Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pole olemas õiget aega

Alati oodatakse õiget aega. Anname uusaastalubadusi, siis järgneb kevadetõotus, siis kaigub kõigi huulil hüüe: suveks saledaks! Mis sai? Midagi ei saanud. Sama vormis, kui varem, sest ümmargune on ka vorm 🙂 Kui suvi on ootamatult läbi saanud, kuid kaalunumber pole väiksemaks sulanud, siis tuleb uus moto välja käia: kõik-kõik on uus septembrikuus! On ka või?

Ei ole, sest  algab taas suur võitlus iseendaga, teada-tuntud suurima vaenlasega kaalulangetuse ajaloos. Nimelt ei ole ma mitte just suurim kokkamise fänn. Kuna abikaasa sööb väga loetud arv toite, siis on minu loomuomane kokkamatus vähendatud miinimumini. Mis naudingut sa ikka toiduvalmistamisest saad, kui taas kord tuleb kartulitele ja lihale anda mingi kulinaarne vorm. Kindlasti ei saa lisada ühtegi piimatoodet, punaseid köögivilju, kalaga ei lasta isegi üle koduläve. No siis lased oma fantaasiaratsu kappama ja teed ahjukartuleid lihalõikudega, juurde kurgisalati. Või keedukartulid hakklihakastmega. Või praekartulid muna ja salatiga. Vahel on kokkamispegasus eriti pöördesse läinud, siis võib ahjukana koos köögiviljadega teha. Ühesõnaga – kui kodus süüakse ainult loetud arv toite, mille tegemine peab ka teada-tuntud rütmis käima, siis ikka kokkamist väga fännata pole võimalust. Tagatipuks on lapsed ka erinevate asjade vastu allergilised, siis on kokkamine veel eriti suur väljakutse. Seega püüadki teha midagi sellist, mis kõigile sobib, ei sisalda ühte, teist ega kolmandat, ning tagatipuks on tervislik ka. Endale ju ei hakka mingit erilist kokku keerama, kui kõik söövad ühesugust toitu… Nüüd olen mitmel korral katsetanud fitlapiga. Alustan, pean nädala vastu, kuid see üheks toidukorraks erinevate toitudega mässamine on alati tuju ära võtnud. Eks proovime siis uuesti 🙂 Lapsed on nüüd jälle kodust kaugemal koolis, seega pean vaid mõnel päeval nende toitumiseelistusi arvestama. Aa, jah! Nad hakkavad karjuma, kui ma nende kohta laps kirjutan, sest 17- ja 19-aastased ei ole enam lapsed. Vähemalt sellises vanuses inimeste arvates. Minul, kui emal, on väheke teine vaatenurk cheeky See, et mehest erinevat sööki teen, see on juba tehniline küsimus! wink

Hommik oli nagu hommik ikka. Kuigi püüan kohvijoomist piirata, ilma selleta hommikut alustada pole võimalik. Eriti nunnu on, kui pead siseheitlust ning arendad iseendaga sisemist dialoogi teemal kohvi versus sidrunivesi, ning kallis abikaasa tuleb voodiveerele aurava kohvitassiga. Siis saab otsus, et täna kohvi ei joo, tühistatud ning sidrun jääb järgmist hommikut ootama. Kuna niigi olukord kergelt lappama kiskus, siis püüdsi toitumisel vähemalt joont hoida ning väike kama andis hommikule stardi. Lõunaks sai Konsumi külmlette rüüstatud ning kanasült ja kapsa-kurgisalat tööle kaasa ostetud. Õhtusöögiga on lihtne – erinevat sorti seened ootavad külmikus, timpnarmikud praetult, võiseened kupatatult, kuuseriisikad toorelt. Üks kikerherne-seeneroog võiks ju päevakorrale tulla! Lastele siis toorjuustuga mingi tordike 1. septembri puhuks, millest saan hilisõhtuse ampsu näksata.  Plaan on paigas, nüüd pole vaja muud kui kindlameelsust kava teostamisel smileyKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse