136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Alustamine


Tere kõigile.

Ma pikalt mõtlesin ,kas proovin ka veidi blogida,või mitte.Ma ise loen palju nii siin ,kui teiste blogide toredaid ja huvitavaid lugusi. Kuid ise kirjutamine tundub kuidagi hoopis teine teema ja pole väga kodus sellega.

Kirjutan alustuseks sellest,mis mind siis siia tõi 🙂 Eks nii nagu siin enamus inimesi on selleks loomulikult ülekaal ja ehk ka õppida tervislikumaid toite valmistama.

Ma tegelikult olen mitmeid erinevaid kavasi tellinud erinevatelt  kavade koostajatelt,aga kahjuks väga pikalt ei ole saanud neid jälgida,kuna selleks mitu põhjust.Nimelt olen gluteenitalumatu ja ka I tüübi diabeedik,lisaks kilpnäärme alatalitus. Ja siiani pole mitte keegi arvestanud selleg  kava koostamisel.

Kuid mulle jäi silma,et Fitlap.ee siiski koostab kava ka minusugustele,olles siin nyyd nädal jälginud 100% toitumiskava on siiani  läinud enam-vähem hästi,vaid mõned korrad olen pidanud tarvitama mett/mahla kavaväliselt,kui veresuhkur langeb liiga madalale(püüan tarvitada neid retsepte milles rohkem pikaldasi süsivesikuid)Trennikavani ma veel ei ole jõudnud , teen üks asi korraga. Esialgu soovin tervislikumalt toituda ja langetada kaalu (1 nädalaga 1,7kg) lahe ju 😉 kui hiljem tuleb lisa energiat,küll siis trennitan.Hetkel mul selleks trenniks kaks armsat koera,kellega kolm korda päevas saab jalutama.

Minu kaal hakkas tõusma umb 7 aastat tagasi,kui sadas sada haigust kaela. mitte küll kolinaga ,aga siiski piisavalt palju minu jaoks,millest soovin vabaneda ja seda tervislikult.ma pole kunagi suure söömaga olnud,pigem selline amps siit ja amps sealt :-),kui d Diabeediga on rutiin ülioluline,seega 4-5korda söömine on väga kasulik igal juhul,Fitlapis saab seda siis teha ka nii,et oleks kõht täis ja kaal langeb,ning retseptid on just arvestatud minu `eripäradega`´.

Selline siis minu alguslugu 🙂

Tervitades:Dia

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Evelyn
356 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen naine ja kahe lapse ema ;-)Enamus oma elust olen olnud normaalkaalus nii 53-62 kg(pikkus 162cm)Kumerused õigel kohal ,ehk siis liivakellatüüp.Hetkel,aga on kaal kõrgem,kui sooviksin,seepärast tulingi teie sekka ;-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Väga palju huvitavaid retsepte ja erinevaid võimalusi ja mis kõige parem asja juures on see,et esimest korda tunnen,et toitumiskava ise sobib ka minule

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva