140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

neli nädalat


Ja saabki täis esimene kuu fitlapiga liitumisest, paras aeg esimeseks kokkuvõtteks. 

Minu kaaluprobleem tekkis ootamatult ja praktiliselt üleöö kui sain 33 aastat vanaks. Käis lihtsalt mingi klõps ja võtsin ühe aastaga 15 kilo juurde. Ilma, et mu elustiil miskit moodi muutunud oleks. Olen sellest ajast saadik paar korda proovinud asja parandada aga minu armastus hea söögi ja šokolaadi ja eriti kookide vastu on mind alati murdnud juba paari päevaga. Pealegi tundub, et olen nn. stressisööja kah veel. Igatahes lubasin endale, et 88kg on piir, siis võtan kindlasti midagi ette. Ja peale viimaseid jõule jõudiski see päev kätte. 

 

Netist erinevaid toitumissoovitusi otsides sattusin fitlapi ja see on minusugusele võhikule tõesti tõhus abi. Iseenese tarkusest oleksin jälle paar päeva üritanud ennast surnuks näljutada ja siis käega löönud. Tegelikult tundsin ka nüüd nälga paar esimest päeva –  kuni õppisin vett jooma ja sobivamaid retsepte valima. Edasi on kõik kuidagi väga lihtsalt läinud ja kaal alaneb ka. Neli nädalat ja 7 kilo on täitsa silmaga märgatav langus. 

Teine tore asi on siinsed treeningukavad. Maainimesena pole spordiklubi mulle kättesaadav, niisiis olen ka varem üritanud jooksmas käima hakata. Sellega on iga kord läinud sama moodi, pärast esimest katset on kõik lihased nädal aega hirmus valusad ja igasugune trenniisu kadunud. Meie peres on lausa omad naljad sellel teemal, et kui tervistlaastav sportimine minu arvates on:). Fitlapi jooksutrenni kava algajale algab aga väga rahulikult ja tekitab seega hasarti ja mitte lihasevalusid, geniaalne! Minu mees on absoluutselt imponeeritud sellest, et ma tõesti igal õhtul ennast õue jooksma ajan.

Toitumisega olin juba päris hea rutiini saavutanud aga sellest nädalast algas pojal uus jalgpallihooaeg ning mu päevaplaan on täitsa sassis. Ehk et õhtud on nii kiired, pole aega süüa ja viimane eine kipub ära jääma. Minu jaoks oleks ideaalne see hilisõhtune amps pool neli õhtuooteks süüa aga see jälle tähendaks, et ma pean hommikul kaks toidukorda tööle kaasa pakkima. Liiga palju sagimist minu jaoks. Niisiis olen hetkel olude sunnil söönud sellel ajal ühe apelsini või õuna. Kõik paremad soovitused on oodatud.

 
Monika
1973 lugemist
Minust

44-aastane kahe lapse ema.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom