Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Alustamine

Tere kõigile.

Ma pikalt mõtlesin ,kas proovin ka veidi blogida,või mitte.Ma ise loen palju nii siin ,kui teiste blogide toredaid ja huvitavaid lugusi. Kuid ise kirjutamine tundub kuidagi hoopis teine teema ja pole väga kodus sellega.

Kirjutan alustuseks sellest,mis mind siis siia tõi 🙂 Eks nii nagu siin enamus inimesi on selleks loomulikult ülekaal ja ehk ka õppida tervislikumaid toite valmistama.

Ma tegelikult olen mitmeid erinevaid kavasi tellinud erinevatelt  kavade koostajatelt,aga kahjuks väga pikalt ei ole saanud neid jälgida,kuna selleks mitu põhjust.Nimelt olen gluteenitalumatu ja ka I tüübi diabeedik,lisaks kilpnäärme alatalitus. Ja siiani pole mitte keegi arvestanud selleg  kava koostamisel.

Kuid mulle jäi silma,et Fitlap.ee siiski koostab kava ka minusugustele,olles siin nyyd nädal jälginud 100% toitumiskava on siiani  läinud enam-vähem hästi,vaid mõned korrad olen pidanud tarvitama mett/mahla kavaväliselt,kui veresuhkur langeb liiga madalale(püüan tarvitada neid retsepte milles rohkem pikaldasi süsivesikuid)Trennikavani ma veel ei ole jõudnud , teen üks asi korraga. Esialgu soovin tervislikumalt toituda ja langetada kaalu (1 nädalaga 1,7kg) lahe ju 😉 kui hiljem tuleb lisa energiat,küll siis trennitan.Hetkel mul selleks trenniks kaks armsat koera,kellega kolm korda päevas saab jalutama.

Minu kaal hakkas tõusma umb 7 aastat tagasi,kui sadas sada haigust kaela. mitte küll kolinaga ,aga siiski piisavalt palju minu jaoks,millest soovin vabaneda ja seda tervislikult.ma pole kunagi suure söömaga olnud,pigem selline amps siit ja amps sealt :-),kui d Diabeediga on rutiin ülioluline,seega 4-5korda söömine on väga kasulik igal juhul,Fitlapis saab seda siis teha ka nii,et oleks kõht täis ja kaal langeb,ning retseptid on just arvestatud minu `eripäradega`´.

Selline siis minu alguslugu 🙂

Tervitades:DiaKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse