128633 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Fitlapi harjumus ja paar lemmikut


Kui vahepeal oli blogimine minu üsna igapäevane tegevus, sest aega katsetamisteks ja kirjutamisteks oli rohkem siis nüüd mitte nii väga enam. See aga ei tähenda, et ma Fitlapi ei järgi. Mingil määral ikka, vähemalt 50% ulatuses, haha. Tegelikult on paremaid ja on halvemaid päevi. Üritan kavas püsida nii palju kui võimalik, kuid ma ei tee seda igapäevaselt. Vahepeal pistan põske vähem patuseid asju, vahel rohkem.  SIISKI on Fitlap palju andnud – olen õppinud valmistama erinevaid roogasid, julgen katsetada, olen loobunud suuremas osas suhkrutoodetest ning asendanud need tervislikemate valikutega. Ka mu ainevahetus on kiirem, joon oluliselt rohkem vett ning üritan võimalikult palju jalgsi liikuda. 

Vahepeal ma erilisi katsetusi teinud ei ole. Magusatest küpsetistest banaanileib ja taevalik šokolaadikook mis polnud minul üldse nii taevalik nagu ma eeldasin seda tulevat. Ma imetlen koguaeg neid imeilusaid pilte koogikestest mida tublid fitlapitajad teevad. Mul jääb ilmselt vajaka küpsetamisoskustest, kuigi magusate toitude valmistamine on mul alati pigem hästi välja tulnud. Eks ma jätkan katsetamist, järgmisena proovin rullbiskviiti.

Minu peaaegu igapäevaseks hommikusöögiks on omlett singi, sibula ja sinihallitusjuustuga. Üldiselt ma sinna kõrvale vabavara ei söö, sest kõrvale söödavast puuviljast on rohkem kui küll. Popiks on muutunud taas tortilla põhjal hakklihapitsa, milles kasutan samuti sinihallitusjuustu. Tundub, et tegemist on uue lemmikuga 😀 Ma lihtsalt ei suuda seda oma menüüst ära jätta. Õnneks on see praegu Selveris ka soodushinnaga…ja isegi kui ei oleks, oleks see jätkuvalt menüüs. 

Söögitegemise ajal on minu kõrval alati väike ustav sõber Aron. Aron, muuseas, osaleb ühel fotokonkursil. Pildi tegin ise, poosetaja on ta suurepärane. Kui tükki küljest ei võta, võib ühe ' meeldib ' visata küll, siis saab temagi suu magusaks ehk 😛 Link on siin: https://www.facebook.com/caramira.lemmikloom/photos/a.10155104806924729.1073741833.332187834728/10155115695569729/?type=3&theater

Aaa.. ja paar pilti minu praegustest lemmikutest. Veidi loovust oleks ära kulunud aga nälg oli suurem 😀 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Monique
14581 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap, sest sellel keskkonnal on väga mugav ja loogiline ülesehitus, väga toetav meeskond ning ülimalt maitsvad ning üldiselt ka lihtsasti valmistatavad toidud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva