136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Seisak on tagasiminek


Kuna ma hakkasin peeglist lausa inimese moodi välja nägema, siis ütles leebem mina, et ära seda köögikaalu enam nii hullult vahi ja tee süüa tunde järgi. No minu kangem mina oli vist puhkusest nii väsinud, et see ei viitsinud kuidagi reageerida ja nii ma siis ilma kaalu abita süüa valmistasin. Tööl on lihtne – lähed "Konsumi" ja ostab mõne Maksiköögi valmisroa kontorisse kaasa. Kui hommikul unise peaga piirdusid vaid kohviga, siis saab poe abil lahendada nii hommiku- kui ka lõunasöögi. No ja kui õhtul on vaja mingile väliüritusele tuisata, siis ostad õhtusöögi ka poest. Mul on autosse paar pakki ühekordseid söögiriistu varutud, et selliste juhtumite korral pea ees näiteks kodujuustukarpi ei peaks sukelduma. Samuti on kindalaekasse peidetud pakk mandleid, et kodujuustule täiendust pakkuda. Mandlitega on ju lihtne – 1,2,3,4… 16 mandlit ja ongi 16 grammi täis wink

Nii ma olengi pool augustist elanud –  tuisates tööle, üritustele, vahepeal poesöökidega end turgutades. Kaal pole tõusnud, kuid üks jama on – langenud ta ka ei ole…

Otsustasin, et tuleb ikka nii teha, nagu paar kuud tagasi: igapäevaselt tuleb blogida, köögikaaluga sõprus taastada ja uute retseptidega katsetada. Siis on vähemalt lootust, et saunakaal ka väiksemaid numbreid jälle näitama hakkab. Vahepeal oli mul tunne, et kaal on rikkis – igal hommikul sama number kaalul. Kui õõtsutasin ja taldadel kiikusin, siis ikka number muutus, kuid seisma äädes tuli jälle sama number ette. Kahtluste hajutamiseks ajasin abikaasa kaalule. Et noh, kui tema oma turskusest hoolimata minuga ühepalju kaalub, siis on ilmselgelt kaal rikkis. Oli ikka oluliselt kaalukam küll! Seega kaal on korras, kuid minu sisemine kaalukaotussüsteem on vussi läinud. Ajame siis jälle fitlapi retseptides näpuga järge, lisame treeninguid sutikese otsa ja paneme kaalunumbri kahanema. 

Natuke ootan juba sügist ikka ka. Siis algab vesiaeroobika, mis mulle kohutavalt meeldima hakkas. See nagu ei olegi trenn, hoopis lahe sulistamine toredate kaaslastega. Pärast vaatad hämmeldunult oma aktiivsusmonitori, kui see suuri intensiivse kaloripõletuse numbreid näitab. Lisaks vesiaerooblemisele alustab sügisel jälle rahvatantsutrenn. Trenn on õige sõna, sest mahvi saab seal kõvasti. Ükskord, kui viitsisin aktiivsusmonitoril kilometraaži alguse ja lõpu ära fikseerida, siis sai näiteks viis kilomeetrit tantsitud. Ja see ei olnud mingi aeglane uimerdamine. Kui sa ikka kolm-neli korda "Särtsutantsu" läbi teed ja "Simmanipolka" kõige otsa, siis on lõpuks tunne, et oled korduvalt 100 meetri maailmarekordit uuendanud. Päris korraliku mahvi saab. Seega ootan sügist ja regulaarsete treeningute algust. Seniks püüan omal käel ja fitlapi abil hakkama saada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Nätsukas
19848 lugemist / 13 fänni
Minust

Väikesekasvuline naerusuine naisterahvas. Väga heas vormis, sest ümar on ka vorm :D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapiga on mul oma, pisut kummaline suhe. Tegelikult on fitlap mu laiskuse proovikivi. Ta teeb kõik toidukavas sinu eest arvutused ära, pakub meeletutes kogustes asendusi, koostab sulle trennikava - ole ainult ise mees (ok, naine) ja astu esimene samm ning tegutse!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva