136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

nonii


Ma ei usu, et siit kirjutisest midagi uut ja pōrutavat teada saab, mida keegi kuskil juba kirja pole pannund. Ōigemini pole kirjutamine üldse mu tugevaim külg, lausa üks nōrgim. Küll olen ma ise selline nn tugev tükk. Olen eluaeg olnud teistest suurem ja mida aeg edasi seda suuremaks muutun. Terviskikust toitumisest tean kidlalt samapalju kui kōik maailma toitumistargad kokku. Siin pole midagi keerulist. Täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit, söö palju jaksad – kulutada siis, selleks, et rohkem süüa ja süümekateta – liiguta oma keha, maga piisavalt ja seda iga jumala päev. Ära astu kōrve, püsi rajal, siht silmis!

Aga ometi, milles siis asi? Miks ma kunagi kaugemale ei jōua kui paar hädist kilo, mis ikka ja jälle tagasi hiilivad? Tegelikult tänu oma "imelisele" vannitoakaalule suudan ma pluss/miinus 5 kilo lōdvalt kaalule peale vōi maha kerida, vali lihtsalt sobiv koht kaalumiseks ja voila, kaalul edasi-tagasi liikudes saab ka märkimisväärse tulemuse. Seega ma ei teagi palju ma täpselt kaalun ja ega see mulle väga oluline polegi, ma tajun seda kōikumist hoopis paremini enesetundest, riietest ja peegelpildist, näonahast ning silmavaatest. Pōhimōtteliselt nädalaga on vōimalik kastanid tulest välja tuua ja samakiiresti on vōimalik taas tagasi vajuda. Ei kunagi rohkem ega ka vähem. Aga oleks vaja rohkem, ikka ja alati rohkem ja paremini ja ilusamini.

Aga mis siis on see kōige suurem komistuskivi? Targale inimesele kohaselt tean ma ka seda vastust – näksimine, istuv töö, vähene liikumine ja trummipōrin…. motivatsiooni puudumine. Just see viimane ongi see, mille jahil ma siin olen. Tahaks alustada lauset, et ehk aitab see blogi mul …  Selle ehkiga on kerge alustada, see on pōhimōtteliselt siis juba eos lōpetataud tegevus. Seega ei alusta ma seda päevikut kōhklusega vaid kindlat kirjutan siia oma soovi ja esimese eesmärgi milleks on -10% tänasest kaalust.

Ah et kuidas? Kirjutasin selle blogi mustandi siiamaani muide juba mōned nädald ehk tagasi, ja vōtsin selle vahepealse ajaga ka mōnusad 3 kg juurde kui uskuda oma vannitoakaalu. Seega aitab naljast, nüüd hakkan Fitlappima.
moor
1292 lugemist

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva