137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sügis peaaegu käes


Ämm tegi 21 aasta jooksul esimes korda sellise kingituse, millega ma ülimalt rahul olen. Nimelt kinkis ta mulle Apollo kinkekaarte. Ja mina läksin raamatupoodi ning ostsin raamatud, mida ma ammu osta olen tahtnud. Kaks raamatut on sellist, mis võiksid igal fitlapitajal raamaturiiulis olla – puhtalt austusest programmi loojate vastu, üks on siis minu hobi toetav raamat. Nimelt vahel ma heegeldan enda ja teiste rõõmuks väikseid kaisuloomi. Aga ikka siis, kui tuhin peale tuleb. Kuna sel suvel oli silmadega probleeme, siis pole ma ei õmmelnud ega heegeldanud. Rahvariiete tegemine seisab, kaisukaid pole kah juurde tekkinud. Ainult ühele neiule tikkisin tantsupeoks särgile kätised, mis ta kogemata oli valgendades ära rikkunud. Aga rohkem mu silmad pole lubanud teha. Pingutades tekkis mingi kaleidoskoop silmade ette ja siis nende killukeste vahelt püüdsin siis midagi näha. Paar tundi oli jama majas, siis kadusid killud, kuid silmad valutasin. Tõeline masekas tuli peale, sest eriti midagi teha ei saanud, autoga sõita ei saanud, siis istusin kodus diivanil ja masetsesin. Ja masekas inimene ei viitsi ka süüa ega süüa teha. Usaldasin abikaasat, kes suvi otsa grillis, tegin kõrvale oma suu järgi salatit ning piilusin fitlap´i, et päris puusse ei paneks. Suuremaks ei läinud, väiksemaks ei kahanenud. Aga seda olen ma ka eelmistes postitustes korduvalt öelnud. 

Nüüd on kohe-kohe sügis käes. Kalendrisügist pean silmas. Seega võtan end uuesti tõsisemalt käsile, sest algavad trennid ja siis tuleb vana, hea rutiin tagasi, mis aitab ka paremini reel püsida. Külmemal ajal tahaks ka sooja toitu, seega on aeg ise kokata ja enda maitse järgi hõrgutisi vaaritama hakata.

Ükspäev oli meil tantsukaaslastega saunaõhtu, kuhu ma siis tuttuuest retseptiraamatust ühe roa valisin. Nimelt oli aega nii napilt, et midagi põhjapanevamat küpsetada, seega pidin rullbiskviidi kasuks otsustama. Kuna üks meie seltskonnast haiguse tõttu ei söö suhkrut ega talu gluteeni, siis meie kava järgi saab kenasti midagi toredat kokku vaaritada. No aga hea plaan oleks peaaegu vett vedama läinud. Jahudega oli nimelt kööga. Munad steviaga vahustatud, kuid mida juurde saputada?! Jäi näppu rukkikama pakk, seega läks siis kõik muu kavakohaselt, kuid speltajahust sai rukkikama. Vahele siis vahukoor, kohupiim ja metsmaasikad. Natuke kauem oleks tahtnud seista, kui see paar tundi, mis ta mul seisis, kuid tegelikult oli maitse imehea. Igatahes mina olen ämma kingitusega rahul laugh

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Nätsukas
20400 lugemist / 12 fänni
Minust

Väikesekasvuline naerusuine naisterahvas. Väga heas vormis, sest ümar on ka vorm :D

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapiga on mul oma, pisut kummaline suhe. Tegelikult on fitlap mu laiskuse proovikivi. Ta teeb kõik toidukavas sinu eest arvutused ära, pakub meeletutes kogustes asendusi, koostab sulle trennikava - ole ainult ise mees (ok, naine) ja astu esimene samm ning tegutse!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva