Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

0- päev

Tere kõigile! 

Mina olen Helina, liitusin täna Fitlap-iga uuesti. Olen aastaid tagasi seda juba teinud, kuid toohetk kadus motivatsioon ning lisakilod tulid topelt tagasi. 

Öösel voodis und oodates pidasin iseendaga kõva vaidluse maha. Öeldakse, et igal inimesel on oma positiivne ja negatiive poool, no minu negatiive nõudis ebaregulaarset toitumist edasi ja arvas, et võiks endiselt jätkata söömistega” Vahet pole mis suhu läheb, peaasi, et midagi läheks” ” pole aega süüa” ” ma ei viitsi süüa teha, ostan poest valmistoitu” ning ” savi need lisakilod”  aga selle eest positiivne näitas eile võimu ning suutis mu täna panna Fitlap-iga uuesti regulaarselt toituma. Täna ma veel ei alusta, sest täna ma alles tutvun Fitlap-iga uuesti, aastad on möödas ning siin kodulehel on nii mõndagi muutunud. Tulles siia lehele ei osanudki kohe midagi teha. Kena uuendus vahepeal läbi tehtud. Toidud samuti saanud suure hulga uuendusi. Homsest alustan, sest täna kodus lihtsalt polnud väga sellist valikut mida saaks vajaliku toidu tegemiseks teha.

Õnneks töökoha kõrval on mul ka Daily , kust saan oma Fitlap-i toidu ilusti kätte.Seega on ka lõuna mure lahendatud. 

Ma reaalselt peaksin kaotama 30kg , et saavutada see kaal mida ma saavutada tahan. Arvestades, et ülekaalu on peaks mul vähemalt pool nendest ilusti kaduma maksimum 4 kuuga. Mäletan, et kunagi kaotasin ma 3 kuuga 16kg , seega seada endale eesmärgiks 15kilo 4kuuga on minu meelest isegi päris hästi. 

Ülekilod on tegelikult jubedad, sest sellega kaasneb palju negatiivset. Kompleksid, riiete valik poes väike, jalanõude jalgapanek keeruline jne. 

Mul on ka teine eesmärk – jõuludeks tahaksin ma olla üks number väiksem kui ma praegu olen ning suveks tahaksin ma iseennast tagasi. Ma olen tohutult energiline inimene aga oma energia ära kulutamiseks olen ma natukene liiga paksukene. Kui ikka aiatööde tegemine võtab hingeldama , siis on midagi juba väga väga väga valesti. 

Vaatasin üle ka treeningkavad ja alustaja jaoks pole väga hullugi. Trenni lisan ka juba homme kavasse. Seega vaatame mis saama hakkab. Kuna ma olen ma aktiivne kirjutaja, siis kuulete te minu tõusudest ja langustest kindlasti tihti. Kellel vähegi huvi võib mind julgelt jälgima hakata. 

 

Alustan oma teekonda esialgu number väiksemaks 13 ja reede . Õnnepäev, seega peaks toimima küll. Sügis on kõige parem aeg alustada kaalu langetamisega, sest siis on aega rohkem ja ka grillipidusi vähem. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod