136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Alustame algusest


Tere, mina olen Unistaja. Olen terve elu olnud sale ja heas füüsilises vormis. Kõik muutus aga siis kui jäin rasedaks ja 9 kuud kõike head ja paremat näost sisse ajasin. Nüüd on pisitütar juba 1,3 aastane aga mõned lisakilod on mul endiselt alles. Tegelikult midagi hullu ju pole, olen üle keskmise pikk (188cm) ja kaalun täna hommikuse seisuga 89,1kg. Samas peeglisse vaadates ei ole ma oma välimusega teps rahul. Voldike siin, voldike seal, voldike iga nurga peal. No jah. Haavale raputab soola peale veel see, et mitmeid aastaid tagasi olin modell – supersale ja sile 😀 Ja need pildid mis sellest ajast on teevad kadedaks. Eks pean ennast siin kätte võtma.

Just lõpetasin tänase hommikusöögi, minu lemmik smuuti retsept siit Pina Colada smuuti. Tegin ka mõned asendused. Kreemja kookospiima asendasin tavalisega ja rasvatu kohupiima maitsestamata kohupiimaga. See tegi lõpkokkuvõttes koguse veel suuremaks. Nämmm. Kuskilt lugesin, et smuutide kogused pidid väiksed olema ja neid alustamiseks ei soovitata, aga kuna kaalun naisterahva kohta suht palju ja olen ka ülekeskmise pikkakasvu, siis minu kogused on mega suured. Peale kogu selle smuuti joomist on kõht küll super täis.

U.




Unistaja
270 lugemist
Minust

Kunstnik, unistaja, endine modell, ema.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva