei peaks sukelduma. Samuti on kindalaekasse peidetud pakk mandleid, et kodujuustule täiendust pakkuda. Mandlitega on ju lihtne – 1,2,3,4… 16 mandlit ja ongi 16 grammi täis wink

Nii ma olengi pool augustist elanud –  tuisates tööle, üritustele, vahepeal poesöökidega end turgutades. Kaal pole tõusnud, kuid üks jama on – langenud ta ka ei ole…

Otsustasin, et tuleb ikka nii teha, nagu paar kuud tagasi: igapäevaselt tuleb blogida, köögikaaluga sõprus taastada ja uute retseptidega katsetada. Siis on vähemalt lootust, et saunakaal ka väiksemaid numbreid jälle näitama hakkab. Vahepeal oli mul tunne, et kaal on rikkis – igal hommikul sama number kaalul. Kui õõtsutasin ja taldadel kiikusin, siis ikka number muutus, kuid seisma äädes tuli jälle sama number ette. Kahtluste hajutamiseks ajasin abikaasa kaalule. Et noh, kui tema oma turskusest hoolimata minuga ühepalju kaalub, siis on ilmselgelt kaal rikkis. Oli ikka oluliselt kaalukam küll! Seega kaal on korras, kuid minu sisemine kaalukaotussüsteem on vussi läinud. Ajame siis jälle fitlapi retseptides näpuga järge, lisame treeninguid sutikese otsa ja paneme kaalunumbri kahanema. 

Natuke ootan juba sügist ikka ka. Siis algab vesiaeroobika, mis mulle kohutavalt meeldima hakkas. See nagu ei olegi trenn, hoopis lahe sulistamine toredate kaaslastega. Pärast vaatad hämmeldunult oma aktiivsusmonitori, kui see suuri intensiivse kaloripõletuse numbreid näitab. Lisaks vesiaerooblemisele alustab sügisel jälle rahvatantsutrenn. Trenn on õige sõna, sest mahvi saab seal kõvasti. Ükskord, kui viitsisin aktiivsusmonitoril kilometraaži alguse ja lõpu ära fikseerida, siis sai näiteks viis kilomeetrit tantsitud. Ja see ei olnud mingi aeglane uimerdamine. Kui sa ikka kolm-neli korda "Särtsutantsu" läbi teed ja "Simmanipolka" kõige otsa, siis on lõpuks tunne, et oled korduvalt 100 meetri maailmarekordit uuendanud. Päris korraliku mahvi saab. Seega ootan sügist ja regulaarsete treeningute algust. Seniks püüan omal käel ja fitlapi abil hakkama saada.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse