Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

No kas tõesti jääbki niii?????

Ütlen juba ette ära et tuleb vinguvas alatoonis postitus 😁 aga no ma pean end ju kuskil välja elama ning kui ma seda kõval häälel teha ei saa siis mõtted saan kirja ikka panna.

Ma hakkan vaikselt arvama.et mu keha tahab mulle kätte maksta.Kätte maksta selle eest et ma temaga mänginud olen.Saan fitlapi abiga ilusti 2 kg alla,siis premeerin end shokolaadi ja koogiga,tuleb kilo tagasi,olen 3 päeva kavas ,langeb 400g siis juhtub et kellegil on sünnipäev või tuleb ootamatult väljas süüa ja saan uuesti kilo juurde. Jne jne jne…see langetamine ja lisandumine on koguaeg toiminud aga mis on nüüd….MIS ON NÜÜÜD?????? Mu keh on solvunud,ta ei lase enam.mängida.Mitte et ma tahaks (asi on mu nõrkuses olnud) aga et nüüd kui ma tõesti juba pea 3 nädalat kavas olen olnud kahe väikese patuga siis mu kaal istub ühe koha peal.Julmalt ongi paigal ja kogulugu.Nagu laps kes mossitab ja keeldub tegemast mida palutakse.Ma vähendasin kaloraazi 10÷ alguses oli juba lootust…läks vist 600g vms….peale seda tuligi patt millega ma muidugi 500g juurde teenisin ja nüüd on patust möödas 5 päeva ja mu number on sama.Isegi kui.ma ennast ei kaaluks saan ma aru et olen ikka selline tugev raske tükk.Kui mu keha veel minuga sõber oli siis sain kohe aru juba nädala möödudes et kõht tõmbas lohku ja kergem oli olla.Nüüd tunnen ennast rambona.Tahaks nutta ja naerda korraga …vahel on tunne et kui kava ei aita et mida siis veel teha…. Number kahel käimine on ka minevik….vist esmasp oli viimati.

22 august saab kava läbi ja kui siis ka mingeid muutusi pole olnud siis ma tõesti ei tea enam kuidas edasi minna.Vist jätan söömisega üldse hüvasti 😁 Praegu küll pea karjub otsas et mis veel teha kui toitud ilusti tervislikult aga kaal ei lange??? Piisab vist toidu nuusutamisest vaid kui juba numbrid tõusevad!  Just mõtlesin et peale puhkust naasen tööle kergemana kui ennem aga ei.See mis puhkusega juurde tuli,sellest enAm vist lahti ei saa.Karistus mulle !!! Kujutan ette tööle minnes kuidas kommentaare tuleb et "Oli vist hea puhkus" jne .Kui te vaid teaks et võitlen juba paar nädalat selle hea puhkuse viljadega aga mis teha kui ei toimi 😣Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse