136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pole olemas õiget aega


Alati oodatakse õiget aega. Anname uusaastalubadusi, siis järgneb kevadetõotus, siis kaigub kõigi huulil hüüe: suveks saledaks! Mis sai? Midagi ei saanud. Sama vormis, kui varem, sest ümmargune on ka vorm 🙂 Kui suvi on ootamatult läbi saanud, kuid kaalunumber pole väiksemaks sulanud, siis tuleb uus moto välja käia: kõik-kõik on uus septembrikuus! On ka või?

Ei ole, sest  algab taas suur võitlus iseendaga, teada-tuntud suurima vaenlasega kaalulangetuse ajaloos. Nimelt ei ole ma mitte just suurim kokkamise fänn. Kuna abikaasa sööb väga loetud arv toite, siis on minu loomuomane kokkamatus vähendatud miinimumini. Mis naudingut sa ikka toiduvalmistamisest saad, kui taas kord tuleb kartulitele ja lihale anda mingi kulinaarne vorm. Kindlasti ei saa lisada ühtegi piimatoodet, punaseid köögivilju, kalaga ei lasta isegi üle koduläve. No siis lased oma fantaasiaratsu kappama ja teed ahjukartuleid lihalõikudega, juurde kurgisalati. Või keedukartulid hakklihakastmega. Või praekartulid muna ja salatiga. Vahel on kokkamispegasus eriti pöördesse läinud, siis võib ahjukana koos köögiviljadega teha. Ühesõnaga – kui kodus süüakse ainult loetud arv toite, mille tegemine peab ka teada-tuntud rütmis käima, siis ikka kokkamist väga fännata pole võimalust. Tagatipuks on lapsed ka erinevate asjade vastu allergilised, siis on kokkamine veel eriti suur väljakutse. Seega püüadki teha midagi sellist, mis kõigile sobib, ei sisalda ühte, teist ega kolmandat, ning tagatipuks on tervislik ka. Endale ju ei hakka mingit erilist kokku keerama, kui kõik söövad ühesugust toitu… Nüüd olen mitmel korral katsetanud fitlapiga. Alustan, pean nädala vastu, kuid see üheks toidukorraks erinevate toitudega mässamine on alati tuju ära võtnud. Eks proovime siis uuesti 🙂 Lapsed on nüüd jälle kodust kaugemal koolis, seega pean vaid mõnel päeval nende toitumiseelistusi arvestama. Aa, jah! Nad hakkavad karjuma, kui ma nende kohta laps kirjutan, sest 17- ja 19-aastased ei ole enam lapsed. Vähemalt sellises vanuses inimeste arvates. Minul, kui emal, on väheke teine vaatenurk cheeky See, et mehest erinevat sööki teen, see on juba tehniline küsimus! wink

Hommik oli nagu hommik ikka. Kuigi püüan kohvijoomist piirata, ilma selleta hommikut alustada pole võimalik. Eriti nunnu on, kui pead siseheitlust ning arendad iseendaga sisemist dialoogi teemal kohvi versus sidrunivesi, ning kallis abikaasa tuleb voodiveerele aurava kohvitassiga. Siis saab otsus, et täna kohvi ei joo, tühistatud ning sidrun jääb järgmist hommikut ootama. Kuna niigi olukord kergelt lappama kiskus, siis püüdsi toitumisel vähemalt joont hoida ning väike kama andis hommikule stardi. Lõunaks sai Konsumi külmlette rüüstatud ning kanasült ja kapsa-kurgisalat tööle kaasa ostetud. Õhtusöögiga on lihtne – erinevat sorti seened ootavad külmikus, timpnarmikud praetult, võiseened kupatatult, kuuseriisikad toorelt. Üks kikerherne-seeneroog võiks ju päevakorrale tulla! Lastele siis toorjuustuga mingi tordike 1. septembri puhuks, millest saan hilisõhtuse ampsu näksata.  Plaan on paigas, nüüd pole vaja muud kui kindlameelsust kava teostamisel smiley

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Nätsukas
19850 lugemist / 13 fänni
Minust

Väikesekasvuline naerusuine naisterahvas. Väga heas vormis, sest ümar on ka vorm :D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapiga on mul oma, pisut kummaline suhe. Tegelikult on fitlap mu laiskuse proovikivi. Ta teeb kõik toidukavas sinu eest arvutused ära, pakub meeletutes kogustes asendusi, koostab sulle trennikava - ole ainult ise mees (ok, naine) ja astu esimene samm ning tegutse!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva