Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Uus nädal

Algab uus nädal. Püüan selle nädala toidukava paremini läbi mõelda ning planeerida päevad nii, et ei peaks nii palju süüa tegema :). Süüa on ju tore teha, aga kellel seda aega nii palju ikka käes on, et iga päev vaaritada!? Minul küll mitte. Võib-olla kunagi saab minust eeskujulik koduperenaine, kes seda suudab, hetkel naudime veel mõnusat ja mugavat elu ilma lasteta, kus kohustusi vähem 🙂

Eelmise nädala paari proovipäevaga sain aga õrnalt aimu Fitlapi toitumiskavast ning tundub, et see süsteem võiks minu jaoks isegi töötada. Kordagi ei tundnud, et kõht oleks tühi olnud. Portsud on suured ja toidud on maitsvad ning toitvad. Retsepte, mille hulgast valida, on palju. Mulle väga meeldib, et saan menüüst välistada asjad, mis mulle ei sobi. Mul ei ole küll ühtegi diagnoositud talumatust, kuid iseenda keha jälgides olen tuvastanud, et ei talu väga hästi laktoosi ning nisujahu. Mõlemad toiduained tekitavad väga suuri puhitusi ja vaevused võivad kesta lausa mitu päeva. Väga ebameeldiv. Seega väldin neid oma menüüdes ning väga mõnus, et Fitlapiga saab selle välistuse ühe korraga põhimõtteliselt ühe klikiga ära teha. Ühes teises platvormis pidin iga retsepti juures seda eraldi tegema ning seda iga jumala kord, kui seda retsepti kasutada tahtsin. Tüütus kuubis!

Ootan põnevusega, kuidas see nädal läheb. Püüan toitumiskava paremini järgida ning loodan, et peagi kaob ka magusaisu.

Trenniplaanid on selleks nädalaks nagu ma viimasel ajal ikka järginud olen: jooga, ujumine, kardio. Täna lähen joogasse, see aitab mu keha sundasendist tekkivatest pingetest vabastada, puhastab mu meele ja annab nädalaks mõnusa alguse. Kolmapäeval lähen ujuma, ujun ühe kilomeetri. Harjutan krooli. Eelmine kord suutsin juba 25m järjest ilma katkestamata ujuda, jee! :). Ujumine annab ka võhma juurde. Kui ühe otsa olen ära ujunud, siis puhkan ja hingeldan oma jagu enne kui uuele ringile lähen :). Aga tunnen juba arengut võrreldes esimese korraga, kui basseinis käisin. Kuna reedel sõidan ära, siis kardiotrenni lähen sel nädalal neljapäeval tavapärase reede asemel.

Nädalavahetus saab kindlasti suur väljakutse olema, sest sõidame maale mu vanemate juurde. Seal on minu jaoks põhimõtteliselt võimatu mingist kavast kinni pidada. Püüan lihtsalt mitte üle süüa. Sel nädalavahetusel tähistame mu ema ja venna sünnipäeva. Saab raske olema 🙂

Loodan, et kogu see nädal ning nädalavahetus lähevad hästi ja sujuvalt.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod