137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Let’s get started!


Ma olen mitmed korrad otsustanud võtta end käsile ja alustanud Fitlapiga, aga enamasti on see kestnud täpselt üks päev ja siis on elu hakanud jälle oma elu elama. Oma blogis plaanin rääkida kõigest täpselt nii nagu on ja ilma ilustamata ja ennast petmata. 

Seekord siis on olukord täpselt nii, et ma alustasin taas Fitlapiga umbes 1 tund tagasi, kui aktiveerisin oma konto ja ühe kuu asemel ostsin korraga 12+3 kuud praeguse hea pakkumisega. See siis äkki toetab mind vahepeal komistamistel ka ja tagasi rajale on lihtsam saada. Tegin endale ja oma perele toitumiskava ära kuni kolmapäeva õhtuni ja seni on tekkinud ka juba paar küsimust. 

Nimelt: 

1. kas on mingid kindlad soovitatavad kellaajad söömiseks või mingid reeglid, kui palju võiks toidukordade vahele jätta?

2. kõige suurem challenge on minu jaoks ilmselt tööpäevadel lõunad, kuna käime tiimiga koos lõunatel ja oma tööga seoses on mul oluline lõuna ajal sotsialiseeruda. Mis oleks sellisel juhul kõige sobivam lahendus lõuna jaoks?

Õnneks meil on töölähedal Selver, mille uue konseptsioonina on salati valik ja võib endale salati ise omal soovil kokku komplekteerida. Loodan sealt leida kodujuustu salatiks midagi sobivat. 

Õhtul on plaan juustune kana ja kartul.

Minu peamised kaks hirmu seoses Fitlapi kasutusega enda puhul on esiteks see, et ma ei ole kohe mitte kuidagi retsepti näpuga järje ajaja tüüpi kokkaja, pigem vaatan, mis kapis on ja viskan kokku kuidas pähe tuleb. Teiseks see, et meie pere elutempo on kuidagi nii kiire, et me kunagi ei tea, kas me õhtune plaan õhtuks ka veel paigas on või oleme juba suutnud end kuhugi kellelgi lubada või midagi tegema läinud ja nii läheb kapis ostetud toit tihti peale halvaks 🙁

Loodangi natuke ka ennast korrale kutsuda ja peamisteks lootusteks seoses Fitlapiga on esiteks see, et loodan nii enda kui mehe kaalu vähendada ca 10 kilo jagu miinimum ja teiseks see, et ehk äkki hakkavad mu kehvasti söövad lapsed ka lõpuks normaalselt sööma. 

Ehk siis kaks hirmu ja kaks lootust! Will see! 

 
Maarit Maremäe
574 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom