Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Alustame algusest

Tere, mina olen Unistaja. Olen terve elu olnud sale ja heas füüsilises vormis. Kõik muutus aga siis kui jäin rasedaks ja 9 kuud kõike head ja paremat näost sisse ajasin. Nüüd on pisitütar juba 1,3 aastane aga mõned lisakilod on mul endiselt alles. Tegelikult midagi hullu ju pole, olen üle keskmise pikk (188cm) ja kaalun täna hommikuse seisuga 89,1kg. Samas peeglisse vaadates ei ole ma oma välimusega teps rahul. Voldike siin, voldike seal, voldike iga nurga peal. No jah. Haavale raputab soola peale veel see, et mitmeid aastaid tagasi olin modell – supersale ja sile 😀 Ja need pildid mis sellest ajast on teevad kadedaks. Eks pean ennast siin kätte võtma.

Just lõpetasin tänase hommikusöögi, minu lemmik smuuti retsept siit Pina Colada smuuti. Tegin ka mõned asendused. Kreemja kookospiima asendasin tavalisega ja rasvatu kohupiima maitsestamata kohupiimaga. See tegi lõpkokkuvõttes koguse veel suuremaks. Nämmm. Kuskilt lugesin, et smuutide kogused pidid väiksed olema ja neid alustamiseks ei soovitata, aga kuna kaalun naisterahva kohta suht palju ja olen ka ülekeskmise pikkakasvu, siis minu kogused on mega suured. Peale kogu selle smuuti joomist on kõht küll super täis.

U.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse