137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Katse number…


Hei!

Räägin kõigepealt natukene endast. Ma pole alati olnud ülekaaluline. Kõik sai alguse puberteedieas – tekkisid teised huvid, muutus suhtumine, eesmärgid. Hakkasin 16-aastaselt kasutama ka beebipille, mis andis ülekaalule hoogu juurde. Liikusin vähem, sõin ja jõin rämpsu rohkem ning kehakaal aina tõusis. Siis tekkis stress, sõin veel rohkem ja olin veel kurvem. Surnud ring. Mida vanemaks ma sain, seda rohkem ma sellega leppima hakkasin. Ma oskasin üsna oskuslikult varjata oma ülekaalu riietega, jäädes seejuures üsna popi ja noortepärase stiili juurde. Reaalsus oli aga see, et et rasv oli kõikjal – eelkõige kõhul ja reitel. 

Esimene katse oma kehakaalu kontrolli alla oli siis, kui läksin kolmeks kuuks välismaale tööle. Tekkis rutiin, toitusin kindlatel kellaaegadel. Tegin lihtsalt tervislikumaid valikuid, sõin oluliselt vähem maiustusi ning käisin kahel kuni kolmel korral nädalas ka jooksmas. Jooksin ca 4-5 kilomeetrit. Kaotasin siis ca 5 kilogrammi – lõppkaal 70kg. Sellest on nüüd juba aasta möödas, piinlik kuidagi, et olen pidevalt lubanud muutuda ning ennast rohkem armastada kuid kaal kõigub ikka 69 ja 71 vahel. 

Fitlapiga liitusin ma sel suvel. Peale jaanipidustusi ja kõike muud tundus mõistlik end viimaks ometi käsile võtta. Eelkõige söömises. Võtsin mitu päeva hoogu enne kui reaalselt midagi tegema hakkasin. Juulikuus püsisin esimesel korral 100% menüüs neli päeva, siis murdusin. Ma jumaldan magusat, eelkõige šokolaadi ja kui ma kord paki lahti teen, ei lõpeta enne kui pakk on tühi. Väga halb, ma tean. Neid kordi, mil ma olen üritanud, saan kokku lugeda vähemalt kahe käe sõrmedel. See on vägagi piinlik. 

Nüüd ma siis mõtlesingi, et kui miski muu ei aita mind reel hoida siis ehk blogi aitab. Istusin arvuti taha maha, panin paika kolme päeva toidukava, mille täna valmis teen, registreerisin end uueks nädalaks trennidesse Myfitnessis (BodyPump, Step, Bodycombat ja Zumba) ja laen täis oma aktiivsusmonitori, mis mulle aeg-ajalt liigutamist meelde tuletab. 

Praegune pikkus 173cm, kaal 70kg. Mõõtusid ma öelda ei oska, sest mõõdulinti pole käepärast kuid üritan selle võimalikult ruttu soetada ning teid ja ka ennast selles osas valgustada. Egas muud, kuid edu mulle! 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Monique
15985 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest sellel keskkonnal on väga mugav ja loogiline ülesehitus, väga toetav meeskond ning ülimalt maitsvad ning üldiselt ka lihtsasti valmistatavad toidud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva