Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sügis peaaegu käes

Ämm tegi 21 aasta jooksul esimes korda sellise kingituse, millega ma ülimalt rahul olen. Nimelt kinkis ta mulle Apollo kinkekaarte. Ja mina läksin raamatupoodi ning ostsin raamatud, mida ma ammu osta olen tahtnud. Kaks raamatut on sellist, mis võiksid igal fitlapitajal raamaturiiulis olla – puhtalt austusest programmi loojate vastu, üks on siis minu hobi toetav raamat. Nimelt vahel ma heegeldan enda ja teiste rõõmuks väikseid kaisuloomi. Aga ikka siis, kui tuhin peale tuleb. Kuna sel suvel oli silmadega probleeme, siis pole ma ei õmmelnud ega heegeldanud. Rahvariiete tegemine seisab, kaisukaid pole kah juurde tekkinud. Ainult ühele neiule tikkisin tantsupeoks särgile kätised, mis ta kogemata oli valgendades ära rikkunud. Aga rohkem mu silmad pole lubanud teha. Pingutades tekkis mingi kaleidoskoop silmade ette ja siis nende killukeste vahelt püüdsin siis midagi näha. Paar tundi oli jama majas, siis kadusid killud, kuid silmad valutasin. Tõeline masekas tuli peale, sest eriti midagi teha ei saanud, autoga sõita ei saanud, siis istusin kodus diivanil ja masetsesin. Ja masekas inimene ei viitsi ka süüa ega süüa teha. Usaldasin abikaasat, kes suvi otsa grillis, tegin kõrvale oma suu järgi salatit ning piilusin fitlap´i, et päris puusse ei paneks. Suuremaks ei läinud, väiksemaks ei kahanenud. Aga seda olen ma ka eelmistes postitustes korduvalt öelnud. 

Nüüd on kohe-kohe sügis käes. Kalendrisügist pean silmas. Seega võtan end uuesti tõsisemalt käsile, sest algavad trennid ja siis tuleb vana, hea rutiin tagasi, mis aitab ka paremini reel püsida. Külmemal ajal tahaks ka sooja toitu, seega on aeg ise kokata ja enda maitse järgi hõrgutisi vaaritama hakata.

Ükspäev oli meil tantsukaaslastega saunaõhtu, kuhu ma siis tuttuuest retseptiraamatust ühe roa valisin. Nimelt oli aega nii napilt, et midagi põhjapanevamat küpsetada, seega pidin rullbiskviidi kasuks otsustama. Kuna üks meie seltskonnast haiguse tõttu ei söö suhkrut ega talu gluteeni, siis meie kava järgi saab kenasti midagi toredat kokku vaaritada. No aga hea plaan oleks peaaegu vett vedama läinud. Jahudega oli nimelt kööga. Munad steviaga vahustatud, kuid mida juurde saputada?! Jäi näppu rukkikama pakk, seega läks siis kõik muu kavakohaselt, kuid speltajahust sai rukkikama. Vahele siis vahukoor, kohupiim ja metsmaasikad. Natuke kauem oleks tahtnud seista, kui see paar tundi, mis ta mul seisis, kuid tegelikult oli maitse imehea. Igatahes mina olen ämma kingitusega rahul laughKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse